Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Histologinis tyrimas

Medicina sparčiais žingsniais žengia į priekį ir mes galime tik džiaugtis galėdami kur kas kokybiškiau rūpintis savo sveikata. Tiesa, svarbu nedelsti pastebėjus nerimą keliančius simptomus. Šiandien turime platų spektrą įvairių tyrimų, padedančių operatyviai ir labai tiksliai diagnozuoti ligas, stebėti jų vystymąsi ir kitus procesus. Vienas iš informatyvių bei reikšmingų tyrimų yra histologinis tyrimas. Jo metu audiniai stebimi specialiu mikroskopu, kuriuo tiriamas audinio ar organo gabalėlis. Bene dažniausi šių tyrimų kontekste yra ginekologiniai bei virškinamojo trakto tyrimai.

Kiek laiko trunka histologinis tyrimas?

histologinis tyrimasHistologinio tyrimo trukmė, kol pateikiamas atsakymas, ne visada vienoda, mat priklauso nuo to, koks organas ar audinys tiriamas, ką reikia ištirti, kokios priežastys inspiravo tyrimą ir nuo daugelio kitų aspektų. Svarbiausia, kad mūsų klinikoje tyrimas atliekamas itin skrupulingai, siekiame išlaikyti operatyvumą, tačiau ne kokybės kaina.

Kaip atliekamas histologinis tyrimas?

Pirmiausia tyrimui paimamas audinio arba organo gabalėlis. Pastarasis turi būti paimtas ne iš bet kurios vietos, tačiau konkrečiai iš patologinio židinio. Audiniai ir organai, paimti tyrimui, tiriami per mikroskopą.

Kaip jau minėjome, itin dažni yra ginekologiniai histoliginiai tyrimai. Jų metu tiriami gimdos kaklelio gabalėliai, cistos, gimdos bei kiaušidžių augliai, tyrimas gali būti skiriamas po abrazijos ir t.t. Matyti, jog tyrimas bei jo rezultatai yra be galo reikšmingi sudėtingų ligų diagnozės kontekste.

Histologinio ištyrimo privalumai

histologinis tyrimas PanevėžyjeHistologinis tyrimas labai reikšmingas onkologinių ligų kontekste, t. y. padeda diagnozuoti onkologinius procesus, taip pat tirti įvairias patologijas. Šis tyrimas svarbus ir diagnozuojant bei gydant odos ligas – jis gali padėti tiksliai nustatyti apgamo ar kito odos darinio patologiją, padėti identifikuoti diagnozę. Neretai būtent laiku gauta tiksli diagnozė tampa tuo sėkmingu bilietu į pasveikimą bei kokybišką gyvenimą.

Histologinio tyrimo kaina

Procedūra Kaina (eurais)
Histologinis tyrimas 45.00

 

Tai investicija į Jūsų sveikatą, tikslią diagnozę, profesionalų ištyrimą, kas leis kur kas lengviau skirti tikslingą, profesionalų gydymą.