Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Ortodontas

Atnaujinta: 2021 20 rugpjūčio, 05:49

Susiduriate su kamuojančiomis dantų problemomis? Reikalingas patikimas ortodontas, turintis patirties padėti net pačiais sunkiausiais atvejais? Nėra tos problemos, kurios nebūtų galima išspręsti patyrusiems mūsų klinikos specialistams! Kasdienių darbo iššūkių užgrūdinti odontologai, naudojantys modernią gydymo įrangą, suteiks patikimas, aukštos kokybės paslaugas ir užtikrins efektyvų gydymą.

Odontologinė pagalba įvairiais atvejais

Klinikoje Vivus Sanus dirba profesionalių odontologų komanda, pasirengusi paslaugiai aptarnauti klientus, suteikti konsultacijas burnos ertmės sveikatos klausimais bei patikimą odontologinį gydymą. Kiekvienas odontologas yra savos srities specialistas ir gali užtikrinti profesionalias paslaugas. Visos procedūros vykdomos greitai ir lengvai, per trumpiausią įmanomą laiką pasiekiant pačius geriausius rezultatus.

Ortodontinis gydymas vaikams

Patikimas ortodontinis gydymas svarbus dar vaikystėje ir paauglystėje, kuomet augantys dantys yra lengvai ištiesinami, lengviau ir paprasčiau koreguoti dantų sąkandžio problemas. Dėl šios priežasties, ypatingą dėmesį mūsų klinikoje skiriame vaikų ortodontijai. Pas mus visuomet rasite patikimą odontologinę pagalbą vaikams. Klinikoje dirba patyrę ortodontai, kantriai ir maloniai aptarnaujantys vaikus. Dantistų profesionalumas leidžia užtikrinti, kad visos procedūros praeis sklandžiai, greitai ir nesukels nereikalingo vargo.

Pasirūpinkite savo sveikata iš anksto

Siekiant išvengti susirgimų ateityje, pravartu skirti pakankamai dėmesio burnos ertmės priežiūrai ir apsilankyti pas ortodontą kaip įmanoma anksčiau. Būtent todėl labai svarbu pasirūpinti savo vaikais – jeigu tik pastebite netaisyklingo sąkandžio ir netiesaus dantų augimo požymių, nedelsdami kreipkitės į ortodontą. Patyręs ortodontas padės ištiesinti dantis, atgauti taisyklingą sąkandį, kas yra labai svarbu burnos ertmės sveikatai ir sveikam dantų vystymuisi ateityje.

Ne mažiau svarbu pasirūpinti savo sveikata ir suaugusiems. Suaugusiųjų procedūroms naudojamos kiek kitokios ortodontinio gydymo priemonės, skiriasi procedūrų trukmė, tačiau pasiekiami ne ką prastesni rezultatai, leidžiantys džiaugtis tiesiais ir sveikais dantimis.

Pamirškite problemas ir rūpesčius, kuriuos sukelia netaisyklingas sąkandis. Profesionalus mūsų klinikos ortodontas suteiks visas reikiamas paslaugas ir pagalbą tam, kad galėtumėte būti užtikrinti nepriekaištinga burnos ertmės sveikata.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia