Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Odontologijos kainos

Atnaujinta: 2022 12 sausio, 11:37

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia

Odontologija Jūsų paslaugoms

Panevėžyje įsikūręs, modernus medicinos centras Vivus Sanus siūlo pasinaudoti didele medicininių paslaugų įvairove. Nauja, klinikoje naudojama odontologinė įranga bei ilgus metus dirbančių gydytojų patirtis garantuoja aukštą atliekamų paslaugų kokybę ir teikia kiekvienam pacientui reikalingą individualų gydymą. Naujausios modernios technologijos leidžia pamiršti skausmingas procedūras, operacijos įvykdomos itin profesionaliai.

Odontologijos paslaugų kainos

Vivus Sanus kainyne rasite šias paslaugas su preliminaria ar tikslia jų nurodyta verte:

 • terapinį dantų gydymą;
 • dantų protezavimą „Cerec“ aparatu;
 • dantų implantaciją;
 • chirurginį gydymą;
 • dantų protezavimą;
 • endotontologiją;
 • radiologinius tyrimus;
 • dantų gydymą narkoze;
 • dantų tiesinimą (ortodontiją);
 • periodontologiją;
 • odontologinių ligų profilaktiką;
 • dantų balinimą lazeriu;
 • vaikų odontologijos paslaugas.

Kiekvienoje iš šių kategorijų galimas detalesnis įvairiausių paslaugų pasirinkimas už skirtingas kainas. Išsirinkite tai, ko Jums labiausiai reikia!

Odontologijos kainos svyruoja nuo pačių mažiausių, tokių kaip, pavyzdžiui, dentalinės ar panoraminės nuotraukos atspausdinimas už 3 ar 5 eurus, iki rimtų ir sudėtingų dantų operacijų, tokių kaip plokštelių, breketų ar protezų įstatymas, žandikaulio sinuso dugno kėlimas ar kaulų rekonstrukcijų. Viršutinio žandikaulio sinuso dugno kėlimas atviru būdu gali kainuoti nuo 730 iki 1020 eurų. Protinio danties rovimas nuo 45 iki 120 eurų, nuskausminimas – 6 eurai, laikina plomba – 10 eurų. Dantų balinimas kainuoja maždaug apie 120 – 150 eurų.

[/expand]

Sveiki dantys – vertinga investicija

Kokybiškas dantų gydymas – tai sudėtingas, išskirtinio kruopštumo reikalaujantis procesas, kuriam sunaudojama daug brangių medžiagų. Gera žinia yra ta, kad kartą sutvarkius dantį, jeigu tik darbas buvo atliktas kruopščiai ir atsakingai, problema daugiau nebesikartos. Dėl to svarbu kreiptis į patyrusius odontologus. Modernios technologijos užtikrina greitą bei neskausmingą gydymą, sudaro sąlygas sukurti norimą dantų estetinę išvaizdą, padeda įveikti kamuojančias problemas.

Mūsų klinikos odontologai (dantistai) ir ortodontai yra patyrę savo srities specialistai, jie pasirūpins Jūsų sveikata ir suteiks kokybišką gydymą, atsižvelgdami į kiekvieno paciento individualius poreikius. Nepraleiskite progos apsilankyti pas mus ir džiaugtis žavia šypsena!

Gražūs ir sveiki dantys yra tai, ko trokšta, ko gero, kiekvienas. Deja, dažnai susiduriama su įvairaus pobūdžio dantų problemomis, todėl tenka kreiptis pagalbos į odontologus. Odontologijos kainos gali būti įvairios – priklausomai nuo to, kokiu negalavimu skundžiatės.

Tinkamai prižiūrint dantis, didelės dalies problemų galima išvengti. Vis dėl to, visuomet pravartu pasitikrinti savo dantų būklę ir pasikonsultuoti su specialistu. Patyrę odontologai visuomet suteiks Jums reikiamą pagalbą – ar turėtumėte rimtų problemų, ar norėtumėte paprasčiausiai sužinoti daugiau apie savo savo sveikatą ir imtis efektyvesnių burnos ertmės priežiūros priemonių. Galite pasirinkti iš didelės įvairovės odontologijos paslaugų bei sužinoti, kokios jų kainos.