Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Estetinė dermatologija

Atnaujinta: 2023 13 sausio, 03:05

Grožis – tai ne tik išorė, o kur kas daugiau: meilė sau, pasitikėjimas savimi, vidinis džiaugsmas. Štai kodėl verta skirti laiko sau bei rūpintis savo išvaizda. Bene daugiausia dėmesio skiriame visuomet matomiems elementams: veido odai, plaukams. Jei domina aukštos kokybės estetinė dermatologija ir profesionalų konsultacijos, esate laukiami klinikoje „Vivus Sanus“ Panevėžyje, kur Jūsų oda pasirūpins dermatologas.

Estetinė dermatologija yra orientuota į sveiką, jaunatvišką, stangrią, elastingą bei lygią odą.

Plaukų puoselėjimo procedūros

Sveiki, glotnūs, žvilgantys ir paklusnūs plaukai yra daugelio siekiamybė. Tačiau – sutikite – tokius turėti pasiseka ne visiems. Padėtį pataisyti gali profesionalios plaukų puoselėjimo procedūros. Mūsų klinikoje galite lepintis daug simpatijų sulaukiančiomis procedūromis, kurių metu naudojamos kokybiškos, profesionalios priemonės, taip pat sukauptos grožio specialistų žinios bei patirtis.

Grožio injekcijos

Šiandien grožio injekcijos nėra prabangos dalykas – daugelis moterų gali leisti sau šias procedūras. Populiariausiųjų laurus čia neabejotinai susižeria botulino ir hialurono injekcijos.

  • Botulinu vadinamas vaistas, kuris veikia nervo bei raumens jungtį ir šitaip blokuoja į raumenį perduodamą nervinį impulsą. Tad botulinas šiandien yra vienas iš efektyviausių būdų kovoje su raukšlėmis. Procedūra trunka iki 20 minučių, yra minimali mėlynių atsiradimo rizika, o poveikiu galima džiaugtis iki pusmečio.
  • Hialurono rūgštis natūraliai gaminama organizme. Tiesa, maždaug nuo 25 metų jos gamyba lėtėja, o tai atsispindi odoje – ji praranda elastingumą, sveiką spindesį, stangrumą. Hialurono injekcijos yra minimali ir nekenksminga intervencija, leidžianti paslėpti smulkias raukšleles, suteikti apimties lūpoms, paslėpti „sukritusią“ paakių sritį ir pan.

Dar viena verta paminėti injekcija – Profhilo procedūra, kai abejose veido pusėse į penkis taškus vienu metu leidžiama speciali „Profhilo“ hialurono rūgštis.

Odos atjauninimo procedūros

estetinė dermatologija Panevėžyje

Frakcinis odos atjauninimas – frakciniu lazeriu atliekama procedūra, efektyviai atjauninanti veido ar viso kūno odą, pašalinanti smulkius defektus, taip pat sulyginanti odos spalvą.

PRP procedūra. Nuo kitų estetinių procedūrų ši skiriasi tuo, jog jos metu į odą suleidžiami ne tam tikri preparatai, o iš paties paciento kraujo pagamintas visiškai natūralus produktas. PRP procedūra skatina kolageno bei elastino, atsakingų už odos jaunystės išsaugojimą, gamybą.

Kitos estetinės dermatologijos procedūros

Biorevitalizacija. Procedūros metu į vidurinį odos sluoksnį suleidžiama biorevitalizuojančios hialurono rūgšties. Naudojamos mikroinjekcijos. Biorevitalizacija užtikrina maksimalų ir gilų odos drėkinimą, regeneraciją, teigiamai veikia kraujotaką.

Mezoterapija. Nors daugiau kalbama apie mezoterapiją veidui, tačiau procedūra atliekama ir plaukams. Jos metu į problemines vietas leidžiami veiklieji preparatai, padedantys kovoti su tam tikromis problemomis, pavyzdžiui, odos elastingumo praradimu, raukšlelėmis, odos sausumu, pilkšvumu, plaukų slinkimu, odos pigmentacija, patamsėjusiais paakiais, tinka randų gydymui ir kt.

Cheminiai pilingai – saugios procedūros, kurių metu naudojamos cheminės medžiagos. Procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, stimuliuojami fiziologiniai procesai odoje taip padedant kovoti su raukšlelėmis, spuogeliais, odos riebumu bei kitomis problemomis.

Jei vargina dermatologinės ligos, reprezentatyvią išvaizdą praradusi oda, mūsų klinika ir komanda laukia Jūsų.