Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Lūpų putlinimas

Gražios, putlios ir taisyklingo kontūro lūpos – tai grožio etalonas. Deja, ne visas gamta apdovanojo vienodai, o kosmetikos priemonės taip pat nėra visagalės. Be to, dėl senėjimo procesų lūpos plonėja, praranda apimtį. Norite, dailių ir jaunatviškų lūpų? Tuomet lūpų putlinimas yra kaip tik ta procedūra, kurios jums reikia. Šiuo metu tai viena populiariausių grožio procedūrų pasaulyje, kuria naudojasi tiek moterys, tiek vyrai.

Lūpų putlinimo būdai

Lūpų putlinimas ne tik suteikia lūpoms apimties – gali būti atliekama ir kontūro korekcija, mažinamos raukšlelės aplink lūpas ar sprendžiamos kitos estetinės lūpų problemos. Šiai procedūrai naudojami du metodai, kai lūpos yra užpildomos:

Hialuronu (hialurono rūgštimi)

Tai populiariausias metodas, kai hialurono rūgštis yra naudojama kaip užpildas. Suleidžiant nedidelius kiekius hialurono, koreguojamas lūpų kontūras, putlumas, forma. Naudojamas kiekis priklauso nuo paciento poreikių, todėl tai labai universali procedūra, kuri suplanuojama pagal individualius poreikius.

Riebalais

Kitas lūpų putlinimo metodas – užpildymas savais riebalais. Ši procedūra dažnai yra derinama su plastinėmis procedūromis ar riebalų nusiurbimu. Šis metodas tinka tiems pacientams, kurie yra alergiški hialurono rūgšties preparatams. Tai saugi, efektyvi ir patogi procedūra.

Lūpų putlinimas prieš ir po

Daugelis šią procedūrą išbandžiusių pacientų yra labai patenkinti jos rezultatais, atsiliepimai yra tiesiog puikūs. Lyginant lūpas prieš ir po procedūros, iš karto matyti skirtumas. Tiesa po procedūros gali būti juntamas patinimas, todėl galutinį rezultatą geriausiai vertinti po kelių dienų. Patyrę profesionalūs gydytojai įsiklauso į pageidavimus ir preciziškai atlieka procedūrą. Dėl to rezultatai gali būti ir subtilūs, beveik nepastebimi, ir suteikti itin putlių lūpų efektą.

Ką reikia žinoti prieš lūpų didinimo procedūrą?

Jei planuojate atlikti lūpų putlinimo procedūrą, pirmiausiai pasikonsultuokite su gydytoju. Herpio infekcija, diabetas, vilkligė, kraujo krešumo problemos ar randai lūpų srityje – tai kontraindikacijos, kurias būtina įvertinti. Taip pat reikėtų gydytoją informuoti apie vartojamus vaistus ir alergijas. Nėštumo metu lūpų putlinimo procedūrų geriau atsisakyti.

Prieš procedūrą gerai apgalvokite, kokio efekto norite. Galite pasitarti su gydytoju, jis padės įvertinti veido bruožus ir pagal tai priimti geriausią sprendimą. Jei siekiama natūralaus efekto, dažnai visas kiekis užpildo nėra sunaudojamas. Tokiu atveju galima jį panaudoti raukšlių aplink lūpas ar lūpų kampučių korekcijai.

Procedūrai reikėtų pasiruošti. Bent parą iki procedūros nevartokite alkoholio, aspirino, nesteroidinių priešuždegiminių vaistų – tai padės sumažinti mėlynių ir kraujosruvų atsiradimo riziką.

Po lūpų putlinimo procedūros negalima:

Po procedūros gali būti juntamas tinimas – tai visiškai normali organizmo reakcija, kuri praeina per kelias dienas. Taip pat gali susidaryti nedidelių mėlynių. Užpildas audiniuose lokalizuojasi per kelias savaites, tad tuomet pasimato galutinis rezultatas.

Svarbu žinoti, kad po procedūros lūpų nereikėtų tepti jokiais kremais ar kitomis priemonėmis – tai gali sukelti nemalonias pasekmes. Taip pat pirmosiomis dienomis venkite ir makiažo priemonių, nenaudokite lūpų dažų. Kad nemalonūs pojūčiai greičiau praeitų, rekomenduojama lūpas vėsinti, šaldyti ledukais, dėti kompresus.

Maždaug savaitę po procedūros reikėtų vengti saulės spindulių, nesinaudoti soliariumu, sauna, neatlikti intensyvaus poveikio veido procedūrų, vengti intensyvaus sporto. Tai veikia užpildo pasiskirstymą, o galimas šalutinis poveikis – netolygus jo pasiskirstymas.

Ar skauda lūpų putlinimas?

Daugelis pacientų galvoja, kad lūpų putlinimas yra skausminga procedūra, tačiau jos tikrai nereikia bijoti. Injekcijų sritys yra nuskausminamos, sumažinamas jų jautrumas. Tam naudojamas specialus anestetinis tepalas arba injekcijos. Jei lūpos pildomos hialuronu, naudojama itin plona adata, todėl procedūra nėra skausminga. Jei lūpos pildomos riebalais, procedūra atliekama plastinės operacijos metu, todėl pacientas nieko nejaučia.

Mūsų klinikoje Panevėžyje visas lūpų putlinimo procedūras atlieka sertifikuoti estetinės medicinos gydytojai, kurie pasitelkia anatomines žinias, kad procedūros metu pacientas jaustųsi kuo patogiau.

Kiek laiko trunka procedūra?

Pacientai mėgsta lūpų putlinimo procedūras, nes jos atliekamos greitai, o rezultatas yra matomas iš karto. Jei lūpos yra pildomos hialurono rūgšties injekcijomis, procedūra trunka 15-30 minučių. Lūpų putlinimas savais riebalais yra atliekamas kartu su kitomis plastinėmis procedūromis, todėl jo trukmė priklauso nuo viso operacijos plano.

Po kiek laiko matomi rezultatai?

Lūpų putlinimo rezultatų nereikės ilgai laukti – juos pastebėsite iš karto po procedūros. Tiesa, po procedūros galimas nedidelis patinimas, kuris praeina per keletą dienų. Galutinai užpildas lūpų audiniuose lokalizuojasi per kelias savaites, tad tada ir pasimatys galutinis rezultatas.
Priklausomai nuo organizmo ir naudojamo preparato bei lūpų putlinimo būdo, efektas išsilaiko 6-18 mėnesių. Per šį laiką preparatai organizme visiškai suyra ir pasišalina.

Galimas šalutinis poveikis po lūpų putlinimo

Lūpų putlinimui skirtuose preparatuose nėra organizmui svetimų baltymų, todėl šalutinio poveikio, tokio kaip alerginė reakcija, tikimybė yra labai maža. Po procedūros lūpų audiniai gali šiek tiek patinti, taip pat gali atsirasti nedidelių mėlynių ar kraujosruvų, tačiau visa tai pranyks per porą dienų.

Kiek kainuoja lūpų putlinimas?

Lūpų putlinimo procedūros kaina priklauso nuo to, kiek reikės panaudoti užpildo. Kuo putlesnių lūpų norėsite, tuo daugiau užpildo reikės. O jei siekiate natūralaus efekto ir visas užpildas nebuvo panaudotas, galima juo pakoreguoti lūpų kampučius ar raukšles aplink lūpas. Lūpų putlinimo kaina mūsų klinikoje kainuoja 90-180 Eur. Norite sutaupyti? Sekite klinikos naujienas ir pasinaudokite vykdoma akcija. Jei norite lūpas putlinti perkeliant savus riebalus, procedūra kainuos kiek brangiau, nuo 300 eurų.

Kaip užsiregistruoti lūpų korekcijai?

Užsiregistruoti lūpų putlinimo procedūrai mūsų klinikoje labai paprasta – tai galite padaryti paskambinę telefonu arba pasinaudoję rezervacijos forma mūsų svetainėje.