Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų karūnėlės

Atnaujinta: 2021 20 rugpjūčio, 05:31

Dantų karūnėlės yra specialūs apsauginiai apvalkalai, dedami protezavimo procedūros metu ant danties paviršiaus. Karūnėlės maunamos iki pat dantų krašto, todėl suteikia visokeriopą apsaugą. Šis modernus gydymo metodas bus nepamainomas daugeliu atvejų, kuomet reikia atkurti pažeistus dantis ar pasirūpinti gražia jų išvaizda. 

Profesionalios odontologų paslaugos

Mūsų klinikoje dirbantys odontologai yra patyrę savo srities specialistai, kurie visuomet atskubės Jums į pagalbą. Dantų protezavimas dedant karūnėles yra vienas iš patikimiausių dantų protezavimo būdų, kurį sėkmingai taikome jau daugelį metų. Modernios gydymo technologijos, inovatyvi diagnostinė įranga bei ilgametė gydytojų odontologų patirtis leidžia užtikrinti patikimas, aukštos kokybės paslaugas.

Dar efektyvesnis dantų protezavimas

Vienas iš didžiausių privalumų, kuriais pasižymi ant dantų užmaunamos karūnėlės – tai universalus pritaikymas, tinkantis pačioms įvairiausioms reikmėms. Dantų karūnėles galima naudoti tiek dantų funkcinėms savybėms, tiek estetiškai išvaizdai atkurti. Dar vienas dantų karūnėlių privalumas yra tas, kad jos tinka ne tik ant natūralaus danties, bet ir ant dantų implantų. 

Kai neužtenka dantų protezavimo, daugiau gali padėti implantavimo ir kitos procedūros. Daugiau informacijos apie vykdomas procedūras suteiks Jūsų odontologas, prieš tai kruopščiai įvertinęs esamą situaciją.

Lengvos ir greitos procedūros

Dantų protezavimo procedūros mūsų klinikoje atliekamos greitai ir profesionaliai. Jų metu nepatirsite didelio vargo ir jos bus daug lengvesnės, nei įprastai galvojama. Atvykus į kliniką Jus pasitiks gydytojas odontologas. Nustatęs tikslius gedimus, jis pasiūlys labiausiai tinkančius gydymo metodus ir atsakys į visus Jūsų su procedūromis susijusius klausimus.

Pradėjus procedūrą, pirmiausiai nušlifuojami reikiami dantys. Dantų šlifavimas mūsų klinikoje yra visiškai neskausmingas ir nesukelia jokių nepatogumų. Šią procedūrą su CEREC aparatu atliekame vieno vizito metu.

Dantų protezavimas daugiau nesukels rūpesčių! Kokybiškos ir patvarios dantų karūnėlės padės išsaugoti pažeistus dantis, atkurti jų estetinę išvaizdą ir funkcijas. Sužinokite daugiau ir nepraleiskite progos pasinaudoti patyrusių odontologų teikiamomis paslaugomis.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia