Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

PRP procedūra

Vienas aršiausių priešų mūsų odai, jos jaunystei ir išvaizdai yra laikas. Ilgainiui oda praranda elastingumą, stangrumą, drėgmę, ji glemba, atsiranda pirmosios raukšlelės, kurios ilgainiui gilėja, jų daugėja, oda įgauna pilkšvesnį atspalvį ir pan. Tai lemia odoje vykstantys procesai, hialurono rūgšties gamybos lėtėjimas ir kiti veiksniai. Nei juos galime pakeisti, nei laiko sustabdyti, tad ieškome kitų efektyvių priemonių, padėsiančių kuo ilgiau džiaugtis puikia odos būkle ir išvaizda. Šiame kontekste tiesiog negalime nepaminėti PRP procedūros, kurios pilnas pavadinimas – plazmoliftingas. Tiesą sakant, dėl savo specifikos ir teikiamų rezultatų ši procedūra tapo tikrų tikriausia sensacija! Atsiliepimai apie ją itin palankūs. O geriausia, kad ji naudojama ne tik veido odos būklei ir išvaizdai gerinti, bet ir plaukams, sąnariams, sausgyslėms, jos privalumais mėgaujamasi ir odontologijos, traumatologijos, oftalmologijos bei kitose srityse.

PRP procedūra labai mėgiama moterų, ypač jei kalbame apie dermatologijos sritį. Tačiau ji – labai geras pasirinkimas ir vyrams, besirūpinantiems savo išvaizda, o taip pat ir gera savijauta.

Susigundžiusius PRP procedūra kviečiame užsukti į „Vivus Sanus“ kliniką Panevėžyje. Paslaugas čia teikia aukštos kvalifikacijos specialistai, dirbantys su modernia įranga ir puikios kokybės priemonėmis. Pasiūlysime patrauklų kainos ir kokybės santykį kiekvienam iš Jūsų net tada, kai netaikoma jokia akcija!

Kokias problemas padeda išspręsti plazmoliftingo procedūra?

Prieš vardijant, kuo gi ši procedūra yra naudinga, pirmiausia trumpai paminėsime, kas yra plazmoliftingas, nes planuojantiems procedūrą išbandyti pirmą kartą, tai bus aktualu ir naudinga.

PRP procedūra yra nesudėtinga, o esminė jos funkcija – odos gydymas bei atnaujinimas. Sakysite, tam skirtų procedūrų yra gerokai daugiau, tad kuo gi skiriasi ši? O esminis skirtumas tas, kad PRP procedūrai naudojamas paties paciento kraujas. Procedūros metu į odą suleidžiama didelę trombocitų koncentraciją turinti plazma, paskatinanti odos atsinaujinimo procesus, užkertanti kelią ar iki minimumo sumažinanti senėjimo procesų progresą.

PRP procedūrą rinkitės, jeigu norite:

 • išlyginti gilias raukšles;
 • atsikratyti ar iki minimumo sumažinti mimikos raukšleles;
 • atgaivinti odą;
 • pigmentines dėmes padaryti kur kas mažiau matomas;
 • papilkėjusiai odai suteikti sveiko spindesio;
 • padėti odai atsigauti ir pagyti po nudegimo saulėje;
 • užkirsti kelią varginančiam plaukų slinkimui;
 • mažinti odos nelygumus;
 • skaistinti odą;
 • suteikti lankstumo sąnariams;
 • paspartinti sausgyslių, kremzlių gijimą;
 • gydyti osteoartritą (tinka kelio sąnariui, klubo, čiurnos ar kt.);
 • gydyti po aknės atsiradusius randelius ir kt.

PRP procedūra gali būti atliekama įvairioms kūno sritims: veidui, kaklui, dekoltė zonai, taip pat pilvui, sėdmenims, rankoms bei kojoms. Tačiau, kaip jau minėjome, dermatologija – ne vienintelė sritis, kur sėkmingai pritaikomas gydymas kraujo plazma.

PRP procedūrų rūšys

Mūsų klinikoje galite rinktis:

 • PRP terapija veidui ar kitai zonai;
 • PRP terapija plaukams;
 • PRP terapija su hialuronu veidui ar kitai zonai.

Prieš PRP terapiją

Specialaus pasirengimo PRP procedūrai nereikia, tačiau tam tikrus „namų darbus“ privalu žinoti ir juos atlikti. Pirmiausia, tai mažiausiai porą savaičių iki procedūros nevartokite antibiotikų. Kadangi terapijai naudojamas paciento kraujas, tai prieš procedūrą būtinas kraujo tyrimas.

Kaip atliekama PRP procedūra ir kiek laiko trunka?

prp procedūraPRP terapija atliekama naudojant plonytes adatėles, kuriomis po oda numatytoje veido ar kūno zonoje suleidžiama plazma. Tokiu pat principu suleidžiama ir injekcija į sąnarį.

Jei PRP procedūra atliekama norint sustabdyti plaukų slinkimą ir atauginti plaukus, tai plonyte adatėle plazma suleidžiama po galvos oda. Plazma pasiekia plaukų folikulus, kurie iškart gauna vertingų medžiagų. Tiesa, kalbant apie įtaką plaukų augimui, tai rezultato teks palaukti kelis mėnesius ar net pusmetį, kadangi pirmiausia turi atsigauti plauko folikulas, o tik tada jis išaugins naują plauką. Tad procesas užtrunka.

Dažnas pacientas teiraujasi, kiek maždaug laiko kraujo plazmos terapija truks. Numatykite, kad procedūrai reikės ne tiek ir daug laiko – nuo 30 iki 60 minučių.

Po PRP procedūros

Atlikus plazmoliftingą, odą reikės šiek tiek labiau palepinti ir dėmesingiau prižiūrėti, tam tikrų veiksnių vengti, kad procedūra būtų maksimaliai sėkminga ir sulauktumėte norimo rezultato. Taigi, kaip prižiūrėti odą po šios procedūros? Pirmiausia, tai mažiausiai 3 paras nenaudokite jokių kosmetikos priemonių, tačiau visą dėmesį skirkite teisingam ir kokybiškam odos valymui bei drėkinimui. Kad ir kokias priemones naudosite, jos turi turėti SPF faktorių, nepriklausomai nuo to, ar už lango šiltasis, ar šaltasis metų laikas. Taip pat, pirmąsias 3 paras venkite kofeino, nevartokite alkoholio, nesportuokite, susilaikykite nuo fizinio aktyvumo.

Kada matomi pirmieji PRP procedūros rezultatai?

Natūralu, jog atlikdami tokias procedūras nekantraujame kuo greičiau išvysti pirmuosius rezultatus. Į odą suleidus plazmos, odos atsinaujinimo procesai ima vykti kone iškart. Visgi pirmuosius rezultatus plika akimi išvysite ne tą pat akimirką, o šiek tiek luktelėję – nepraėjus mėnesiui po procedūros.

Kas kiek laiko rekomenduojama kartoti PRP procedūrą, siekiant geriausių rezultatų?

Pirmąsias dvi procedūras atlikite kartą per mėnesį. Vėliau nuolat galėsite džiaugtis sveika, puikiai atrodančia oda, jei per metus atliksite vieną ar porą tokių procedūrų.

Ar PRP terapija skausminga?

Terapijai naudojamos labai plonos adatėlės, todėl dūriai kone nejaučiami, o oda pažeidžiama minimaliai. Procedūra nėra skausminga, tačiau skausmui jautresni pacientai šiokį tokį diskomfortą gali jausti. Siekiant užbėgti skausmui už akių, prieš procedūrą injekcijų vietos patepamos kremu, losjonu ar kita priemone, mažinančia jautrumą.

Ar kraujo plazmos terapija gali būti derinama su kitomis grožio procedūromis?

Taip, šią procedūrą drąsiai galima derinti su lazerinėmis grožio procedūromis, taip pat ir chirurginių intervencijų reikalaujančiomis, dar su botulino injekcijomis, odos užpildais.

Kam nerekomenduojama PRP procedūra?

PRP terapija – saugi grožio procedūra, tačiau gyvenime yra tam tikrų laikotarpių, ligų, kurių metu nuo tokių intervencijų geriau susilaikyti. Tad šios procedūros nereikėtų atlikti, jei laukiatės ar maitinate krūtimi, taip pat jei turite kraujo krešėjimo sutrikimų, infekcinių susirgimų, odos bėrimų, uždegimų. Procedūra negalima ir sergantiems onkologinėmis ligomis.

Galimos kontraindikacijos, komplikacijos po plazmoliftingo

Nors procedūra yra saugi, visgi tai intervencija į kūną, todėl esti tam tikros kontraindikacijos:

 • nėštumas;
 • maitinimas krūtimi;
 • bėrimai odoje;
 • odos uždegiminiai procesai;
 • onkologiniai susirgimai;
 • kraujo krešėjimo sutrikimai;
 • infekcijos: tiek virusinės, tiek bakterinės.

Procedūra natūrali ir saugi, todėl didelių komplikacijų nepasitaiko. Kartais pacientai po procedūros jaučia odos sudirgimą, padidėjusį jautrumą, rečiau gali atsirasti mėlynių.

PRP kaina

Procedūra Kaina (eurais)
PRP injekcija nuo 250.00

 

Kiekvienam iš Jūsų užtikriname aukštą paslaugų kokybę, dėmesingumą ir išsamią informaciją su procedūra susijusiais klausimais.