Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Laminatės

Atnaujinta: 2020 30 gegužės, 12:01

Graži šypsena – daugelio mūsų siekis. Vienas iš būdų koreguoti nepatinkančią dantų formą – laminatės. Kiekvienam pacientui jos gaminamos individualiai. Laminatės dažniausiai reikalingos tiems, kurie nori pagerinti esamą estetinę dantų būklę arba apsaugoti jautrius dantis nuo pažeidimų. Jų paviršius yra itin plonas, o atspalvis pritaikomas prie natūralios kliento dantų spalvos. Laminatės – priežastis šypsotis iš naujo!

Laminatės Panevežyje – rūšys

Išskiriamos dviejų rūšių laminatės: pagamintos iš sudėtDantų laminatės panevežyjeinės dervos ir porcelianinės. Pasak Amerikos odontologų asociacijos, uždėti porcelianines laminates užtrunka ilgiau nei pagamintas iš sudėtinės dervos. Porcelianinės laminatės yra gaminamos laboratorijoje, kur dantų technikas, pagal iš anksto paruoštą modelį, sukuria tikslią natūralaus danties kopiją. Ją sudaro keli ploni keramikos sluoksniai, pakeičiantys tikrąjį dantų emalį. Norint uždėti tokias laminates, būtina nuimti esamo emalio dalį (dažniausiai iki 1 mm) tam, kad jos geriau priglustų prie danties, derėtų su likusiais dantimis bei atrodytų natūraliai.Tokia dantų tvarkymo procedūra reikalauja kelių vizitų pas odontologą.

Laminatės Panevėžyje, pagamintos iš sudėtinės dervos, gali būti paruoštos iškart odontologo kabinete. Jos klijuojamos prie paruoštų danties dalių specialia medžiaga.

Abiejų rūšių laminatės turi savų privalumų. Pagamintas iš sudėtinės dervos, galima greičiau uždėti, pakanka vos vieno vizito pas odontologą, be to, dėjimo metu nuimamas plonesnis emalio sluoksnis, todėl mažiau pažeidžiama sveikoji danties dalis. Porcelianinės laminatės įkainiai, nors ir šiek tiek skiriasi, tačiau atrodo natūraliau, yra tvirtesnės, elastingesnės, ne taip greit susidėvi.

Atskirti laminates nuo tikrų sveikų dantų yra beveik neįmanoma. Ši odontologinė procedūra gali minimaliai arba kardinaliai pakeisti jūsų šypseną. Laminatės, priešingai nei natūralus dantų emalis, yra atsparios kavos, arbatos, rūkymo pėdsakams, dėl kurių dantys gelsta. Investavę į laminates, galėsite ilgai džiaugtis stipriais, sveikais ir gražiais dantimis.

Laminatės Panevėžyje – tik vienas iš būdų turėti gražesnę šypseną. Dantų protezavimas, implantacija, kitos estetinės korekcijos procedūros gali padėti tvarkant rimčiau pažeistų, iškritusių dantų būklę.

Priežiūra

Laminatės nereikalauja specialios priežiūros. Užtenka kokybiškos dantų pastos ir šepetėlio, dantų siūlo, skalavimo skysčio – to, ką naudojate kasdien valydamiesi dantis. Tiek Panevėžyje, tiek kituose miestuose, dirbantis odontologas turėtų patarti pacientui, kokių gamintojų produkcija labiausiai tinka laminuotų dantų priežiūrai. Žinoma, norint išlaikyti tobulai baltus dantis, patartina reguliariai apsilankyti odontologo kabinete, atlikti burnos higieną.

šypsena po laminavimo

Moderni klinika, kokybiški rezultatai

Odontologijos klinikoje Vivus Sanus gydomi įvairaus amžiaus pacientai – tiek vaikai, tiek suaugusieji ar senjorai. Mūsų kolektyvas sudarytas tik iš profesionalių gydytojų, kurie užtikrina, kad ne tik laminatės Panevėžyje, bet ir kitos odontologinės paslaugos būtų atliktos taikant aukščiausius kokybės standartus.

Sužinokite daugiau apie laminatės įkainius čia.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia