Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646

Implantacija

Atnaujinta: 2020 gegužės 30, 11:58

Dantų implantacija bus tiesiog nepamainomas sprendimas netekus vieno ar kelių dantų. Atlikus procedūras, atkuriamos dantų funkcijos bei jų estetinė išvaizda. Šis metodas yra vienas geriausių, kuriuos gali pasiūlyti patyrę odontologai. 

Atlikti implantaciją nesudėtinga, o pasiekti rezultatai džiugina ir padeda jaustis užtikrintu aukšta procedūrų kokybe. Kamuoja skausmas ir reikalinga patikima odontologinė pagalba? Metas išbandyti efektyvius ir praktikoje patikrintus metodus, kurie padės užmiršti visus rūpesčius.

Dantų implantacija greitai ir lengvai

Dantų implantacijos procedūros atliekamos lengvai ir paprastai, per trumpiausią įmanomą laiką. Nėra nieko, ko negalėtų įveikti mūsų klinikoje dirbantys odontologai, savo kasdieniame darbe susidurdami su įvairiais komplikuotais dantų gydymo atvejais bei sunkiausiais iššūkiais. Profesionalūs specialistai yra visuomet pasirengę padėti Jums suteikdami patikimas ir kokybiškas dantų implantacijos ir kitas odontologines paslaugas.

Patikimi ir efektyvūs dantų gydymo metodai

Dantų implantacijos metu dedami implantai – mažyčiai, beveik nepastebimi titaniniai sriegiai, kurie yra visiškai nejuntami ir niekaip neapsunkina kasdienio gyvenimo. Taip yra todėl, kad į kaulą dedamas titanas yra lengvai žmogaus organizmo įsisavinamas metalas, naudojamas daugelyje odontologinių procedūrų. 

Vienas iš didžiausių privalumų, kuriuo pasižymi šis gydymo būdas – tai ilgaamžiškumas. Sudėjus dantų implantus, atkuriama kramtymo funkcija. Įvykdytos procedūros efektas išlieka ilgą laiką, todėl tai itin puikus sprendimas siekiantiems tiek greitų rezultatų, tiek ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės. 

Papildomos procedūros

Kiek ilgai išliks šie rezultatai, didele dalimi priklauso ir nuo tolesnės dantų priežiūros. Rekomenduojame bent 1-2 kartus per metus apsilankyti profesionaliai burnos ertmės higienai mūsų klinikoje. Higienos procedūros padės užtikrinti dar geresnius rezultatus bei jų ilgalaikiškumą, todėl bus nepamainomos norintiems pasirūpinti tinkama ir efektyvia burnos ertmės priežiūra.

Praėjus 3-6 mėn. po atliktos implantacijos, pravertu atvykti pas savo odontologą pakartotiniam vizitui, kurio metu nustatoma, ar implantai prigijo ir kokių papildomų priemonių reikėtų imtis.

Patikima, profesionali ir ilgalaikius rezultatus suteikianti dantų implantacija, kuri padės pamiršti rūpesčius! Kreipkitės ir Jums padės patyrę mūsų klinikos odontologai.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia