Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Masažai

Atnaujinta: 2019 12 liepos, 01:02

Masažai


Klasikinis masažas

Klasikinis masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis, padeda išlaikyti gražią figūrą, pagerėja odos funkcijos, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Masažas šalina galvos bei nugaros skausmus, pagerina bendrą kūno būseną po didelių apkrovų.

 

Klasikinis masažas


 

Relaksacinis masažas

Relaksacinis masažas

Relaksacinis masažas skirtas tiems, kas ieško ypatingos ramybės ir poilsio. Šio masažo metu pasiekiama gili ramybė, pailsi, atsipalaiduoja ir stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas, sumažėja galvos ir raumenų skausmas, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka.

Medaus masažas

Medaus masažas yra refleksoterapijos atmaina. Medaus ir masažo derinys padeda išlaikyti gerą formą stresų ir perkrovų metu, nes valo ir energetinius laukus. Gilūs masažuotojo judesiai ir medaus tąsumas suaktyvina kraujotaką, tuo pagerindamas audinių bei vidaus organų aprūpinimą deguonimi ir reikalingomis medžiagomis. Medus puikiai absorbuoja toksinus ir šlakus, pagreitina jų pašalinimą iš organizmo.

 

Medaus masažas


Anti celiulitinis masažas

Anticeliulitinis masažas

Anticeliulitinis masažas – skirtas odos ir kūno priežiūrai, gydo celiulitą ir modeliuoja kūno linijas, tonizuoja ir padeda odai išlaikyti optimalų stangrumą bei tonusą. Naudojant anticeliulitinio masažo priemonių kompleksą, galima sėkmingai kovoti net ir su įsisenėjusiu celiulitu. Masažas atliekamas naudojant gilius masažo judesius, kurie padeda skaidyti riebalines sankaupas, atstato odos elastingumą ir stangrumą, tonizuoja raumenis.

Liposažas

Liposažas – pasaulyje labai populiarus liekninamasis masažas – ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina suglebusią kūno odą, mažina celiulitą. Lipomasažas daromas atskirai dviems kūno zonoms: apatinei kūno daliai (kojos, sėdmenys, klubai ir pilvas), viršutinei kūno daliai (rankos, krūtinė, nugara).
Liposažas

Masažas

Tonizuojantis ajurvedinis masažas „NARAYANA“

Masažuojami viso kūno raumenys, akcentuojant pečių lanką, todėl greičiau atsigaunama po didelio fizinio krūvio. Masažas atpalaiduoja susikaupusį emocinį stresą, šalina įtampą, nuramina protą, padeda patirti džiaugsmą, sąmonės aiškumą, skatina norą dirbti ir kurti. Jo dėka laimės ir lengvumo pojūtis ilgam įsiskverbia į kūną ir sielą.
Masažo poveikis sveikatai: Mažėja nugaros skausmai, sutepami sąnariai, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai; Padidėja raumenų tonusas.

Refleksoterapinis pėdų masažas

Refleksinis (taškinis) pėdų masažas – tai labai efektyvi, universali ir visiškai nekenksminga diagnostikos ir gydymo sistema, veikianti pėdų aktyviausias zonas ir taškus.
Pėdų masažas – tai trumpa ir efektyvi priemonė atsipalaiduoti, pailsinti pavargusias kojas.
Masažo poveikis sveikatai: atpalaiduoja pavargusias pėdas, pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, mažina patinimą, skausmą, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse, padeda sumažinti stresą.
Pėdų masažas

Nugaros masažas

Klasikinis – segmentinis nugaros masažas

Masažas atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių raumenis, mažina skausmą, padeda nurimti, pamiršti kasdienius rūpesčius.
Masažo poveikis sveikatai: gerina kraujo apytaką ir medžiagų apykaitą, mažina skausmą ir raumenų įtempimą, ramina ir atstato jėgas.

Pečių lanko masažas

Masažo metu naudojama klasikinio masažo technika, stimuliuojami biologiškai aktyvūs stuburo taškai. Masažo metu švelniai masažuojamas kaklas, galvos sukamieji raumenys, pečių ir menčių sąnariai bei raumenys, žastai.
Poveikis ir rezultatai:

 • mažėja arba visiškai išnyksta kaklo, pečių, galvos skausmai
 • mažėja raumenyse susikaupusi įtampa
 • gerėja kraujo ir limfos apytaka
 • išnyksta nuovargis
 • ramina, atpalaiduoja nuo streso ir įtampos
 • gerėja darbingumas, įgaunama energijos ir jėgų.

 

 Pečių lanko masažas

Formuojantis masažas veidui ir kaklui

Formuojantis masažas veidui ir kaklui

Veidą formuojančio masažo privalumai:

 • galimybė visiškai performuoti veidą ir blokuoti amžiaus pokyčius veide
 • veido ir kaklo raumenų tonuso pagerinimas, „patempimas”
 • atjauninimas, senėjimo procesų sulėtinimas
 • ankstyvųjų raukšlių susiformavimo profilaktika
 • raukšlių „lyginimas“ – veido ovalo koregavimas ir stiprinimas, dvigubo pagurklio panaikinimas, odos išorinės būklės ir veido spalvos pagerinimas.