Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646

Dantų gydymas

Atnaujinta: 2020 gegužės 30, 11:53

Daugeliui dantų gydymas siejasi su sunkiomis, ilgomis ir skausmingomis procedūromis. Net jeigu procedūros neatrodo labai skausmingos, dažnai jos siejamos su ilgais ir nemaloniais gydymo procesais. Be abejo, kiekvienos procedūros trukmė priklauso nuo konkrečių aplinkybių. Kartais užtrunkama ilgiau, o kartais prireikia visai nedaug laiko.

Nesvarbu, koks atvejis pasitaikytų, dantų gydymo baimintis tikrai nereikėtų. Modernios technologijos bei kvalifikuotų specialistų patirtis užtikrina aukštą teikiamų paslaugų kokybę, todėl viskas atliekama kur kas greičiau ir paprasčiau, nei galėtų atrodyti.

Odontologijos paslaugos

Mūsų klinikos specialistai yra pasirengę padėti Jums visais pasitaikančiais atvejais. Kiekvienas klinikoje dirbantis odontologas yra savo srities specialistas ir turi sukaupęs ilgų metų patirtį konkrečioje odontologijos srityje, todėl galime užtikrinti patikimą ir profesionalų dantų gydymą.

Teikiame paslaugas ortodontijos, endodontijos, periodontologijos, burnos chirurgijos, estetinės medicinos srityse. Atliekamas dantų plombavimas, protezavimas, balinimas, tiesinimas, burnos higiena, šalinami protiniai dantys, teikiama daugybę kitų odontologijos paslaugų. Profesionalus dantų gydymas atitiks pačius įvairiausius klientų poreikius ir patyrę odontologai visuomet atskubės į pagalbą, kai jos labiausiai reikia.

Nepamiršti liks ir mūsų mažiausieji pacientai – kantrus ir savo darbui atsidavęs vaikų odontologas pasirūpins visais dažniausiai pasitaikančiais vaikų dantų gedimais.

Inovatyvi diagnostinė įranga

Vienas iš privalumų, kuriais pasižymi mūsų klinika ir kodėl verta rinktis joje dirbančių specialistų paslaugas – tai moderniausia įranga, skirta diagnozuoti įvairius burnos ertmės susirgimus. Jau daug metų specializuojamės profesionalios diagnostikos srityje ir galime pasiūlyti platų paslaugų asortimentą. Visi tyrimai atliekami greitai ir vietoje, todėl pacientui niekuo nereikia rūpintis pačiam.

Dėmesio! Norint patekti pas gydytoją būtina išankstinė registracija. Registracijos formą rasite mūsų klinikos interneto svetainėje.

Džiaugiamės galėdami padėti Jums įveikti nemalonius ir skausmingus burnos ertmės susirgimus. Su mūsų specialistų pagalba dantų gydymas nesukels nereikalingų rūpesčių! Patikėkite šį ypatingai kruopštų ir didelės atsakomybės reikalaujantį darbą patyrusiems mūsų klinikos odontologams.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia