Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Seilių liaukų echoskopija

Susidūrus su įvairiais simptomas patvirtinti diagnozę be papildomų duomenų gali būti sudėtinga. Kuo daugiau informacijos turės gydytojas, tuo tiksliau galės diagnozuoti ir paskirti veiksmingesnį gydymą. Dėl to tokie tyrimai kaip seilių liaukų echoskopija, kuri dažnai atliekama kartu su kitų rūšių ultragarsiniais tyrimais, yra puikus metodas, suteikiantis tikslios diagnozės prielaidas. Tai greitas, neskausmingas ir paprastas tyrimas, kuris yra prieinamas kiekvienam pacientui.

Kada skiriama seilių liaukų echoskopija?

Seilių liaukų echoskopijos tyrimas yra skiriamas pacientams, kurie susiduria su tokiais specifiniais simptomais kaip skausmas, spaudimas kaklo srityje, sustorėjęs kaklas, mazgų susidarymas. Kartu su seilių echoskopija gydytojas gali rekomenduoti atlikti ir skydliaukės ar limfmazgių ultragarsinį tyrimą – jo metu nustatomi organų audinių vidiniai patikimai. Jei tyrimo metu buvo rasta mazgų, rekomenduojama tyrimą pakartotinai atlikti po kelių mėnesių ar pusmečio – taip bus galima palyginti jų pokyčius.

Seilių liaukų echoskopijos metu yra tiriami minkštieji audiniai, stebimi jų pakitimai, patologijos. Vaizdas echoskopijos metu yra matomas realiuoju laiku, todėl tai labai informatyvus ir naudingas tyrimas, kuris leidžia patvirtinti arba atmesti diagnozę.
Dažnai seilių liaukų echoskopija yra naudojamas kaip patikslinantis diagnozę tyrimas, kuris atliekamas kartu su limfmazgių, skydliaukės ar kaklo echoskopija. Kokie tiksliai tyrimai yra reikalingi, įvertinęs individualų atvejį, sprendžia gydytojas.

Susidūrėte su neaiškios kilmės skausmais kakle? Nedelskite ir pasitikrinkite, seilių liaukų echoskopijai Panevėžyje galite registruotis mūsų klinikoje. Norimą vizito laiką galite suderinti paskambinę registracijos telefonu arba pasinaudoję elektronine registracijos forma mūsų svetainėje.

Kaip pasiruošti seilių liaukų echoskopijai?

Specialus pasiruošimas seilių liaukų echoskopijos tyrimui nėra būtinas. Be to, šio tyrimo visiškai nereikia bijoti – jis yra neskausmingas ir neinvazinis, todėl nesukelia pacientams jokių padarinių ar nemalonių pojūčių.

Kiek kainuoja atlikti seilių liaukų echoskopinį tyrimą?

Seilių liaukų echoskopijos tyrimo kaina nėra didelė, tačiau gali užkirsti kelią rimtoms sveikatos problemoms. Ultragarsinis tyrimas yra greitas ir efektyvus būdas gauti diagnostikai reikalingos informacijos, o tai svarbu užtikrinant savalaikį gydymo procesą ir puikius jo rezultatus.

Kiek laiko trunka seilių liaukų ultragarsinis tyrimas?

Seilių liaukų echoskopijos tyrimas trunka nuo keliolikos minučių iki pusės valandos. Tyrimą sudaro pasiruošimas, tyrimas ir rezultatų pateikimas.

Kada galiu tikėtis atsakymo po seilių liaukų echoskopijos?

Vienas iš ultragarsinio tyrimo privalumų yra tai, kad vaizdas tyrimo metu yra matomas realiuoju laiku, o rezultatai pateikiami iš karto po procedūros. Taigi, atsakymo nereikės ilgai laukti – gydytojas jau po tyrimo pateiks rezultatus ir galės juos plačiau pakomentuoti.