Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Peirono ligos gydymas

Peirono ligos gydymas mūsų medicinos centre atliekamas naudojant smūginės bangos terapiją. Tai kliniškai patvirtintas gydymo būdas, kuris yra efektyvus ir neskausmingas. Teigiamą poveikį pacientai jaučia jau po pirmų procedūrų, bet ilgalaikiams rezultatams užtikrinti reikia praeiti visą gydymo kursą, kuris yra skiriamas specialisto po konsultacijos, kiekvienam pacientui individualiai.

 

Peirono liga

Tai toks sutrikimas, kuris trukdo lytiniams santykiams, gali kelti skausmą ir kitokį diskomfortą, nes sergant šia liga yra išsivystęs varpos kreivumas. Labiausiai sutrikimo požymiai yra pastebimi erekcijos metu. Netiesi varpa erekcijos metu yra gana dažnas reiškinys, bet sergant peirono liga varpos kreivumas yra labai ryškus ir sukelia daug problemų. Gali atsirasti uždegimas, odos sukietėjimai, skausmas lytinio akto metu, kai kuriais atvejais lytinis aktas tampa net visiškai nebeįmanomas. Vyro varpos linkimas gali atsirasti bet kurioje vietoje ir kartais net pasiekia 90 laipsnių kampą.

 

Urologo konsultacija

Labai svarbu pastebėjus pirmus deformacijos požymius arba pajutus skausmą kreiptis pas gydytoją urologą. Kuo ilgiau bus delsiama, tuo sudėtingesnis ir ilgesnis bus gydymo procesas. Dažnu atveju asmenys, kuriems pasireiškia nežymus varpos palinkimas ir skausmas, neskuba kreiptis į gydytoją. Pirminiai skausmo simptomai gali praeiti labai greitai, bet tai pasak specialistų yra dar didesnė problema, nes tai reiškia, kad varpos palinkimas užsifiksavo, linkio vietoje susiformavus randui.

 

Peirono ligos atsiradimo priežastys

Dažniausiai vyro varpa pradeda kreivėti dėl mikrotraumų, pažeistose vietose formuojantis randinėms plokštelėms. Tokios mikrotraumos dažnu atveju atsiranda užsiimant grubiu seksu. Bet taip pat varpos deformaciją gali sukelti šlaplėje pradėję formuotis arba  jau susiformavę augliai. Tokio atvejo tikimybė turėtų kiekvieną asmenį dar labiau paskatinti kreiptis į gydytoją pasireiškus pirmiems simptomams.

 

Peirono ligos gydymas su smūginės bangos terapija

Tai kliniška patikrinta technologija, jokie šalutiniai poveikiai nebuvo užfiksuoti nei medicininių tyrimų metu, nei gydymo praktikoje. Toks peirono ligos gydymas yra neinvazinis ir nesukelia diskomforto. Po procedūros paciento energingumas nei kiek nesumažėja, jis iš karto gali užsiimti savo įprasta veikla.

Žemo dažnio smūginės terapijos metodas peirono ligos gydymui yra taikomas visame pasaulyje. Jo metu specialios smūginės bangos suaktyvina kamienines ląsteles, paskatina kraujagyslių prasiplėtimą ir naujų kraujagyslių susidarymą, taip pat suaktyvina kraujotaką.

 

Peirono ligos gydymas