Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų implantai

Atnaujinta: 2023 30 sausio, 09:34

dantų implantaiNetekote vieno ar kelių dantų? Jaučiate stiprų diskomfortą kramtydami savo mėgstamą maistą ar tiesiog šypsodamiesi? Dantų implantai arba implantacija – šiuolaikiškas bei patogus būdas ne tik susigrąžinti pasitikėjimą savimi, bet atgauti valgymo bei puikios sveikatos suteikiamą malonumą. Ši procedūra odontologijoje tobulinama jau apie 50 metų, todėl ją pasirinkę nesigailėsite ir galėsite džiaugtis savo srities specialistų atliktu darbu. Ieškote kokybiškos bei patikimos odontologijos klinikos, kurioje galėtumėte gauti pačius tvirčiausius implantus? Panevėžyje įsikūręs “Vivus Sanus” medicinos centras atitiks visus Jūsų lūkesčius, o implantacija suteiks noro apsilankyti šioje įstaigoje dar ne kartą.

Kodėl verta rinktis implantaciją?

  1. Pirmiausia, šią procedūrą verta rinktis todėl, kad ji labai efektyviai gali sustabdyti spartų kaulo nykimo procesą, kuris yra neišvengiamas netekus vieno ar kelių dantų. Dantų implantai suteikia unikalią galimybę visiškai atstatyti pačią pirminę kramtymo funkciją.
  2. Antra, svarbu tai, jog šios procedūros rezultatai yra ilgaamžiški, jais galėsite džiaugtis ne vieną dešimtmetį. Žinoma, tik, jeigu tinkamai prižiūrėsite savo dantis bei reguliariai lankysitės pas profesionalų odontologą, kuris galės tinkamai įvertinti Jūsų burnos ertmės būklę.
  3. Galiausiai, danties implantas yra gaminamas iš specialios bei labai tvirtos medžiagos – titano, kurį žmogaus organizmas įsisavina gana nesunkiai, todėl galėsite būti ramūs ir apsaugoti nuo netikėtų alerginių reakcijų, dažnai pasitaikančių naudojant neaiškios kilmės medžiagas.

Dėmesys – aukščiausiai kokybei ir modernumui

Panevėžyje įsikūrusioje Vivus Sanus odontologijos klinikoje implantacija yra atliekama naudojant Nobel Biocare gaminius, t.y. naudojami tokie implantai, kurie pasižymi itin aukšta kokybe ir labai dideliu tvirtumu bei gražia estetiška išvaizda. Šiuos gaminius žmonės sėkmingai naudoja visame pasaulyje, todėl pasirinkę juos, neliksite nusivylę.

Taip pat galime pasiūlyti išskirtinę naujieną – Nobel Guide metodiką, kuri yra paremta kompiuteriniu planavimu. Šis planavimas suteikia galimybę su tomografo pagalba pamatyti virtualų trimatį žandikaulio ir dantų vaizdą ir milimetro tikslumu nustatyti, kurioje vietoje turi būti įstatomas danties implantas. Naudojant šią metodiką galima belopė implantacija, kurios metu nėra pjaunama gleivinė, neapnuoginamas kaulas, o padaroma tik mažo dydžio skylutė, per kurią yra įstatomas implantas.

Esate vyresnis nei 18 metų?

Implantacija Jums gali būti atlikta visiškai sėkmingai, nes Jūsų žandikaulis yra jau pilnai susiformavęs. Taip pat prieš atliekant šią procedūrą, yra būtina išsigydyti visas kitas burnos ertmės ligas, kurios gali turėti neigiamos įtakos implantų įdėjimui.

Danties implantas sėkmingai įstatytas. Kaip elgtis toliau?

  • Pirmiausia, venkite labai karšto ar šalto maisto, kuris gali padidinti Jūsų burnos ertmės jautrumą. Taip pat nepamirškite vengti, bent pirmąją procedūros dieną, skalautis burnos ertmę su specialiu skalavimo skysčiu ir jokiu būdu nevartokite alkoholinių gėrimų, nerūkykite bei neatlikite sunkios fizinės veiklos. Praėjus 2 paroms po implantavimo procedūros burną galite skalauti distiliuotu vandeniu 2 kartus per dieną, po valgio, o praėjus savaitei – apnašas nuo nedidelės žaizdos valykite specialiu šepetėliu.
  • Galiausiai, praėjus 3-6 mėnesiams nuo tada, kai buvo atlikta implantacija, nepamirškite apsilankyti pas odontologą, kuris įvertins ar Jūsų įsriegti implantai tinkamai prigijo bei negresia jų atmetimas. Ši apžiūra atliekama dar iki protezavimo proceso pradžios.

Ieškote odontologijos klinikos, kurioje implantacija būtų atlikta moderniai, kokybiškai, pasitelkiant savo srities specialistų komandą, o dantų implantai pateisintų lūkesčius su kaupu? Vivus Sanus profesionalai pasirūpins, kad ši procedūra nesukeltų jokio skausmo ir leistų vėl džiaugtis nuostabia ir akinančia šypsena!

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia


DAUGIAU APIE IMPLANTAVIMĄ PANEVĖŽYJE RASITE ČIA.