Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dermatologo konsultacija

Oda yra didžiausias žmogaus kūno organas ir ja taip pat reikia rūpintis. Nors dažniausiai savo oda susirūpiname tik susidūrę su estetinėmis problemomis, turime prisiminti, kad ji atlieka svarbią apsauginę funkciją. Savalaikė dermatologo konsultacija gali padėti išsaugoti odos sveikatą ir išspręsti odos problemas, tad nedelskite ir pasirūpinkite savo oda.

Kokias paslaugas teikia dermatologas?

Dermatologas – tai odos gydytojas, kuris diagnozuoja ir gydo odos, plaukų, nagų ir gleivinių ligas bei pažeidimus. Taip pat dermatologas gali atlikti kai kurias estetines procedūras, suteikti informacijos apie odos, plaukų ar nagų priežiūrą.
Dermatologai atlieka tyrimus ir daro biopsijas, gali atlikti kosmetines injekcijas, krioterapijos, dermabrazijos, plaukų atstatymo, lazerines procedūras, operuoti odos ir gleivinių darinius ir kt. Tikslų dermatologo teikiamų paslaugų sąrašą rasite mūsų klinikos tinklapyje.

Kada vertėtų kreiptis į odos gydytoją?

Daugelis suaugusiųjų ir vaikų susiduria su odos problemomis. Spuogai, bėrimai, išsausėjimas – tai ne tik estetinis defektas, bet ir nemalonius ar skausmingus pojūčius sukeliančios problemos, kurias reikia spręsti. Nelaukite, kol situacija pablogės – konsultacija su dermatologu yra geras būdas pasirūpinti odos sveikata ir grožiu.

Į dermatologo konsultaciją galima registruotis tiek su siuntimu iš šeimos gydytojo, tiek be jo. Kreiptis į dermatologą rekomenduojama, jei susiduriate su:

  • odos problemomis (paraudimai, niežėjimas, pigmentacija ir kt.);
  • pastebėjote apgamo formos, dydžio ar spalvos pokyčius;
  • vargina bėrimas, sukeliantis odos patinimą, niežėjimą;
  • oda yra sudirgusi, sausa, niežti;
  • kenčiate nuo venų varikozės ar vorinių venų;
  • susidūrėte su intensyvia alergine odos reakcija;
  • kankina lėtiniai, pūlingi spuogai, aknė;
  • slenka, plonėja plaukai, kankina pleiskanos.

Jei odos problema itin vargina, reikalinga skubi konsultacija. Taip pat su dermatologu galite aptarti ir odai tinkamą priežiūrą, naudotinus produktus. Gydytojas patars, kaip pasirūpinti oda ir išlaikyti jos elastingumą, stangrumą, sumažinti raukšlių atsiradimo riziką.

Dermatologo konsultacijos kaina

Privatus vizitas pas dermatologą kainuoja keliasdešimt eurų, tačiau tai yra greita pagalba, kurios reikia norint išspręsti odos problemas.

Kaip užsiregistruoti pas odos gydytoją?

Registracija pas mūsų klinikos gydytojus Panevėžyje yra greita ir paprasta. Laiko rezervacija vizitui yra nemokama internetu, o taip pat registruotis galite ir telefonu. Pasirinkite tinkamą laiką ir pateikite rezervacijai reikalingus duomenis specialioje laiko rezervacijos formoje mūsų svetainėje.