Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Džiaugsmas

Kodėl pacientai vengia tiesintis dantis vyresniame amžiuje?

Atnaujinta: 2021 3 rugsėjo, 05:46

Daugiau kaip 75% žmonių turi kreivus dantis nors dantų tiesinimas gydomas daugiau nei 50 metų. Kodėl vis dar tokia situacija?

-Galvoja, kad jie jau pavėlavo ir praleido savo gydymą paauglystėje ir šiuo metu to daryti negali;
-Dažnai vengia matomų ortodontinių aparatų (breketų);
-Dirbą darbą, kuriame neestetiškai atrodytų su matomais dantų tiesinimo aparatais ant dantų;
-Gyvena ne Lietuvoje ir tai trukdo dažnai lankytis pas gydytojus odontologus;
-Gydymą ortodontiniais aparatais sieja su ilgu procesu;

Ortodontinis gydymas breketų sistemomis pasaulyje skaičiuoja daugiau nei 50 metų, bet tik per paskutinį dešimtmetį ortodontinis gydymas šoko dideliu greičiu į priekį. Kodėl? Nes atsirado skaitmeninė ortodontija, kuri plačiai taikoma suaugusiųjų dantų tiesinime.

Kas yra skaitmeninė ortodontija?

Skaitmeninė ortodontija apjungia biomechaninius procesus ir 3D technologijas. Kompiuterinių programų pagalba planuojami dantų tiesinimo etapai pagal individualius paciento duomenis. Gydytojas odontologas nuskenuoja paciento burną intraoraliniu skeneriu, kurio pagalba dantys perkeliami į skaitmeninę programą, kur yra atliekamas gydymo plano sudarymas. Po to seka tiesinimo kapų gamyba.

Kokie privalumai pacientui?

Individualiai Jums yra sudaromas gydymo planas (3D kompiuterine programa), kuriame aiškiai matoma gydymo eiga ir pasiektas rezultatas, bet kuriame etape, t.y. Jūs galite matyti, kaip atrodys Jūsų šypsena bet kuriuo gydymosi kapomis metu ir žinoma po gydymo, kuris dar net neprasidėjo.
Ši dantų tiesinimo gydymo naujovė jau daugiau nei matus laiko yra taikoma VivusSanus klinikoje. Jeigu turite klausimų mūsų odontologas ortodontas Robertas Kirlys galės tikslingai Jus pakonsultuoti ir įvertinti Jūsų galimybes gydytis dantis šiuolaikiškomis technologijomis.
Daugiau informacijos ieškokite skiltyje –> dantų tiesinimas.