Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Lazerinis odos šveitimas su anglimi

Žmogus su tobulai glotnia veido oda be pastangų – labai retas atvejis. Nors, tiesa, genų dėka pasitaiko ir tokių. Daug dažniau tai nuoseklios odos priežiūros laikymasis, periodinis kosmetologo kabineto lankymas bei kasdienybėje taikomi sveikos gyvensenos pagrindai. Jei dar nesate atradę savo stebuklingojo recepto geriausiai savo veido odos išvaizdai palaikyti ir išsaugoti, kviečiame išbandyti revoliucinę lazerinę odos šveitimo anglimi procedūrą mūsų Vivus Sanus klinikoje Panevėžyje.

Lazerinio odos atjauninimo (šveitimo) su anglimi privalumai

Greita ir efektyvu. Atliekant šią estetinę odos atjauninimo procedūrą, dar žinomą kaip carbon peel, galima tikėtis gerokai spartesnio ir kokybiškesnio efekto, nei kad atliekant kasdienę higienos rutiną įprastomis kosmetikos priemonėmis namuose.

Pristabdo senėjimo procesus. Vykstant šiai odos nešvarumų destrukcijai, lazeris tuo pat metu stimuliuoja kolageno gamybą, odos ląstelių regeneraciją. Kartu tai ir pagalba su ankstyvaisiais senėjimo ženklais: po šios procedūros oda akivaizdžiai stangresnė, skaistesnė, tolygesnės spalvos. Atstatomas odos drėgmės lygis.

Giluminis odos valymas. Lazerinis odos šveitimas su anglimi padeda kovoti su išsiplėtusiomis veido poromis: giliai išvalius odos paviršių, poros iš karto atrodo mažesnės, kadangi nebėra jas užpildžiusių nešvarumų. Pašalinus perteklinį riebalų sluoksnį yra sureguliuojamas išskiriamo sebumo kiekis, sumažėja odos bėrimų. Taigi, toks giluminis odos šveitimas gali padėti spręsti po aknės gydymo likusias pigmentacijos ar odos paviršiaus netolygumo problemas.

Saugu. Vivus Sanus klinikoje naudojamo modernaus itališko lazerio dėka, tai yra saugi procedūra, kuri atliepia mūsų klientų lūkesčius.

Kam tinkama lazerinė odos šveitimo su anglimi procedūra?

Ši procedūra yra tinkama tiek vyrams, tiek moterims, nepaisant jų odos tipo. Aktualiausia ji bus riebią ar mišrią odą turintiems pacientams, kurių poros linkusios būti kiek išsiplėtusios. Taip pat, geriausi rezultatai bus matomi žmonėms, kurių odai trūksta gyvumo, matyti tam tikra pigmentacija, odos spalvos netolygumas ar papilkėjimas, yra atsiradusios pirmosios ar mimikos raukšlės. Šis lazerinis odos atjauninimas gali būti tinkamas ir akne sirgusiems pacientams, odos tekstūrai suvienodinti. Procedūros tinkamumą Jūsų individualiu atveju galite aptarti konsultacijos su gydytoju dermatologu metu.

Kam procedūra nerekomenduojama?

lazerinis odos atjauninimasLazerinis odos šveitimas anglimi nėra rekomenduojamas besilaukiančioms ar žindančioms moterims. Taip pat, ši procedūra negali būti atlikta, jei yra aktyvus odos uždegimas, herpes infekcija, vartojami antibiotikai, stiprūs hormoniniai preparatai, diagnozuoti onkologiniai susirgimai. Ši procedūra netinkama, jei Jūsų organizmas turi didelį genetinį polinkį formuoti randus. Lazerinis odos šveitimas anglimi nėra atliekamas ant įdegusios odos. Be to, bent mėnesį prieš numatomą vizitą svarbu naudoti SPF 50 (ar stipresnes) apsaugos nuo saulės priemones.

Kaip atliekamas lazerinis odos šveitimas su anglimi?

lazerinis odos šveitimas su anglimi PanevėžyjePrieš atliekant šią lazerinę procedūrą, gydytojas dermatologas įvertina Jūsų odos būklę, išklauso nusiskundimus bei lūkesčius, paruošia odą procedūrai, parenka tinkamus lazerio parametrus. Tuomet ant pageidaujamos probleminės vietos yra aplikuojama anglies kaukė. Šiek tiek palaukiama, kol ši priemonė aktyvuosis bei susigers ir po kelių akimirkų anglies kaukė yra nuvaloma. Sekantis žingsnis – pradedamas odos šveitimas lazeriu. Lazerio šviesa lengvai aptinka anglies kaukės daleles ir jas išskaido, kartu su sugertu pertekliniu odos sebumu, negyvomis odos ląstelėmis bei nešvarumais. Odos šveitimas nėra skausmingas, bet gali būti juntamas lengvas dilgčiojimas. Visą veidą apimanti procedūra trunka apie 30 min.

Kokių odos pokyčių galima tikėtis po lazerinio odos atjauninimo su anglimi?

lazerinis odos šveitimas su anglimiIš karto po procedūros reikėtų tikėtis paraudusios ir patinusios odos – tai normali organizmo reakcija, kuri praeina kelių valandų bėgyje. Kartais susiformuoja pavieniai šašiukai, kurių negalima kasytis ar krapštinėti, jie turi nukristi patys, savo laiku. Parą laiko po atliktos procedūros vertėtų nešlapinti odos, nenaudoti jokių kosmetikos priemonių. Itin svarbu bent porą savaičių saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių, naudoti stiprų apsauginį filtrą turinčias priemones, nesilankyti soliariumuose. Nors nepriekaištingas efektas matosi jau po pirmos procedūros, tačiau siekiant geriausio įmanomo rezultato rekomenduojama atlikti 3 – 5 procedūrų kursą. Jums tinkamiausią procedūrų planą sudaryti gali tik gydytojas, įvertindamas Jūsų odos būklę bei asmeninius poreikius.

Lazerinio odos šveitimo su anglimi kaina

Procedūra Kaina (eurais)
Smakro sritis 60.00
Kaklo sritis 60.00
Nosies sritis 60.00
Skruostų srtitis 99.00
Kaktos, nosies ir smakro sritis 99.00
Visas veidas 150.00

 

Užsukite pas mus į kliniką – suteiksime išsamią konsultaciją apie paslaugas ir ko galima tikėtis po jų. Mus rasite Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C. Taip pat, jeigu turite klausimų, kviečiame užpildyti formą mūsų svetainėje, kontaktų puslapyje.