Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų gydymas

Atnaujinta: 2023 13 sausio, 03:00

Dantų gydymas su narkoze vaikams ir suaugusiesiems yra kompensuojamas TLK (teritorinių ligonių kasų) lėšomis, visiems Lietuvos gyventojams, atvykstantiems gydytis į mūsų kliniką. Taip pat yra kompensuojamas dantų rovimas su narkoze vaikams ir neįgaliesiems suaugusiems. Dėl išsamesnės informacijos teirautis telefonu +37065064996

SVARBU. Prieš procedūrą su narkoze reikia būti 6 valandas nieko nevalgius ir 3 valandas nieko negėrus.

 

Daugeliui šaknies kanalo gydymas siejasi su sunkiomis, ilgomis ir skausmingomis procedūromis. Net jeigu procedūros neatrodo labai skausmingos, dažnai jos siejamos su ilgais ir nemaloniais gydymo procesais. Be abejo, kiekvienos procedūros trukmė priklauso nuo konkrečių aplinkybių. Kartais užtrunkama ilgiau, o kartais prireikia visai nedaug laiko.

Nesvarbu, koks atvejis pasitaikytų,dantų gydymo baimintis tikrai nereikėtų. Modernios technologijos bei kvalifikuotų specialistų patirtis užtikrina aukštą teikiamų paslaugų kokybę, todėl viskas atliekama kur kas greičiau ir paprasčiau, nei galėtų atrodyti.

Dantų gydymas su narkoze

Mūsų klinikos specialistai yra pasirengę padėti Jums visais pasitaikančiais atvejais. Kiekvienas klinikoje dirbantis odontologas yra savo srities specialistas ir turi sukaupęs ilgų metų patirtį konkrečioje odontologijos srityje, todėl galime užtikrinti patikimą ir profesionalų dantų gydymą.

Su narkoze atliekamas gydymas nesukelia skausmo, todėl procedūros praeina lengvai ir greitai. Mes pasirūpinsime, kad visos procedūros praeitų be skausmo ir kad patirtumėte kaip įmanoma mažiau nepatogumų. Narkozė padės išvengti bet kokio skausmo ir nebereikės pergyventi net dėl tokių iš pirmo žvilgsnio sudėtingų operacijų kaip šaknies kanalo gydymas.

Teikiame paslaugas ortodontijos, endodontijos, periodontologijos, burnos chirurgijos, estetinės medicinos srityse. Atliekamas dantų jautrumo, šaknies kanalo gydymas, plombavimas, protezavimas, balinimas, tiesinimas, burnos higiena, šalinami protiniai dantys, teikiama daugybę kitų odontologijos paslaugų.

Nepamiršti liks ir mūsų mažiausieji pacientai – vaikams padeda kantrūs ir savo darbui atsidavę specialistai, kurie pasirūpins visomis dažniausiai pasitaikančiomis vaikų dantų problemomis. Turime taip pat ir neįgaliesiems pritaikytą įrangą, taisome dantis nėštumo metu ir stengiamės sudaryti maksimalų įmanomą komfortą visiems specialių poreikių turintiesiems.

Kiek kainuoja dantų gydymas?

Dantų gydymo kaina gali būti labai įvairi ir priklauso nuo konkrečios situacijos. Skirtingoms paslaugoms taikomos skirtingos kainos. Vienkartinės paslaugos, tokios kaip rentgeno nuotraukos atspausdinimas, nuskausminimas ar laikinos plombos uždėjimas kainuoja vos keletą eurų, tačiau sudėtingos operacijos kainuoja nuo šimto, kelių šimtų ir daugiau eurų. Daugiau apie kainas Jums papasakos mūsų klinikos gydytojai, atlikę apžiūrą.

Dėmesio! Norint patekti pas gydytoją būtina išankstinė registracija.

Džiaugiamės galėdami padėti Jums įveikti nemalonius ir skausmingus burnos ertmės susirgimus. Su mūsų specialistų pagalba dantų gydymas nesukels nereikalingų rūpesčių! Patikėkite šį ypatingai kruopštų ir didelės atsakomybės reikalaujantį darbą patyrusiems mūsų klinikos odontologams.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia