Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Erekcijos sutrikimų gydymas

Atnaujinta: 2023 24 sausio, 01:46

Sveikas libido svarbus kiekvienam vyrui ir turi teigiamą poveikį tiek fizinei, tiek emocinei sveikatai. Erekcijos sutrikimai gali sukelti ne tik fizinių, bet ir psichologinių problemų, dėl kurių vyrai labai išgyvena. Erekcijos sutrikimų gydymas atliekamas naudojant smūginės bangos terapiją, taip siekiant pagerinti vyrų seksualinį gyvenimą.

Kas yra erekcijos sutrikimas?

Erekcijos disfunkcija (ED) reiškia, kad neįvyksta vyro varpos erekcija, palaikoma tik trumpai arba nėra pakankamai stipri, kad būtų galima lytiškai santykiauti. Jei kuri nors iš minėtų situacijų trunka ilgiau nei 4-6 mėnesius, tai vadinama erekcijos sutrikimu. Ilgą laiką buvo manoma, kad dauguma erekcijos sutrikimų atvejų turi grynai psichologinių priežasčių. Šiandien žinoma, kad fizinės priežastys, tokios kaip amžius, cukrinis diabetas, aterosklerozė ir kraujagyslių anomalijos, sudaro daugiau nei 2/3 atvejų.

Kadangi vyro varpa nėra raumuo, gera akytkūnio perfuzija yra nepaprastai svarbi ir labai prisideda prie kokybiškos vyriškos erekcijos. Priklausomai nuo erekcijos disfunkcijos laipsnio, norint pasiekti ilgalaikį erekcijos pagerėjimą, reikia vidutiniškai atlikti apie 5-8 procedūras. Smūginės bangos terapija trunka iki 25 minučių ir turi būti atliekama du kartus per savaitę.

Kokios būna erekcijos sutrikimų priežastys?

Erekcijos sutrikimo priežastys gali būti labai įvairios. Jaunesni vyrai dažnai susiduria su problemomis dėl psichologinių priežasčių: nepasitikėjimo savimi, nusistatymų ir normų aklo paisymo. Vyresniame amžiuje varpos standumas ir erekcija priklauso nuo bendros organizmo būklės. Įtakos gali turėti įvairios kraujagyslių ligos, todėl seksualiniai sutrikimai dažnai turi būti gydomi kompleksiškai, sprendžiant ne tik padarinius, bet ir jų priežastis.

Vyrams erekcijos sutrikimai yra delikati tema, todėl ja retai kalbama garsiai, tačiau su gydytojų būtina kalbėtis atvirai. Erekcijos disfunkcija gali būti lemta tiek psichologinių, tiek fizinių veiksnių. Vis dėlto dažniau pasireiškia pastarieji. Pastebima, kad dažnai erekcijos sutrikimus lemia kraujotakos sistemos sutrikimai, medžiagų apykaitos disbalansas, traumos, taip pat neigiamos įtakos turi ir žalingi gyvenimo įpročiai (alkoholis, narkotikai, rūkymas), įvairūs uždegimai, nervų sistemos ligos. Kitaip sakant, svarbi bendra organizmo būklė, o savo sveikata vyrams reikėtų rūpintis visada, o ne tik susidūrus su erekcijos problemomis.

Antra vertus, erekcijos sutrikimai vyresniam amžiuje gali būti įvairių širdies ir kraujagyslių ligų simptomas, todėl verta pasitarti su gydytoju ir atlikti išsamesnius tyrimus.

Kaip greitai galima pagerinti erekcijos kokybę?

Erekcijos sutrikimų gydymas su smūginės bangos terapija yra greitas būdas pagerinti erekcijos kokybę. Smūginės bangos terapija padeda spręsti tokias problemas kaip potencijos sutrikimai, o erekcija tampa ilgesnė ir stipresnė. Šis erekcijos gydymo būdas padėjo daugeliui vyriškių susigrąžinti ne tik libido, bet ir pasitikėjimą savimi.

Teigiamas poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros ir tęsiant kursą stiprėja. Ilgalaikiam rezultatui užtikrinti reikalingas visas procedūrų ciklas, kurio trukmę kiekvienam pacientui individualiai nustato gydytojas. Tai puikus būdas, kaip greitai pagerinti savo seksualinio gyvenimo kokybę.

Erekcijos sutrikimų gydymas

 

 

Kas yra smūginės bangos technologija?

Taikant smūginės bangos technologiją šiame gydyme, galima žymiai padidinti perfuziją ir tuo pačiu paskatinti naujų kraujagyslių struktūrų formavimąsi. Radialinės smūginės bangos, skleidžiamos ant varpos akytkūnio ir aplink genitalijas, palaiko natūralią srities stimuliaciją, ypač esant erekcijos sutrikimui dėl kraujagyslių prisipildyti krauju ir atsipalaiduoti.

Žemo dažnio smūginė terapija yra inovatyvus metodas, kuris taikomas visame pasaulyje ir padeda daugeliui vyrų efektyviai spręsti erekcijos problemas ir susigrąžinti vyriškumą. Terapijos metu naudojamos specialios bangos, kurios suaktyvina kamienines ląsteles, skatina naujų kraujagyslių susidarymą, esamų kraujagyslių išsiplėtimą, intensyvina kraujotaką. Procedūra yra neskausminga ir visiškai neinvazinė, todėl jos nereikia baimintis. Vyriškumo terapinis gydymas neturi neigiamo poveikio, todėl gali būti taikomas visiems vyrams, kurie susiduria su erekcijos problemomis.

Smūginės bangos terapijos privalumai

Erekcijos sutrikimai ir jų priežastys lemia gydymo procesą, tačiau smūginė terapija yra labai universali ir gali būti naudojama tiek kaip pagrindinis, tiek kaip papildomas gydymo metodas. Ji pasižymi daugybe privalumų:

 • Neinvazinis gydymas;
 • Jokių paciento prastovų (gali iškart po procedūros grįžti į kasdieninį gyvenimą);
 • Nėra juntamas diskomfortas procedūros metu;
 • Patogi taikymo programa;
 • Erekcijos pagerėjimas jau po pirmų 2-jų procedūrų;
 • Spontaniškesnis seksualinis gyvenimas;
 • Jokių skausmingų prostaglandinų injekcijų;
 • Nėra registruoti šalutiniai poveikiai;
 • Gerai toleruojamas gydymo metodas.

Kokių rezultatų galima tikėtis po šios procedūros?

Erekcijos sutrikimų gydymas smūginės bangos terapijos būdu Lietuvoje yra atliekamas jau keletą metų ir pacientai jį puikiai vertina. Tai būdas erekcijos sutrikimus gydyti kaip disfunkciją ir spręsti tokias problemas, kaip:

 • Peirono liga;
 • Pernelyg trumpa erekcija;
 • Mažas varpos standumas;
 • Naujų kraujagyslių vystymosi skatinimas (neoangiogenezė);
 • Prasta varpos perfuzija;
 • Mechaninių pulsų ant varpos atsiradimas;
 • Varpos akytkūnio stimuliavimas.

Apskritai, norint užtikrinti sėkmingą taikymą, reikia 5–8 procedūrų. Apie teigiamus pokyčius ir ilgesnę ar stipresnę erekciją dažnai pranešama jau po pirmo naudojimo. Terapinis taikymas yra beveik neskausmingas ir neturi neigiamo šalutinio poveikio. Procedūros kaina yra nedidelė, tačiau jos reikšmė vyriškumui yra nepamatuojama.

Norite išspręsti erekcijos problemas, tačiau nežinote, kur kreiptis? Šiame puslapyje pateikiami mūsų klinikos kontaktai. Susisiekite ir gausite išsamią informaciją apie visas procedūras, kurios jums gali būti naudingos.