Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantistas

Atnaujinta: 2021 19 rugpjūčio, 11:27

Dažną vargina dantų problemos, todėl vis tenka apsilankyti odontologo kabinete, tačiau ką reikėtų daryti norint išvengti dantų gedimų? Patyręs dantistas atsakys į šiuos ir kitus Jūsų klausimus, susijusius su sveika gyvensena ir burnos ertmės priežiūra. Kvalifikuoto specialisto pareiga yra ne tik kokybiškai pataisyti dantų gedimus, bet taip pat suteikti visą reikalingą pagalbą tam, kad vizitai odontologo kabinete taptų retesni.

Specialistų patirtis

Mūsų klinikoje dirba patyrę odontologai, pasiryžę padėti Jums visais dažniausiai pasitaikančiais atvejais. Kiekvienas dantistas specializuojasi išskirtinai savo srityje, todėl galime suteikti kvalifikuotą ir profesionalią pagalbą. 

Klinikoje teikiamos šios specialistų paslaugos: 

  • ortodontija;
  • endodontija;
  • periodontologija;
  • burnos chirurgija;
  • protezavimas;
  • implantavimas;
  • įvairios estetinės procedūros (burnos higiena, dantų balinimas, ortodontija ir kt.) 

Didelis dėmesys skiriamas taip pat ir vaikams, kuriuos aptarnauja patyręs vaikų dantistas. Galite būti užtikrinti, jog mažiesiems pacientams visuomet bus suteikta kantri ir atsidavusi dantisto pagalba.

Pasirūpinkite savo sveikata iš anksto

Tam, kad dantys būtų sveiki ir galėtumėte mėgautis gražia išvaizda bei nepriekaištinga sveikata, naudinga periodiškai atlikti profesionalią burnos higieną, kuri dažnu atveju praverčia prieš kiekvieną rimtesnę procedūrą. 

Kodėl burnos higiena tokia svarbi? Atlikus šią procedūrą, dantys ne tik tampa gražesni, tačiau tuo pačiu nustatomi smulkesni dantų gedimai, kurie galėjo likti nepastebėti. Taip pat tampa paprasčiau tinkamai prižiūrėti dantis. Burnos higiena padeda išvengti gingivito (dantenų uždegimo) ligos, ar ją sustabdyti.

Kodėl verta rinktis mus?

Pažangios gydymo technologijos bei specialistų patirtis leidžia užtikrinti aukštos kokybės paslaugas. Žengiame koja kojon su inovatyviomis technologijomis ir dantų tyrimams naudojame tik pačią moderniausią diagnostinę įrangą. Mūsų klinikoje atliekami išsamūs tyrimai, padedantys nustatyti pačius įvairiausius burnos ertmės pažeidimus.

Patikima odontologinė pagalba, kuomet jos labiausiai reikia! Patikėkite rūpesčius patyrusiems mūsų klinikos specialistams.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia