Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų balinimas

Atnaujinta: 2023 30 sausio, 09:11

Dantų balinimas Panevėžyje

Dantų balinimas – paklausi procedūra. Šiandien daugelis nori turėti spindinčią šypseną, tačiau įvairūs gėrimai (kava, arbata, raudonas vynas), rūkymas ar netinkami maisto produktai daro neigiamą įtaką dantų spalvai. Kai dantų šepetėlio ir pastos nepakanka, odontologijos ir dermatologijos klinika Vivus Sanus visiems pacientams suteikia galimybę turėti pačią balčiausią šypseną už puikią kainą.

Dantų balinimo privalumai

Nors daugelis bijo, jog dažnai atliekamas dantų balinimas gali pažeisti dantų emalį, tačiau su gydytojo konsultacija, reguliariomis pertraukomis atliekamos balinimo procedūros yra saugios, neturi neigiamo poveikio – ir turi privalumų, kurie pagerins Jūsų gyvenimo kokybę:

  • Graži šypsena paslepia visus trūkumus

Dantų balinimas gali nukreipti dėmesį nuo išvaizdos trūkumų, kuriuos pirmiausia kritikuojame patys, o ne aplinkiniai. Nuo šiol žvelgdami į veidrodį pirmiausia pastebėkite tik gražią, džiuginančią šypseną ir kiti netobulumai nebeatrodys svarbūs.

  • Didesnis pasitikėjimas savimi

Pasitikėjimą savimi lemia skirtingi faktoriai – graži šypsena tam turi ypač daug įtakos. Klinikoje dirbanti odontologų komanda atlieka įvairiausias odontologines procedūras, tam, kad pacientai jaustųsi geriau bei sveikiau. Dantų balinimas – viena iš jų. Po šios procedūros visi sulaukia daugiau dėmesio, komplimentų, todėl palaipsniui didėja ir pasitikėjimas savimi.

  • Greitas, kokybiškas rezultatas

Kartais reikia, kad dantys būtų nepriekaištingai balti vos už kelių dienų. Šventės, vakarėliai, gimtadieniai, vestuvės, koncertai ar kitos svarbios progos skatina nedelsiant pasirinkti balinimo procedūrą. Dantų balinimas panaikina gelsvumą, todėl jūsų šypsena tampa balta vos po kelių procedūrų. Kokybiškas rezultatas išlieka tiek šventės metu, tiek nuotraukų albume.

Kaip atliekama ši procedūra?

Dantų balinimas Panevėžyje atliekamas įvairiai. Vieni renkasi šią procedūrą atlikti savarankiškai – perka balinančias dantų pastas, specialias juosteles ar balinimo komplektus, kiti, norėdami saugaus bei ilgalaikio efekto, pasirenka saugiausia ir efektyviausia būdą – pasikliauja specialistais. Balinant dantis gydytojo kabinete, yra naudojamas balinantis gelis, kurio sudėtyje yra vandenilio peroksido. Odontologas specialia šviesa ar lazeriu aktyvuoja gelį, todėl procesas vyksta žymiai greičiau. Balinimas trunka nuo 30-ies iki 90-ies minučių. Rezultatai priklauso nuo paciento esamos dantų būklės – kai kuriems pakanka vieno vizito, kitiems reikia apsilankyti tris ar daugiau kartų.

Moderni klinika, profesionali komanda

Kartu su geriausiais specialistais ne tik Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje siekiame būti žinomi būtent dėl teikiamų paslaugų kokybės. Mūsų klinikoje įrengti modernūs kabinetai, iš kurių vienas – specialiai pritaikytas vaikų odontologiniam gydymui.

Naudojame tik naujausią, geriausių gamintojų techniką. Klinikoje atliekame visas odontologines procedūras: gydymą, implantaciją, protezavimą, burnos higieną, chirurgiją ir kt. Dantų balinimas yra tik viena iš daugiau nei 15 mūsų teikiamų procedūrų. Mums rūpi, kad bendra jūsų dantų būklė būtų pati geriausia. Sprendžiame odontologines problemas, siekiame, kad kiekvieno paciento šypsena po vizito mūsų klinikoje būtų ne tik baltesnė, bet ir platesnė.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia

Rezervuokite laiką mūsų odontologijos klinikoje paspaudę čia!