Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų priežiūra

Atnaujinta: 2022 12 sausio, 11:37

Metas tinkamai pasirūpinti savo burnos higiena! Dantų priežiūra yra daug dėmesio reikalaujantis procesas. Dažnas ja pakankamai nepasirūpina, todėl vėliau atsiranda įvairių problemų. Nuo šiol galima užkirsti kelią daugeliui dantų problemų, tereikia tinkamai pasirūpinti jų priežiūra ir skirti jai pakankamai dėmesio.

Kai kurie žmonės yra įsitikinę, kad gali tai padaryti patys, tačiau visada pravers patyrusių odontologų pagalba. Patyrę specialistai suteiks Jums naudingų patarimų bei rekomendacijų, kuriomis pasinaudoję galėsite išvengti nemažos dalies dėl netinkamos priežiūros kylančių problemų.

nepriekaištinga dantų priežiūra


Kaip prižiūrėti dantis?

Burnos ertmės priežiūra galite rūpintis patys ir pasitelkti specialistų pagalbą. Patyrę odontologai padės Jums bei suteiks naudingos informacijos, todėl vėliau galėsite dar sumaniau pasirūpinti dantimis patys. Tačiau, kad ir kaip gerai mokate prižiūrėti savo dantis, vis vien yra naudinga profilaktiškai apsilankyti pas odontologą – atsarga gėdos nedaro ir papildomas rūpestis niekada netrukdys.


Profesionalios dantų priežiūros paslaugos

Mūsų medicinos centre Vivus Sanus Jums visada bus suteikta patyrusių specialistų pagalba. Čia galėsite pasirinkti iš daugybės siūlomų odontologijos paslaugų.

Dirbame jau nuo 2012 metų, esame įsikūrę Panevėžyje, Jums lengvai pasiekiamoje vietoje. Gydymui naudojame tik modernią ir kokybišką patikimų ir pasaulyje žinomų gamintojų įrangą, esame sutelkę profesionalių gydytojų komandą. Jie yra pasirengę pasirūpinti Jumis bei suteikti visą burnos ertmės priežiūrai būtiną pagalbą.


Rūpestinga priežiūra – sveiki dantys

Norėdami, kad Jūsų dantys būtų sveiki, turėtumėte atsakingai juos prižiūrėti. Tam būtinas kokybiškas šepetėlis, valymas bent du kartus per parą. Nemažiau svarbus dantų siūlo naudojimas, nes šepetėlis dažnai nepasiekia tarpdančiuose susikaupusių maisto likučių, todėl jiems pašalinti būtinas siūlas arba tarpdančių šepetėliai.

Vis dėlto, kartais net šie metodai negali visiškai užtikrinti burnos sveikatos. Dažnas mėgsta valgyti saldumynus – tai neišvengiamai paveikia dantis. Todėl pavalgius saldainių ar išgėrus kavos, svarbu iš karto skalauti burną. Privalu palaikyti burnoje šarminę terpę, neleisti ilgai užsilaikyti rūgštims. Mūsų odontologai yra pasirengę atlikti tyrimus, padėti ir patarti, ko reikia būtent Jums, kad Jūsų dantys būtų sveiki.


Vivus Sanus teikiamos paslaugos

Panevėžyje įsikūrusi odontologijos klinika siūlo platų paslaugų spektrą. Čia galite užsiregistruoti, pasinaudoti gydytojų specialistų konsultacijomis, atliekama diagnostika. Klinikoje išskirtinai pasirūpinama odontologų bijančiais vaikais, teikiamos odontologijos paslaugos, diagnozuojamos ir gydomos burnos ertmės ligos.

Rūpinamės Jūsų dantų priežiūra bei sveikata. Užsiregistravę sulauksite klinikoje dirbančių odontologų komandos pagalbos. Ji apgaubs Jus šiltu rūpesčiu ir padės sveikatos stiprinimo klausimais.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia


Daugiau informacijos apie dantų priežiūrą: → DANTŲ VALYMAS | DANTŲ AKMENYS