Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Botulino injekcijos nuo prakaitavimo

Kūno prakaitavimas – natūralus procesas. Dažniausiai prakaituoja pažastų sritis, taip pat delnai, pėdos. Norėdami užkirsti kelią prakaitavimui, pašalinti nemalonų prakaito kvapą ir jaustis gaiviai naudojame įvairias trumpalaikio poveikio priemones, pavyzdžiui, antiperspirantus. Tačiau itin gausaus prakaitavimo atveju jie bus bejėgiai.

Varginamiems gausaus prakaitavimo, šiandieninis grožio sektorius gali pasiūlyti inovatyvių, puikų efektą suteikiančių procedūrų, pavyzdžiui, botulino toksinas nuo prakaitavimo! Nors daugelis šį preparatą sieja su sėkminga kova prieš raukšles, vis dažniau jis naudojamas ir gausaus prakaitavimo problemai pažaboti.

Jei turite tokių problemų, vargina itin gausus prakaitavimas, kaip reikiant kenkiantis gyvenimo kokybei, užsukite į kliniką „Vivus Sanus“ Panevėžyje. Kiekvienas iš Jūsų yra laukiamas – suteiksime informacijos apie prakaitavimo gydymą, atsakysime į rūpimus klausimus ir atliksime botulino toksino injekcijos procedūrą, pasitelkdami savo specialistų profesionalumą bei aukštos kokybės medžiagas.

Gausaus prakaitavimo priežastys

Pirmiausia, svarbu paminėti, jog prakaitavimas, kaip natūralus procesas, yra svarbus organizmui, kadangi prakaituojant kūnas atsivėsina, iš organizmo pašalinami toksinai. Tad įprasto prakaitavimo gydyti specialiomis priemonėmis nereikėtų, o dėl higienos verta naudoti jau minėtas laikiną efektą suteikiančias priemones, praustis, laikytis švaros.

Tačiau esti ir perteklinis prakaitavimas. Tokio gausaus prakaitavimo priežastys:

  • didelis nervingumas, stresas, jaudulys;
  • labai aktyvus sportas;
  • priešmenstruacinis periodas;
  • vartojami tam tikri vaistai, pavyzdžiui, antibiotikai, antidepresantai;
  • nusilpęs imunitetas;
  • tam tikros ligos, pavyzdžiui, onkologinės, skydliaukės.

Priežasčių, kodėl prakaituojama gausiau nei įprastai, gali būti ir daugiau, tačiau paminėjome dažniau pasitaikančias.

Kaip botulino toksino injekcijos padeda prakaitavimo gydymui?

botulino injekcija nuo hiperhidrozėsBotulinas itin aktyviai naudojamas grožio paslaugų kontekste, siekiant paralyžiuoti hiperaktyvius raumenis, pavyzdžiui, kovojant su mimikos raukšlėmis ar kitais diskomfortą keliančiais veiksniais. Dar vienas šio preparato panaudojimo variantas – hiperhidrozės gydymas. Gydant prakaitavimą paveikiamas nervinio impulso signalas – jis blokuojamas. O užblokavus prakaito liaukas stimuliuojantį nervinio impulso signalą stabdomas prakaito išsiskyrimas. Rezultatas – Jūsų nebevargina gausus prakaitavimas.

Tiesa, verta pastebėti, jog prakaitas nenustoja išsiskiri, tiesiog jis pašalinamas kitais būdais, pavyzdžiui, kad ir su šlapimu.

Atsižvelgiant į įvairius perteklinio prakaitavimo pažabojimo būdus, jų kainas ir teikiamą naudą, efektyvumo laikotarpį bei riziką, botulino toksinas pelnytai traktuojamas kaip bene saugiausias ir efektyviausias gausaus prakaitavimo gydymo metodas.

Kokiose kūno vietose leidžiamos botulino injekcijos nuo prakaitavimo?

Gydant prakaitavimą injekcijos leidžiamos į vietas, pažeistas hiperhidrozės (perteklinio prakaitavimo): į pažastis, į kojų (tiksliau – pėdų), delnų odą. Efektą pastebėsite jau po kelių dienų, o taip trokštamą rezultatą matysite praėjus dviem savaitėms po procedūros.

Kiek laiko veikia botulino toksinas nuo prakaitavimo?

Ne paslaptis, jog kiekvienas iš mūsų esame individualus, todėl tiksliai pasakyti, kiek laiko veiks injekcijos, būtų kiek sudėtinga, mat tai priklauso nuo individualaus organizmo ypatumų. Štai kodėl perteklinio prakaitavimo gydymo botulino toksinu trukmė patenka į gana platų diapazoną – nuo 9 iki maždaug 12 mėnesių.

Ar botulino injekcijos prakaitavimo mažinimui yra skausmingos?

botulino injekcija nuo gausaus prakaitavimoKai kurie, norintys atsikratyti perteklinio prakaitavimo, yra pasiryžę tai padaryti bet kokia kaina. Kiti yra jautrūs skausmui ir jiems tikrai kyla klausimas, ar ši procedūra yra skausminga. Tačiau atsakyti vienareikšmiškai sudėtinga dėl mūsų minėtų skirtumų. Kas vienam nekelia skausmo, kitam gali kelti diskomfortą. Galima teigti, jog kojų padų ir delnų injekcijos tikrai kelia nemalonius jausmus, jei atliekamos netaikant nuskausminimo. Neretai taikant šių sričių gydymą nuo perteklinio prakaitavimo net naudojama lengva narkozė. O štai atliekant injekcijas į pažastis paprastai užtenka tepamų nuskausminamųjų.

Kada nerekomenduojama atlikti botokso injekcijų nuo prakaitavimo?

Gausaus prakaitavimo mažinimas botulino toksino injekcijomis negalimas nėštumo metu, žindymo metu, sergant raumenų ir nervų sistemos ligomis, taip pat hemofilija ar turint lokalių odos infekcijų tose vietose, kur reikia atlikti procedūrą.

Taip pat prakaitavimo mažinimas botulinu nerekomenduojamas jeigu sergate lėtinėmis ligomis ar vartojate tam tikrus medikamentus: antibiotikus, antikoaguliantus.

Botulino toksino injekcijų nuo prakaitavimo kaina

Kaina dažnai yra lemiantis veiksnys priimant sprendimą. Ir tai natūralu, juo labiau kalbant apie didesnes išlaidas. Ne paslaptis, jog tokios prabangios ir tikrai puikų efektą bei ilgalaikį rezultatą suteikiančios procedūros kaip botulino toksino injekcijos kainuoja kiek didesnes sumas. Tačiau tai – ilgalaikė investicija. Susisiekite su mūsų komanda, jei norite sužinoti, kokia tiksli paslaugos kaina būtų Jums. Pastaroji priklauso nuo tokių veiksnių kaip problemos laipsnis, į kokias zonas injekcijos bus leidžiamos, kiek dozių jų reikia ir pan.

Aktualus efektyvus bei ilgalaikis prakaitavimo gydymas? Botokso injekcijos yra tai, ką neabejotinai verta išbandyti! Rinkdamiesi, kur atlikti botulino injekcijas, vertinkite, kokia tai klinika, kokie atsiliepimai apie ją, būtinai atsižvelkite į komandą – kokie specialistai dirba. Ne mažiau svarbios ir medžiagos, naudojamos procedūroms, bei požiūris į klientą. Panevėžyje Jūsų laukia klinika „Vivus Sanus“. Čia garantuojame profesionalumą, aukštą paslaugų kokybę bei dėmesingą aptarnavimą kiekvienam iš Jūsų.