Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Inkstų echoskopija

Atnaujinta: 2023 23 lapkričio, 04:18

Inkstų ultragarsinis tyrimas – tai greitas, patikimas ir neskausmingas metodas, leidžiantis patvirtinti diagnozę. Tyrimo metu vertinama bendra inkstų būklė, stebimos cistos, akmenys, gerybiniai augliai ir vėžiniai dariniai. Inkstų echoskopija yra informatyvus tyrimas, kuris padeda laiku nustatyti pakitimus ir pradėti gydymą.

Kada skiriama inkstų echoskopija?

Inkstų echoskopijos tyrimas paprastai yra skiriamas pacientams, kurie turi tokių problemų kaip inkstų ar šlapimtakių akmenys, inkstų infekcija, hidronefrozė, navikų, cistų, įvairių inkstų anomalijų ar patologijų.

Taip pat ultragarsinis inkstų tyrimas yra naudojamas statant kateterį ar atliekant biopsiją, skysčių nutekėjimui iš cistos arba absceso. Tyrimo metu vaizdas yra perduodamas realiuoju laiku, todėl gydytojas gauna visą reikalingą informaciją.

Profilaktiškai atlikti inkstų ultragarso tyrimą yra rekomenduojama 40 ar daugiau metų sulaukusiems pacientams. Taip pat išsitirti turėtų tie pacientai, kuriems jau buvo diagnozuoti pakitimai arba jaučiantys inkstų ligų simptomus.

Kaip pasiruošti inkstų echoskopijai?

Siekiant gauti tikslesnius ir aiškesnius rezultatus, inkstų echoskopijos metu šlapimo pūslė turi būti pilna. Prieš tyrimą gerkite daugiau vandens ir nesišlapinkite. Iš vakaro, prieš tyrimą, rekomenduojama nevalgyti.

Kiek kainuoja atlikti inkstų echoskopiją?

Mūsų klinikoje inkstų echoskopijos tyrimo kaina siekia keliasdešimt eurų. Tai informatyvus ir išsamus tyrimas, kuris leidžia anksti pastebėti pakitimus inkstuose. Nedelskite ir pasirūpinkite savo sveikata. Tyrimui registruotis galite mūsų klinikoje, kuri įsikūrusi Panevėžyje.

Medicinos centras “Vivus Sanus” yra sudaręs sutartį su TLK ir teikia PSDF biudžeto lėšomis apmokamas paslaugas be jokio papildomo mokesčio:

anesteziologo reanimatologo, endoskopuotojo, gydytojo odontologo paslauga – dantų dengimas silantais, kraujagyslių chirurgo, otorinolaringologo, periodontologo, radiologo konsultacijos, stacionarinės reanimacijos ir intensyviosios terapijos, ambulatorinės chirurgijos, dantų protezavimo paslaugos, komplikuotas dantų gydymas ir šalinimas vaikams ir suaugusiesiems su negalia.

Kiek laiko trunka inkstų ultragarsinis tyrimas?

Ultragarsinis tyrimas trunka nuo keliolikos minučių iki pusės valandos. Jo metu gali būti imama biopsija, dėl to tyrimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Kadangi pats ultragarso tyrimas yra neinvazinis, pacientai iš karto po jo gali grįžti prie dienos darbų.

Kada galiu tikėtis atsakymo po inkstų echoskopijos?

Tyrimo rezultatus gydytojas su pacientu aptars iš karto po echoskopijos.