Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI 9–18 h; VII 9–16 h
  Kontaktai: +370 650 64996, +370 45 503646

Biorevitalizacija

Tai naujos mezoterapijos technikos – į dermą (vidurinį odos sluoksnį) yra įvedamos hialurono rūgšties ir kitų aktyviųjų medžiagų mikroinjekcijos, kurios sudaro sankaupas (papules) ir išlieka odoje apie 3–4 dienas iki visiško jų pasisavinimo, arba pulsinės terapijos pagalba (stipriai ir greitai) paskatina odos atsinaujinimą. Biorevitalizacijai, skirtingai nuo mezoterapijos, naudojama didelės molekulinės masės nemodifikuota (nesurišta) hialurono rūgštis. Odos fermentai (hialuronidazės) „suvirškina“ dideles molekules per ilgesnį laiką. Be to, didelės hialurono rūgšties molekulės pritraukia daugiau drėgmės ir sudaro gerą aplinką fibroblastams, skatina jų aktyvumą ir tokiu būdu stangrina odą, didina jos elastingumą. Todėl biorevitalizacija yra kur kas efektyvesnė nei mezoterapija bei procedūras reikia kartoti rečiau.

Naujos kartos kompleksinė biorevitalizacijos procedūra:

– Paruošiamasis odos šveitimas; cheminis odos šveitimas (metabolinis, odos nenudegina) – pagerina odos imlumą, aktyviųjų medžiagų prasiskverbimą; injekcijos į vidinį odos sluoksnį (dermą); baigiamoji gydomoji kaukė (atkuria, maitina, apsaugo odą).

Biorevitalizacija taikoma:

odos senėjimo profilaktikai;
raukšlių korekcijai;
odos drėgmės atstatymui;
odos atjauninimui;
randų ir strijų korekcijai.
Gydymo kursas: 3 procedūros, kurios kartojamos kas 2, 3 ar 4 savaites.

Pasmakrės (pagurklio) riebalinio audinio mažinimas, stangrinimas

Pasmakrės mažinimas ir stangrinimas atliekamas su riebalus skaidančiais ir stangrinančiais preparatais. Po procedūrų kurso 4–6 kartų smakro riebalinis sluoksnis sumažėja, oda sustangrėja, matomas „lift“ – pakėlimo efektas.

Veido užpildai

Veido formos pokyčius ir raukšles, atsiradusius dėl amžiaus arba kitų priežasčių, veiksmingai koreguoti galima įleidus į problemines vietas įvairių injekcinių preparatų – mikroimplantų (užpildančiųjų gelių arba užpildų). Tai natūraliausias būdas lyginti net ir gilias raukšles, koreguoti lūpų formą, pakeisti veido kontūrą. Procedūroms naudojami tik labai kokybiški ir jau pasiteisinę preparatai.

Procedūra skirta tiek vyrams, tiek ir moterims, ne jaunesniems nei 18 metų:

vyresnio amžiaus žmonėms – raukšlių lyginimui;
jaunesniems – lūpų formos korekcijai.
paakių (ašarų latakų srities) korekcija „Juvederm“ užpildais.

Ašarų latakų procedūra taikoma:

papilkėjusiems, patamsėjusiems, pamėlusiems paakiams šviesinti;
įkritusiems, įpuolusiems paakiams „iškelti“;
paakių raukšlelėms lyginti;
paakių zonoje suleidžiamas „Juvederm“ hialurono rūgšties užpildas, kuris pakelia, suformuoja įkritusią paakių odą. Paprastai rezultatas būna akivaizdus, nes hialurono rūgštis užpildo tuščią ertmę po oda, todėl nebelieka paakių „duobučių“, suglebimo ar įpuolimo.

Jau po pirmos procedūros pasiekiami rezultatai.

Rezultatai: pakoreguotas veido kontūras, išlygintos net ir gilios raukšlės, koreguota lūpų forma.

Apie procedūrą

Formos korekcija atliekama taikant vietinę anesteziją, procedūra trunka 30–40 minučių, ne ilgiau kaip valandą. Dažnai anestezija net netaikoma, nors, įleidžiant didelį gelio tūrį, naudojami įvairūs nuskausminamieji kremai arba daromos nuskausminimo injekcijos. Be to, daugelyje kompleksinių preparatų jau yra anestetikų. Gelis įleidžiamas įšvirkščiant jį plonomis adatomis į dermos sluoksnį, tiksliai po raukšlėmis. Koreguojant lūpų formą, preparatas įleidžiamas į lūpų kontūrą. Procedūros efektyvumas matyti iš karto, o po kelių dienų teigiamas rezultatas dar labiau išryškėja. Procedūros poveikio trukmė priklauso nuo naudojamo mikroimplantacijos preparato grupės (nuo kelių mėnesių iki kelerių metų).

Preparatai skirstomi į:

biodegraduojamuosius (arba išsisklaidomieji, rezorbuojamieji, t. y. hialurolo rūgštis, kolagenas, pieno rūgšties polimeras ir kt.),
nebiodegraduojamuosius (sintetiniai polimerai),
autologinius (savuosius) audinius.
Šuo metu dažniausiai naudojami biodegraduojamieji hialurolo rūgšties preparatai.

Kokiais atvejais procedūra nerekomenduotina?

Kontraindikacijos:

menstruacijos,
nėštumas ir maitinimas krūtimi,
alergija preparato komponentams,
anksčiau suleistas silikonas arba tam tikros grupės preparatas, sukėlęs reakciją,
neseniai darytos cheminio šveitimo procedūros,
lazerinio ar mechaninio šlifavimo (reabilitacijos metas),
polinkis į keloidinius ir hipertrofinius randus,
bakterinės, virusinės, grybelinės odos ligos,
lėtinių vidaus organų ligų paūmėjimas,
imuninės ir infekcinės ligos,
cukrinis diabetas (1 ir 2 tipo),
hemofilija.