Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI 9–18 h; VII 9–16 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646

Dantų protezavimas Panevėžyje

Atnaujinta: 2018 balandžio 5, 01:09

Dantų protezavimas Panevėžyje pirmiausia aktualus norintiems sutvarkyti esamą jų būklę, kuri gali būtų pakitusi dėl įvairiausių priežasčių – karieso, nuskilimo, gelsvumo, amžiaus ir kt. Odontologas, užsiimantis protezavimu, gali restauruoti arba pilnai pakeisti paciento dantis bei kietąsias žandikaulio struktūras. Protezai gali pakoreguoti estetinę burnos išvaizdą, palengvinti kramtymą, kalbėjimą, t.y. suteikti daugiau komforto jūsų kasdienybei.

Dantų protezavimas Panevežyje

Detaliau apie dantų protezavimą

Natūralių dantų praradimas ar kitoks pažeidimas neigiamai paveikia žmogaus kasdienybę. Šypsena pasitinkame aplinkinius, reiškiame emocijas, todėl, atsiradus trūkumams, esame linkę mažiau pasitikėti savimi, vengti šypsotis, laisvai kalbėti. Nesvarbu, kas sukėlė pažeidimą, – nelaimingas atsitikimas, ligos, senėjimo procesai – kiekvienas nori susigrąžinti pradinę, dažnai net geresnę, dantų būklę.

Odontologo darbas – išspręsti net pačias sudėtingiausias odontologines problemas, trukdančias žmogaus kasdienybės komforto lygiui. Dantistams tenka rūpintis traumas patyrusiais pacientais, žmonėmis su įgimtais genetiniais defektais ar paprasčiausiai norinčiais patobulinti savo šypseną bei ją išlaikyti kuo ilgiau.

Nors protezavimas glaudžiai susijęs su implantacija, reikėtų išskirti du pagrindinius, dažniausiai naudojamų, protezų tipus – pilnus ir dalinius:

  • Pilni protezai gali būti įprasti arba gaminami iš karto. Įprastus protezus galima nešioti tik sugijus dantenoms po jų rovimo, iškritimo ir pan. Tam dažniausiai prireikia 8-12 savaičių. Iš karto dedami protezai yra paruošiami iš anksto, jeigu yra planuojama išrauti ar dalinai pašalinti dantis. Pacientas nešiodamas tokius protezus gali jaustis ramiau, laisviau kalbėti, valgyti. Žinoma, gyjant keičiasi ir forma, todėl tenka dažniau apsilankyti pas odontologą tam, kad protezai būtų iš naujo pritaikyti prie dar nespėjusios susiformuoti minkštųjų audinių struktūros. Tokiu atveju šio tipo protezai taps maksimaliai efektyvūs ir patogūs.
  • Daliniai protezai, dar kitaip vadinami tilteliu ar karūnėle, yra tvirtinami iškritusiųjų vietoje, pasitelkiant specialias medžiagas, metalines konstrukcijas. Šios rūšies protezai dažniausiai naudojami kai trūksta vieno ar kelių dantų viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje. Fiksuotas tiltelis pakeičia nesamus dantis uždedant karūnėles, kurios tvirtinamos prie šalia esančių sveikų dantų. Daliniai protezai neleidžia kisti esamų bei naujų dantų pozicijai bei atrodo natūraliau nei pilni protezai. Pastaroji priežastis pasirinkti dalinius protezus tampa esmine tiems, kurie rūpinasi ne tik savo sveikata, bet ir grožiu bei išvaizda

Pagaminti protezus užtrunka keletą savaičių, o apsilankyti odontologo kabinete tenka keletą kartų. Vizitų metu:

  • detaliai išmatuojami apatinis ir viršutinis žandikauliai; priežiūra po protezavimo
  • sukuriami laikini modeliai, naudojant vašką, plastiką, kitas medžiagas. Juos pacientas pasimatuoja prieš tikrų protezų gamybą;
  • odontologas tvirtina ilgalaikius protezus;
  • atliekama korekcija, pataisymai;
  • kitos reikalingos procedūros.

 

Dantų protezavimas Panevėžyje atliekamas ir klinikoje Vivus Sanus. Čia moderniai įrengti odontologų kabinetai, naudojama tik naujausia įranga, suburta profesionalių gydytojų komanda. Neatsiliekame nuo šiuolaikinių protezavimo tendencijų, nuolat atnaujiname savo žinias – stengiamės, kad mūsų darbo dėka pacientų veiduose visuomet išliktų šypsena.

Koks jausmas su protezais?

Pirmomis savaitėmis dirbtiniai dantys primena svetimkūnį burnoje, tačiau su kokybiškais protezais šis nemalonus jausmas sumažinimas iki minimumo. Reikia laiko, kad veido raumenys, skruostai, liežuvis įprastų prie protezų. Įprasta, kad po protezavimo burnoje išsiskiria daugiau seilių – tai natūrali organizmo reakcija. Nemažiau svarbu, kad pacientas išmoktų tinkamai įsidėti ir išsiimti dirbtinius dantis. Tai padaryti visai nesudėtinga – odontologas paaiškina visas būtinas detales, išmoko, kaip tinkamai valyti, ką naudoti, kad protezai būtų švarūs, prižiūrėti ir tarnautų ilgai.

Klinika Vivus Sanus rūpinasi, kad ne tik dantų protezavimas Panevėžyje, bet ir kitos odontologijos paslaugos būtų atliekamos tvarkingai, kokybiškai, jums patogiu metu. Mes sprendžiame odontologines problemas už jus. Viskas ko užtenka, tai apsilankyti pas mus ir nebijoti išsakyti savo problemas. Tai padarę galite būti įsitikinę, kad sulauksite kokybiškos pagalbos iš aukšto lygio specialistų mūsų klinikoje!