Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Limfmazgių echoskopija

Atnaujinta: 2023 23 lapkričio, 04:21

Limfmazgių pakitimai gali būti įvairių sveikatos būklių signalas ar tam tikrų negalavimų simptomas. Diagnostikai labai svarbi jų apžiūra, kurią įgalina echoskopija. Tai ultragarsinis tyrimas, kuris suteikia daug reikšmingos informacijos, pasižymi tikslumu, yra atliekamas greitai, patogiai ir neskausmingai, gali būti taikomas visiems pacientams.

Kada skiriama limfmazgių echoskopija?

Limfmazgių echoskopiją gydytojas skiria tokiais atvejais, kai kreipiasi pacientai su tam tikrais simptomais – pakitimai limfmazgiuose padeda patvirtinti ar patikslinti diagnozę. Taip pat šis tyrimas skiriamas, kai pats pacientas ar gydytojas apžiūros metu pastebi tam tikrus limfmazgių pakitimus.

Limfmazgiai gali padidėti ir dėl paprasčiausio peršalimo, tačiau numoti ranka ir atsisakyti gydytojo rekomenduojamo tyrimo neverta, nes limfmazgiai taip pat suteikia informacijos ir apie vėžinius susirgimus, o jų atveju itin svarbi ankstyva diagnozė ir laiku pradėtas gydymas.

Limfmazgių echoskopija yra greitai atliekamas neinvazinis tyrimas, suteikiantis vertingos informacijos diagnozei patvirtinti. Dėl to, esant bent menkiausiems įtarimams dėl ligos, pacientams rekomenduojama pasidaryti šį tyrimą.

Užčiuopėte limfmazgių pakitimus? Nedvejokite ir kuo skubiau registruokitės gydytojo konsultacijai bei tyrimui mūsų klinikoje, Panevėžyje.

Kaip pasiruošti limfmazgių echoskopijai?

Limfmazgių echoskopijos tyrimas yra toks paprastas ir greitas, kad jam nereikia jokio specialaus pasiruošimo. Tiesiog užsiregistruokite tyrimui ir į jį atvykite laiku. Prieš tyrimą gydytojas tiriamą vietą turi patepti specialiu geliu, kuris po tyrimo yra nuvalomas. Gelis reikalingas kaip laidininkas – jis užtikrina geresnį signalo perdavimą į daviklį. Tiriamą vietą reikės apnuoginti, tad pasirinkite patogią aprangą.

Kiek kainuoja atlikti limfmazgių echoskopinį tyrimą?

Limfmazgių echoskopijos kaina yra nedidelė ir, priklausomai nuo tiriamų taškų skaičiaus, siekia iki keliasdešimties eurų. Tai nedidelė investicija į asmeninę gerovę ir gerą savijautą, kuri gali išgelbėti ne tik sveikatą, bet ir gyvybę.

Medicinos centras “Vivus Sanus” yra sudaręs sutartį su TLK ir teikia PSDF biudžeto lėšomis apmokamas paslaugas be jokio papildomo mokesčio:

anesteziologo reanimatologo, endoskopuotojo, gydytojo odontologo paslauga – dantų dengimas silantais, kraujagyslių chirurgo, otorinolaringologo, periodontologo, radiologo konsultacijos, stacionarinės reanimacijos ir intensyviosios terapijos, ambulatorinės chirurgijos, dantų protezavimo paslaugos, komplikuotas dantų gydymas ir šalinimas vaikams ir suaugusiesiems su negalia.

Kiek laiko trunka limfmazgių ultragarsinis tyrimas?

Limfmazgių tyrimas trunka vos keliolika minučių ir nereikalauja iš paciento jokių specifinių pastangų. Procedūros metu nenaudojami jokie nuskausminamieji ar kiti vaistai, todėl iš karto po tyrimo galima grįžti prie įprastos veiklos: vairuoti, valgyti, dirbti.

Kada galiu tikėtis atsakymo po limfmazgių echoskopijos?

Limfmazgių echoskopijos tyrimo rezultatus gydytojas pateiks iš karto po tyrimo.