Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Protinių dantų šalinimas

Atnaujinta: 2023 13 sausio, 02:53

Komplikuotas dantų šalinimas su narkoze vaikams ir neįgaliesiems suaugusiesiems yra kompensuojamas TLK (teritorinių ligonių kasų) lėšomis, visiems Lietuvos gyventojams, atvykstantiems gydytis į mūsų kliniką. Dėl išsamesnės informacijos teirautis telefonu +37065064996

SVARBU. Prieš procedūrą su narkoze reikia būti 6 valandas nieko nevalgius ir 3 valandas nieko negėrus.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia

Reikalingas išdygusio protinio danties šalinimas? Mūsų klinikos specialistai dirba tam, kad suteiktų Jums profesionalią pagalbą kone visais pasitaikančiais atvejais. Protiniai dantys pasirodo abiejų žandikaulių dešinės ir kairės pusės galuose. Svarbu juos pašalinti – kuo anksčiau, tuo geriau, nes bėgant laikui ant jų kaupiasi apnašos ir gali atsirasti gedimų.

Protiniai dantys

Protinio danties šalinimas – ar skauda?

Daugelis išgirdę apie danties šalinimą pradeda pergyventi – procedūra iš pirmo žvilgsnio atrodo tikrai nemaloni ir skausminga, todėl dažnu atveju gauname klausimų, ar skausmingas protinio danties šalinimas. Tačiau turime Jums gerą naujieną – skausmas nėra ta bėda, kuri turėtų Jus varginti ar kelti nerimą, kadangi procedūros atliekamos su narkoze, todėl jų metu nejausite jokio skausmo.

„Vivus Sanus“ odontologai pasirūpins Jumis ir užtikrins, kad procedūros būtų kaip įmanoma patogesnės ir nesukeltų daug vargo. Atliekame procedūras su sedacija, naudodami modernią ir patikimą įrangą, dirba patyrę specialistai, todėl darome viską, ką galime geriausia ir procedūros ilgai neužtrunka.

Protinio danties rovimo kaina

Procedūros kaina, priklausomai nuo esamos sveikatos būklės svyruoja nuo 45 iki 120 Eur. Jeigu komplikacijos nebūdingos, procedūra praeina greičiau ir lengviau. Tiek apatinio protinio danties, tiek viršutinio protinio danties pašalinimas kainuoja panašiai. Po operacijos gijimas gali kiek užtrukti, gijimo metu reikalinga priežiūra. Jeigu po operacijos ištino žandas, susiduriate su skausmais ir kitais nepatogumais – kreipkitės į gydytojus, kurie suteiks reikiamą pagalbą.

Procedūra Kaina (eurais)
Protinio danties šalinimas 45.00–120.00

Kiekvieno žmogaus žandikaulis bei jo sveikata yra individualūs, todėl pastebėję dygstančius protinius dantis, apsilankykite pas odontologą konsultacijai. Odontologijos klinika „Vivus Sanus“ – už puikią savijautą ir dailią šypseną!