Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Riebalų deginimas

Atnaujinta: 2024 29 balandžio, 05:56

Visi norime gražiai atrodyti ir gerai jaustis, tačiau pasiekti rezultatų vien sportu ir mityba gali būti sudėtinga. Geras sprendimas tokiu atveju yra riebalų deginimas – kūno formavimas, kuris tinka daugeliui ir leidžia pasiekti puikių rezultatų. Kūno formavimas, dar vadinamas kūno kontūravimu, yra speciali procedūra, skirta probleminėms kūno zonoms. Tai efektyvus būdas spręsti celiulito problemą, atsikratyti riebalų pilvo, juosmens, šlaunų srityse. Normalus svoris, tai prevencija normaliam kūno kraujo spaudimui, cukriniam diabetui bei įvairioms kitoms ligoms išvengti.

Procedūrai naudojama kontaktinė didelės galios infraraudonųjų spindulių technologija, skirta apšvitinti riebalinį ir jungiamąjį audinį, nukreipiant adipocitus į jų natūralią denatūracijos temperatūrą. Tai yra elektros raumenų stimuliacija mažo intensyvumo mikrosrovėmis, siekiant padidinti adipocitų membranos pralaidumą ir ląstelių metabolizmą. Galingi infraraudonųjų spindulių šaltiniai ir EMS technologija, užtikrina maksimalų elektroterminį efektyvumą net sunkiai pasiekiamiems riebalams.

Svarbiausi riebalų deginimo procedūros aspektai

Kūno formavimas yra labai universali procedūra, kuri tinka tiek moterims, tiek vyrams. Tai greitas būdas padailinti kūno linijas, nes raumenų stimuliacija elektros impulsais riebalus degina be sporto. Be to, procedūra pasižymi ir daugybe kitų privalumų:

  • Neinvazinis kūno formavimas;
  • Nėra prastovos;
  • Optimali sesijos trukmė (15-30 min.);
  • Rezultatai po 6/8 seansų (1 sesija per savaitę);
  • Maksimalus komfortas;
  • Negalima gydyti tatuiruočių ir keloidinių randų;
  • Bendras parametro specifiškumas atsižvelgiant į paciento lytį;
  • Galimybė tuo pačiu metu gydyti daugiau nei vieną kūno plotą;
  • Galimas derinimas su kitomis rinkoje esančiomis technologijomis ir procedūromis, tokiomis kaip masažas ir limfodrenažo įtaisai.

Kurioms kūno sritims taikoma ši procedūra?

Kūno formavimas gali būti taikomas įvairių kūno linijų dailinimui pagal poreikį ar kamuojančias problemas. Konsultaciją dėl taikymo vietos suteiks procedūrą atliekantis specialistas. Svarbu žinoti, kad šis metodas tinka ir vidinių, sunkiai pasiekiamų riebalų deginimui, taip pat galimas efektyvus tokių problemų kaip celiulitas gydymas.

Raumenų formavimas atliekamas šioms sritims:

 • Priekio: pilvas, rankos, vidinės kojos
 • Šonų: rankos, trochanteris
 • Nugaros: šonai, trochanteris, sėdmenys, rankos

Kaip veikia infraraudonųjų spindulių terapija?

Infraraudonųjų spindulių terapija veikia tarsi masažas. Kūno formavimo procedūros metu ji papildo EMS technologiją. EMS trumpinio reikšmė – elektroninė raumenų stimuliacija. Nežinantiems, kas tai, pasakysime, kad tokiu būdu raumenys susitraukia ir atsipalaiduoja visai kaip per treniruotę, tačiau jums nereikia dėti jokių pastangų.

Spindulių terapija yra labai efektyvi, nes infraraudonieji spinduliai prasiskverbia gilyn į audinius ir turi didelį poveikį. Kūnas juos absorbuoja kaip šilumą, o tai gerina kraujotaką, aprūpinimą deguonimi, skatina ląstelių procesus.

Kiek kūno formavimo procedūrų reikia atlikti?

Procedūroms atlikti naudojamas modernus DELINEA aparatas. Dėl jo poveikio riebalų deginimas yra efektyvus. Kiek tiksliai procedūrų reikės atlikti, priklauso nuo individualios situacijos, tačiau dažniausiai norimiems rezultatams pasiekti užtenka atlikti 6-8 procedūras.

Kokių rezultatų galiu tikėtis?

Kūno formavimo procedūros padeda sumažinti apimtis tose vietose, kurios yra sunkiai treniruojamos. Jų metu sutraukiamos riebalinės ląstelės, todėl oda atrodo lygesnė, stangresnė. Tai puikus būdas išlaikyti kūno grožį ir visada atrodyti jaunatviškai.

Kūno formavimo kainos:

Procedūra Kaina (eurais)
Kojos 50.00
Rankos 50.00
Šonai 50.00
Pilvas 50.00
Sėdmenys 50.00

Pasinaudokite galimybe sutaupyti ir atlikite procedūras tą pačią dieną – renkantis kelias procedūras siūlomos geresnės kainos.

Kūno formavimui naudojamos procedūros yra neinvazinės, todėl nereikalingas joks specialus pasiruošimas prieš procedūrą ar kūno priežiūra po procedūros. Tai suteikia laisvę derinti procedūras prie savo dienotvarkės ir mėgautis puikiais jų rezultatais.

 
VAIZDO ĮRAŠŲ GALERIJA: