Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Nugaros skausmo gydymas

Atnaujinta: 2023 24 sausio, 01:43

Kankina įkyrus nugaros skausmas? Net apie 80 % suaugusiųjų kenčia nuo ūminių ar lėtinių nugaros problemų, o nugaros skausmas – antra dažniausia kreipimosi į gydytojus priežastis. Nugaros skausmo gydymas medicinos centre Vivus Sanus atliekamas naudojantis naujausiais ir kliniškai patvirtintais metodais.

Siekiant veiksmingai kovoti su nugaros skausmu, chronišką skausmą kenčiantiems pacientams dažniausiai reikia ilgalaikio ir įvairiapusiško gydymo.

Patentuota StimaWELL® sistema yra unikali terapinė priemonė, padedanti gydyti įvairius nugaros negalavimus. Nugaros skausmo gydymas taikant raumenų elektrostimuliaciją yra efektyvus ir tinka, kai pacientą kankina įvairios kilmės nugaros skausmai.

Kas yra StimaWELL®

StimaWELL® – tai pažangiausia dvylikos kanalų elektrostimuliacijos sistema, turinti platų funkcijų spektrą ūmių ir lėtinių nugaros ligų profilaktikai ir gydymui.

StimaWELL® unikalumas – kompleksinis elektros bangų srautas, kuris per stimuliacijos kilimėlį pasiekia net giliausius raumenyno sluoksnius. Stimuliuojama vidutinio dažnio (2000-6000 Hz) srove, kuri lengviau įveikia odos varžą, tad procedūros metu jaučiamas malonumas, o ne dirginimas.

Procedūros metu šildoma, stimuliuojama ir masažuojama visa nugaros zona nuo kaklo iki uodegikaulio. Stimuliuojant tokią plačią nugaros zoną, pasiekiamas efektyviausias elektrostimuliacijos sukeliamas poveikis.

Procedūra taikoma, kai jaučiamas:

 • Nugaros skausmas;
 • Kaklo skausmas;
 • Tarpumenčių skausmas;
 • Pečių juostos skausmas;
 • Strėnų – juosmens skausmas;
 • Pavargusios nugaros pojūtis;
 • Nugaros raumenų įtampa.

Pagrindiniai StimaWELL® procedūros privalumai

Procedūra su StimaWELL® yra pažangus būdas įveikti tokias problemas kaip skausmas pečių juostoje ar juosmens skausmas. Procedūra yra itin efektyvi ir tinka įvairiems nugaros skausmams, kurių priežastys susijusios su raumenų įtampa, gydyti. Tai universalus metodas, kuris gali būti taikomas tiek moterims, tiek vyrams, naudojamas kaip reabilitacija po traumų.

StimaWELL® terapija pasižymi daugybe privalumų:

 • Procedūros metu taikomos net kelios terapijų rūšys: elektrostimuliacija, dinamiškas gilus masažas, šilumos terapija;
 • Procedūra neskausminga ir ypač efektyvi;
 • Iš karto suvokiamas ir pajaučiamas poveikis;
 • Procedūra maloni ir atpalaiduojanti;
 • Gydytojas parinks Jums tinkamiausią programą pagal simptomus;
 • Jūs pats galite reguliuoti procedūros stiprumą per nuotolinio valdymo pultą.

Žinantys, kas tai yra nugaros skausmas, ieško alternatyvių medikamentiniam gydymui metodų, o gydymas StimaWELL® terapija yra puikus pasirinkimas. Dėl giliųjų bangų poveikio raumenims skausmo malšinimas įmanomas be vaistų. Tai nemedikamentinis būdas, kuris gali padėti išvengti kamuojančių ir varginančių nugaros ir kaklo skausmų.

Kuriose kūno srityse gali būti taikomas šis gydymas?

Raumenų elektrostimuliacija yra labai universalus metodas, kuris gali būti taikomas mažinant nugaros raumenų įtampą, kaklo, juosmens, strėnų srityje. Tai progresyvus gydymas, kuris veikia vidinių raumenų audinius. Jis gali būti naudojamas, kai pacientą kamuoja kaklo skausmas, nugaros skausmas, tarpmenčių skausmas, apatinių nugaros raumenų įtampa.

Elektrostimuliacija turi įvairialypį poveikį: tai ir giliųjų bangų masažas, ir šilumos poveikis, kurio reikšmė dažnai nepelnytai nuvertinama. Procedūros metu atpalaiduojami raumenys, pašalinama įtampa ir jos keliamas skausmas. Svarbu tai, kad su StimaWELL® sistema galima paveikti tas sritis, kurios įprastai yra sunkiai pasiekiamos. Tai būdas sustiprinti raumenis ir ne tik sumažinti skausmą, bet ir išvengti jo ateityje.

„StimaWELL®“ sistema  gydo plataus spektro TENS (transkutaninės elektrinės nervų stimuliacijos) impulsais, skirtais skausmo mažinimui ir padidinto tonuso raumenų atpalaidavimui. Terapinė elektrostimuliacija sukelia neuromoduliacinius procesus. Pagrindiniai šios terapijos tikslai yra pirminis skausmo mažinimas ir padidinto tonuso raumenų atpalaidavimas.

Kokia šios dinaminės giliųjų bangų terapijos nauda?

Raumenų elektrostimuliacijos poveikis yra stiprus ir ilgalaikis, tačiau nepaisant to pati procedūra yra maloni. Dėl dinaminių giliųjų bangų poveikio atpalaiduojama įsitempusi nugara, todėl pagerėja paciento savijauta sumažėja skausmas.

StimaWELL® terapija pasižymi kompleksiniu poveikiu ir nauda organizmui:

 • Skausmo malšinimas;
 • Raumenų atpalaidavimas ir stiprinimas;
 • Dinaminis gilus masažas;
 • Šilumos terapija.

Kada skiriama StimaWELL® terapija?

Nugara gali sukelti daug problemų, todėl kiekvieno paciento atvejį reikia vertinti individualiai. Čia pateikiama pagrindines indikacijas, kada reikėtų pagalvoti apie StimaWELL® terapiją:

 • Skauda, maudžia, gelia, tempia kaklo bei nugaros raumenis;
 • Dirbate sėdimą darbą ir mažai judate;
 • Dirbate esant  fiksuotai ar asimetrinei kūno padėčiai, pasilenkus, iškeltomis rankomis ar tenka dažnai kilnoti svorius;
 • Ryte pabundate sustingusia ir skaudama nugara ar kaklu;
 • Vargina kaklo raumenų įtampos provokuojami galvos skausmai;
 • Kamuoja nugaros ar kaklo skausmas esant osteochondrozei, spondiloartrozei, spondilolistezei, tarpslankstelinių diskų ligoms, stuburo kanalo stenozei ar osteoporozei;
 • Vargina laikysenos sutrikimai, nugaros raumenų silpnumas ar raumenų įtampa.

Pagrindinės elektrostimuliacijos masažo funkcijos

Elektrostimuliacija leidžia pasiekti puikių rezultatų, nes naudojant šį metodą yra pasiekiamos tos sritys, kurias įprastai sunku atpalaiduoti ar treniruoti. Tai puikus būdas kaip gydyti raumenų skausmą ir jo padarinius, atpalaiduoti raumenis ir juos sustiprinti. Su StimaWELL® sistema procedūra yra maloni ir patogi: pacientas atsigula ant StimaWELL® krėslo, užsimerkia ir atsipalaiduoja. Nugaros srityje juntama šiluma, kilimėliu sklindančios raminančios impulsų bangos ir malonus dinamiškas nugaros masažas.

Su StimaWELL® gali būti atliekamos kelių rūšių terapijos.

Skausmo terapija

StimaWELL® sistema  gydo plataus spektro TENS (transkutaninės elektrinės nervų stimuliacijos) impulsais, skirtais skausmo mažinimui ir padidinto tonuso raumenų atpalaidavimui. Terapinė elektrostimuliacija sukelia neuromoduliacinius procesus. Pagrindiniai šios terapijos tikslai yra pirminis skausmo mažinimas ir padidinto tonuso raumenų atpalaidavimas.

Raumenų terapija

Fizinio pasirengimo trūkumas, nugaros raumenų susilpnėjimas bei disbalansas yra bene pagrindinės nugaros skausmo priežastys.

StimaWELL® procedūrų dėka atpalaiduosite ir sustiprinsite nugaros raumenis bei nuolat palaikysite  fizinę raumenų būklę.

Dinaminis gilus masažas

Naudodama novatoriškas dinamines giliąsias bangas, StimaWELL® sistema sukelia stimuliuojančius potyrius, kuriuos jausite kaip intensyvius tapšnojimo, glostymo ir maigymo masažus, panašius į   masažavimą rankomis.

Šilumos terapija

Šilumos terapija yra puiki pagalbinė priemonė, taikoma daugelio ūmių ir lėtinių nugaros negalavimų atveju. Šią terapiją pacientai vertina kaip malonią, atpalaiduojančią ir atgaivinančią.

Nugaros skusmo gydymo kaina su StimaWELL®

StimaWELL® terapija Lietuvoje vis labiau populiarėja. Ją renkasi pacientai, kuriuos dėl įvairių priežasčių vargina su raumenų įtampa susijęs nugaros, strėnų skausmas. Panevėžyje šią procedūra yra atliekama mūsų klinikoje – siūlome puikų kainos ir kokybės santykį, profesionalias specialistų konsultacijas.

StimaWELL® terapijos kaina priklauso nuo procedūrų skaičiaus ir reikalingo terapinio poveikio, todėl ji yra individuali. Jei norite pasikonsultuoti ir sužinoti preliminarią visos terapijos kainą, kviečiame susisiekti su mūsų klinika – kontaktai yra pateikiami šioje internetinėje svetainėje.

Kiek procedūrų rekia atlikti ?

Kad nugaros skausmo gydymas būtų efektyvus, prieš procedūras su StimaWELL® sistema visada reikalinga specialisto konsultacija. Rekomenduojamas procedūrų skaičius yra individualus: vienam pacientui gali būti reikalingas raumenų stiprinimas, dinaminis masažas, o kitais atvejais efektyviausia pagalba yra šilumos terapija.

Kuo problema rimtesnė, tuo daugiau procedūrų gali prireikti jai išspręsti, tačiau teigiamą poveikį pajusite jau po pirmo apsilankymo. Raumenų terapija yra ir skausmo terapija, tad padeda iš karto pagerinti situaciją. Jei skauda pečių juostą, kamuoja nugaros skausmas juosmens srityje, skauda strėnas – ką daryti dvejoti neverta, raumenų atpalaidavimas naudojant elektrostimuliaciją yra efektyvus skausmo malšinimas be medikamentų, kuris turi ilgalaikį poveikį.

Nugaros skausmo gydymas