Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Audiovizualinė relaksacija

Atnaujinta: 2023 24 sausio, 12:38

Šiandien nuolat skubame, susiduriame su stresu ir dažnai neturime laiko kokybiškam poilsiui. Visa tai organizmui turi neigiamą poveikį, o bene labiausiai kenčia emocinė sveikata. Audiovizualinė relaksacija yra puikus būdas padėti sau įveikti kasdienius sunkumus ir pagerinti emocinę būseną. Jos metu veikiamos paciento regos ir klausos sistemos – įvairūs suderinti akustiniai ir optiniai signalai turi teigiamą poveikį ir padeda sumažinti depresijos, nerimo, nemigos simptomus. Tai puikus būdas pagerinti savijautą, nuotaiką, dėmesio koncentraciją, atliekant elektroterapinę stimuliaciją retėja širdies susitraukimų dažnis, normalizuojasi kraujospūdis.

Depresijos, nerimo ir nemigos gydymas elektroterapine stimuliacija

Audiovizualinė relaksacija gali būti derinama su elektroterapine stimuliacija. Tai universalus metodas, kuris tinka tiek moterims, tiek vyrams ir gali būti naudojamas senjorams ar paauglių gydymui. Procedūros nauda ilgalaikė. Tai netradicinis, tačiau efektyvus metodas kovoti su nemiga, depresijos simptomais ir nerimu.

Procedūrai naudojamas ALPHA-STIM® – kliniškai patikrintas medicinos prietaisas, kuris mažina nerimą, nemigą ir depresiją naudodamas kranialinę elektroterapinę stimuliaciją  (Cranial Electrotherapy Stimuliation, CES).

Jis sukuria unikalią patentuotą bangos formą, kurios negali atkartoti joks kitas prietaisas ir ją leidžia mikrosrove per mažus klipsus, užsegamus ant paciento ausų kaušelių, kad stimuliuotų ir moduliuotų tam tikras nervinių ląstelių grupes smegenyse.

Moksliškai patvirtinta, kad Alpha-Stim® yra saugus ir veiksmingas medicininis elektroterapijos prietaisas, skirtas nemigai, nerimui ir depresijai gydyti. Jis neturi šalutinio poveikio ir nesukelia priklausomybės.

Emocijų sutrikimas, prastas miegas ir nuotaika – tai simptomai, kuriais pasižymi depresija. Tokią savijautą gali lemti įvairios priežastys: sukrečiantys gyvenimo įvykiai, kasdienis stresas, perdegimas ar pervargimas ir kt. Svarbiausia, laiku sau padėti, nes įsisenėjusios depresijos gydymas yra sudėtingas. Audiovizualinė relaksacija ir  elektroterapinė stimuliacija – tai būdas, kaip palengvinti slogią nuotaiką, nemigos problemą ir depresiją. Procedūra itin rekomenduojama šiais atvejais:

–          Jei kamuoja nemiga: jums sunku arba negalite užmigti, Alpha-Stim® kovoja su nemiga, kad jūsų miegas būtų ilgesnis ir ramesnis.

–          Nerimas gali sukelti problemų visose jūsų gyvenimo srityse. Alpha-Stim® užtikrina greitą, ilgalaikį nerimo ir streso sumažinimą.

–          Depresija atima aistrą ir susidomėjimą dalykais, kurie kažkada teikė jums malonumą ir laimę. Alpha-Stim® – saugus depresijos gydymas.

Ko galima tikėtis iš šio gydymo?

Naujausi depresijos gydymo būdai pasižymi kompleksiniu poveikiu simptomams ir padeda spręsti nemigos, nerimo ir kitas emocines problemas. Jie veikia efektyviai ir neturi neigiamo poveikio natūraliam elgesio ir emocijų ciklui, todėl tai yra saugus sprendimas, kaip gydyti tokius sutrikimus.

Nerimo sumažėjimas paprastai pasireiškia per vieną gydymą ir po to gali trukti valandas ar dienas. Yra įvairių būdų, kaip įveikti nerimą, tačiau jie reikalauja daugybės laiko ir pastangų. Tuo tarpu audiovizualinė relaksacija yra atpalaiduojantis ir universalus metodas, kurį verta įtraukti į gydymą.

Nemiga paprastai sumažėja jau po pradinio gydymo, tačiau norint pasiekti ženklų pokytį, gydymas gali užtrukti iki 4 savaičių. Pacientai, kuriuos kankina nemiga, pastebi teigiamą poveikį ir džiaugiasi rezultatais. Tai būdas, kaip kovoti su nemiga greitai ir efektyviai.

Depresijos gydymas paprastai trunka ne mažiau kaip 3 savaites, procedūrą darant kasdien. Kai simptomai pagerėja, Alpha-Stim® naudojamas 2-3 kartus per savaitę ar rečiau. To paprastai pakanka geriems rezultatams palaikyti.

Audiovizualinės relaksacijos procedūros trukmė ir eiga

Depresija, nerimas ir nemiga yra gydomi skirtingai, pagal paciento nusiskundimus specialistas parenka tinkamiausią procedūrų ciklą. Viena procedūra trunka apie pusvalandį ir maloniai nuteikia. Jos metu tereikia atsipalaiduoti ir mėgautis poveikiu. Sunkios emocijos stimuliuojant regos ir klausos sistemas tarsi išnyksta, pasitraukia. Kartais pakanka ir vienos ar kelių procedūrų, o sudėtingesniais atvejais gydymas gali būti taikomas ilgesnį laikotarpį.

Kokia šios procedūros kaina?

Procedūros kaina yra nedidelė, palyginti su gaunama nauda. Nerimo mažinimas, geresnis miegas ir mažiau juntami depresijos simptomai yra tikroji procedūros vertė. Žinoma, jei iš karto užsisakysite visą procedūrų kursą, vienos procedūros kaina bus mažesnė – tai puikus būdas sutaupyti.

Pasirūpinkite savimi – audiovizualinės relaksacijos seansai yra puiki profilaktika: procedūra atpalaiduoja, gerina nuotaiką ir savijautą. Tai investicija į save, kuri atsiperka – padeda susidoroti su stresu ir išvengti tokių reiškinių kaip perdegimas, jau nekalbant apie tokias problemas kaip depresija, nerimas ir nemiga.

Koks yra rekomenduojamas procedūrų kursas?

Nėra vieno rekomenduojamo kurso visiems pacientams – kiekvieną situaciją specialistai vertina individualiai. Gydymas nuo depresijos gali pareikalauti ilgesnio kurso ir dažnesnių procedūrų. Tai būdas, kaip įveikti, tokius simptomus kaip slogi nuotaika, apatija, susigrąžinti dėmesio koncentraciją. Nemigos ir nerimo atveju taip pat vertinama individualiai. Ką daryti, norint padėti pacientui, priklauso nuo simptomų, problemos sunkumo. Kartais taip pat svarbu ir išsiaiškinti, kodėl kankina depresija, nerimas ir nemiga. Pavyzdžiui, jei tai susiję su stresu, audiovizualinė relaksacija su elektroterapija yra puikus sprendimas.

Kuo ypatingas Alpha-Stim® medicininis elektroterapijos prietaisas?

Audiovizualinė relaksacija yra derinama su medicinine elektroterapija, kuriai naudojamas ALPHA-STIM® aparatas. Ši terapija suteikia daugybę privalumų:

  • Harmonizuoja smegenų funkcijas – gydo nerimą, nemigą, depresiją;
  • Yra maloni ir neskausminga;
  • Procedūra yra greita, o jos poveikis išlieka ilgai;
  • Nesukelia priklausomybės;
  • Neturi šalutinio poveikio rizikos;
  • Neįmanoma perdozuoti;
  • Procedūros metu nėra fizinių apribojimų.

Alpha-Stim® AID yra sertifikuotas (ES direktyva 93/42/EEC), IIa klasės, B tipo medicinos prietaisas. Tai inovatyvus sprendimas, kai kankina nemiga, nerimas, depresija – kaip gydyti tokius sutrikimus yra ne vienas metodas, tačiau daugelis turi šalutinių poveikių arba yra neefektyvūs. Be to, audiovizualinę relaksaciją galima derinti su kitais gydymo būdais.