Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų balinimas lazeriu

Atnaujinta: 2021 19 rugpjūčio, 11:49

Norite turėti gražią ir skaisčią šypseną? Dantų balinimas lazeriu yra mūsų odontologijos klinikoje profesionalių specialistų atliekama procedūra, kuri vėl leis mėgautis gražiais ir baltais dantimis. Lazerinis dantų balinimas atliekamas moderniomis technologijomis ir yra vienintelis efektyviausias būdas baltų dantų atkūrimui.

Natūralu, jog dantys gelsta. Kasdien susiduriame su daugybe dantų geltonėjimą lemiančių faktorių. Dantų baltumui kenkia prasta mityba, kavos gėrimas, rūkymas, kiti žalingi įpročiai. Todėl dantų balinimu svarbu pasirūpinti. Vien įprastas dantų valymas balinamąja pasta mažai tepadės. Norint geresnio efekto, naudinga pasinaudoti specialiai sukurtomis procedūromis, kurios bus patikimos ir ilgalaikės.

Kiek kainuoja dantų balinimas lazeriu?

Nėra kitos tokios procedūros, kuri veiktų taip greitai ir efektyviai siekiant atkurti dantų baltumą kaip balinimas lazeriu. Tuo pačiu tai yra labai paklausi procedūra, todėl kainos nėra mažos. Kad ir kaip ten bebūtų, pasinaudoti šia galimybe tikrai verta, nes rezultatai gali būti stulbinantys.

Dantų balinimo procedūros naudojant lazerį kainuoja maždaug 180–280 Eur. Tiksli procedūros kaina priklauso nuo konkrečios situacijos. Apsilankykite „Vivus Sanus“ klinikoje konsultacijoms ir išankstinei apžiūrai, kurios metu sužinosite, ką gali padaryti specialistai ir kokių veiksmų reikėtų imtis patiems, kad burnos ertmės sveikata ir estetinė išvaizda būtų nepriekaištinga.

Papildomos estetinės procedūros

Svarbu pabrėžti, jog prieš atliekant dantų balinimą kapomis ar lazeriu, prieš tai būtina atlikti kitas, paruošiamąsias procedūras, be kurių dantų balinimas būtų neveiksmingas. Prieš dantų balinimą atliekama profesionali burnos ertmės higiena. Visi dantys turėtų būti sveiki, be apnašų, su švariais tarpdančiais. Priešingu atveju, balinimas lazeriu mažai tepadės.

Lazerinis balinimas atliekamas su specialiu Biolace Epic lazeriu. Tai greita ir efektyvi technologija. Vienos procedūros trukmė – apie pusvalandį, valandą, o kartais ir ilgiau. Kiek užtruks procedūra, priklauso nuo konkrečios burnos ertmės būklės. Kartais gali užtekti vienos dantų balinimo procedūros, o kartais balinimas atliekamas pakartotinai, siekiant užtikrinti dar didesnį efektą.

Pristatome procedūras su akcija – skubėkite pasinaudoti geresnės kainos pasiūlymais! Mūsų klinikos klientų atsiliepimai padės Jums sužinoti dar daugiau informacijos ir apsispręsti, ar patikėsite mums savo rūpesčius.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia.