Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų implantacija

Atnaujinta: 2021 20 rugpjūčio, 05:41

Dantų implantacija bus tiesiog nepakeičiamas sprendimas netekus vieno ar kelių dantų. Atlikus procedūras, atkuriamos dantų funkcijos bei jų estetinė išvaizda. Šis metodas yra vienas geriausių, kurį gali pasiūlyti patyrę odontologai, apie tai liudija ir palankūs mūsų klinikoje apsilankiusių pacientų palikti atsiliepimai.

Atlikti implantaciją nesudėtinga, o pasiekti rezultatai džiugina ir padeda jaustis užtikrintu aukšta procedūrų kokybe. Kamuoja skausmas ir reikalinga patikima odontologinė pagalba? Metas išbandyti efektyvius ir praktikoje patikrintus metodus, kurie padės užmiršti visus rūpesčius.

Implantavimo procedūros eiga

Implantavimas – tai šiuolaikiškiausias prarastų dantų atstatymo būdas, komandinis paciento, odontologo ir periodontologo darbas. Konsultacijų metu gydytojai-odontologai kartu su pacientu sudaro optimalų, individualius poreikius atitinkantį gydymo planą. Sprendžiama, kokioje padėtyje, kokios konstrukcijos implantą reikėtų sriegti, jog galutinis rezultatas pateisintų paciento lūkesčius ir būtų sukurta išsvajotoji šypsena.

Prieš atliekant dantų implantacijos procedūrą, padaroma rentgeno nuotrauka – ortopantomograma. Ji padeda profesionaliai įvertinti žandikaulio kaulo kokybę ir kiekį, numatyti implantavimo galimybes. Implantavimas, Panevėžyje esančioje odontologijos klinikoje Vivus Sanus, yra atliekamas taikant vietinę nejautrą. Šios procedūros metu į žandikaulio kaulą yra įsriegiamas šaknies formos implantas, prie kurio fiksuojami danties protezai – vainikėliai, tiltai, plokštelės.

Kitaip tariant:

 1. Atliekamas nedidelis pjūvis bei atkeliamos dantenos;
 2. Specialiu odontologiniu grąžtu žandikaulyje padaroma ložė implantui;
 3. Įsriegiamas implantas;
 4. Jei žandikaulio kaulo kokybė yra gera, ant implanto užsukama gijimo galvutė;
 5. Jei žandikaulio būklė nėra tinkama implantacijai, šiuolaikinėmis procedūromis galima regeneruoti kaulą ir saugiai atlikti implantavimo procedūrą;
 6. Susiuvamos dantenos.
  Atlikus šią procedūrą, gali būti paskirtas vizitas pooperacinei apžiūrai, kurios metu gydytojas-odontologas pašalins siūlus bei įvertins gijimo būklę. Periodas, kurio metu implantai prigyja, suauga su kaulu, trunka maždaug 3 mėnesius.

Kiek kainuoja dantų implantai?

Dantų implantacijos metu dedami implantai – mažyčiai, beveik nepastebimi titaniniai sriegiai, kurie yra visiškai nejuntami ir niekaip neapsunkina kasdienio gyvenimo. Taip yra todėl, kad į kaulą dedamas titanas yra lengvai žmogaus organizmo įsisavinamas metalas, naudojamas daugelyje odontologinių procedūrų. Dar lengviau įsisavinami bus specialūs cirkonio implantai, kuriuose nėra metalų ir prie kurių greitai prisitaiko organizmas.

Tiksli implantų kaina priklauso nuo pasirinkto implanto rūšies, taip pat nuo esamos dantų sveikatos būklės. Rūpinamės suteikti Jums visas reikiamas paslaugas kaip įmanoma pigiau, visuomet užtikrindami profesionalumą ir aukštą teikiamų procedūrų kokybę. Kreipkitės į mūsų klinikos specialistus ir jie suteiks visą išsamią informaciją rūpimais klausimais.

Dantų implantacijos privalumai:

 1. estetika. Vainikėliai ant dantų implantų atrodo kaip natūralūs dantys – tai leidžia ir vėl džiaugtis sveika, žavia šypsena, drąsiai kalbėti;
 2. ilgaamžiškumas. Implantai yra tvirti ir ilgaamžiai – tai puikus, ilgalaikis sprendimas, praradus dantis;
 3. universalumas. Norint protezuoti danties defektą, nereikia šlifuoti greta esančių dantų. Implantai gali būti naudojami kartu su kitomis dantų bei dantenų atkūrimo priemonėmis;
 4. funkcionalumas. Dantų implantai padeda išvengti nestabilumo, kuris patiriamas nešiojant protezus, taip pat atkuria kramtymo funkciją, padeda rišliau kalbėti.

Papildomos procedūros

Kiek ilgai išliks šie rezultatai, didele dalimi priklauso ir nuo tolesnės dantų priežiūros. Rekomenduojame bent 1-2 kartus per metus apsilankyti profesionaliai burnos ertmės higienai mūsų klinikoje. Higienos procedūros padės užtikrinti dar geresnius rezultatus bei jų ilgalaikiškumą, todėl bus nepamainomos norintiems pasirūpinti tinkama ir efektyvia burnos ertmės priežiūra.

Praėjus 3-6 mėn. po atliktos implantacijos, pravertu atvykti pas savo odontologą pakartotiniam vizitui, kurio metu nustatoma, ar implantai prigijo ir kokių papildomų priemonių reikėtų imtis.

Patikima, profesionali ir ilgalaikius rezultatus suteikianti dantų implantacija, kuri padės pamiršti rūpesčius! Kreipkitės ir Jums padės patyrę mūsų klinikos odontologai Panevėžyje.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia