Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Apgamų šalinimas lazeriu

Lazerinis apgamo šalinimas – tai paprastas, modernus ir neskausmingas būdas atsikratyti nepageidaujamo odos darinio, įgyti daugiau pasitikėjimo savo išvaizda bei jaustis darnoje su savo paties kūnu. Lazerinė dermatologija valdo grožio rinką, o mūsų klinikos specialistai gali didžiuotis rankose laikydami vieną inovatyviausių bei veiksmingiausių savo srities lazerių. Vivus Sanus klinikoje apgamų šalinimas lazeriu yra atliekamas naudojant itališką Quanta System CO2 lazerį.

Apgamų šalinimo lazeriu privalumai

Apgamų naikinimas lazeriu Panevėžyje

Lazeris padeda spręsti daugybę odos problemų, o šalinant gerybinius odos darinius šio instrumento pagalba, tai atliekama itin greitai, preciziškai ir efektyviai. Palyginus su kitais galimais apgamų šalinimo metodais, šalinimas lazeriu dažniausiai turi mažiau šalutinių poveikių bei gerokai sutrumpina pooperacinį laikotarpį. Lazerinis odos darinio gydymas – neinvazinis, tad ir randas lieka ne toks ryškus, kaip, kad po skalpelio pjūvio, nereikia rūpintis likusiomis siūlėmis, mažesnė tikimybė gauti infekciją. Procedūra atliekama labai greitai, priklausomai nuo šalinamų apgamų kiekio bei jų lokacijos, viskas trunka vos apie 10-30 min. Tik tiek – ir galima pamiršti ilgai kamavusią odos žymę.

Kaip pasiruošti apgamų šalinimo procedūrai?

Lazerinis apgamų šalinimas turi nemažai pranašumų, lyginant su kitais šios odos problemos naikinimo būdais, tačiau svarbu pabrėžti, kad šiuo būdu pašalinti galima tik gerybinius apgamus, kurie turi aiškius kraštus, lygų paviršių. Vengiama šią procedūrą atlikti apgamams šerpetojančiais kraštais – dažniausiai jie būna per daug giliai įsišakniję odoje. Tai reiškia, kad specialistas, prieš parinkdamas šį apgamo šalinimo principą, atlieka išsamius tyrimus ir įsitikina, jog nėra nė menkiausios piktybėjimo rizikos ir procedūra pavyks sėkmingai. Taip pat, apgamų šalinti lazeriniu būdu negalima, jei numatytoje odos vietoje duotuoju momentu yra uždegiminės odos ligos, vartojami antibiotikai ar vaistai nuo aknės (Roaccutane).

Kartais nėštumo metu apgamai gali pradėti kisti ar netgi atsirasti naujų – tai yra normali organizmo reakcija, kadangi moters kūne vyksta drastiški hormoniniai pokyčiai. Jaudintis dėl to nereikėtų, su laiku dažniausiai viskas grįžta į pirminę išvaizdos būseną. Nėštumo metu rekomenduojama apgamų šalinimo procedūras atidėti vėlesniam laikui. Jei pacientas esti sveikas ir nėra anksčiau minėtų indikacijų – jokio ypatingo pasiruošimo šiai operacijai nereikia.

Apgamų šalinimo procedūros eiga

Apgamas yra apžiūrimas siaskopu ir dermatoskopu. Dermatoskopas (pagrindinis dermatologo diagnostikos prietaisas) priartina odos darinio vaizdą, su juo patogu įvertinti apgamo būklę, spręsti, koks šalinimo būdas būtų optimaliausias. Su specialisto pagalba nusprendus darinį šalinti lazeriu, zona, kurioje yra apgamas, nuskausminama atliekant vietinę nejautrą. Šalinimo metu lazeris garina pažeistus audinius, skatina greitą ląstelių atsinaujinimą. Atlikus lazerinį gydymą toje vietoje susiformuoja nedidelis šašelis. 10-14 dienų po procedūros jis turėtų nukristi, o jo vietoje likti rausva dėmelė, kuri išnyksta savu laiku. Jos vietoje lieka baltas nežymus plėmelis. Jei žmogus yra itin linkęs į randus – po procedūros ant kūno gali likti žymė.

Rekomendacijos po apgamų šalinimo lazeriu

apgamų šalinimas lazeriu Panevėžyje

Sėkmingai baigus atlikti šią procedūrą gydytojas dermatologas su pacientu aptaria ambulatorinį laikotarpį, pataria laikytis elementarios higienos ir skiria antibakterinį preparatą, kuriuo reikia prižiūrėti zoną, kurioje buvo apgamas. Po apgamo šalinimo lazeriu procedūros galima iškart grįžti prie įprastos veiklos, naudoti kasdienes mėgstamas higienos priemones, maudytis, tačiau vertėtų vengti didelio fizinio krūvio, pirčių, saunų – vietų, kur galimas didelis prakaitavimas.

Po lazerinio odos gydymo gali būti juntamas lengvas ir šiltas dilgčiojimas, patinimas – šie požymiai praeina kelių valandų bėgyje. Taip pat, keletą savaičių privalu vengti tiesioginių saulės spindulių, naudoti stiprų SPF turinčias priemones. Jei tai gali sukelti Jums nepatogumų, tuomet patartina šią procedūrą atidėti šaltajam metų sezonui ar laikotarpiui, kai neplanuosite kelionių į šiltus kraštus. Jei gydytojų rekomendacijų bus laikomasi nepakankamai atidžiai, galima sulaukti šalutinio poveikio – randelių, pigmentinių dėmių.

Kokio tipo apgamus patariama šalinti būtent lazeriu?

apgamų šalinimas lazeriuLazeriu šalinti galima tik tuos apgamus, kurie nėra piktybiniai, dėl to labai svarbus yra gydytojo specialisto išsamus odos ištyrimas bei konsultacija. Gerybinius apgamus lazeriu šalinti galima visose kūno vietose. Populiariausios mūsų pacientų pasirenkamos zonos, kuriose šaliname apgamus lazeriu, yra matomose vietose, kaip antai veido, kaklo, dekoltė sritys ar plaštakos. Išskirtinai šios kūno vietos dažniausiai ir sukelia daugiausia psichologinio diskomforto, o būtent atliekant lazerinį odos darinio šalinimą pavyksta tai padaryti preciziškiausiai, gaunamas rezultatas – estetiškiausias. Taip pat, šią lazerinę procedūrą galima taikyti ir vaikams – įgimti nedideli, nepakitę apgamai gali būti šalinami lazeriu. Tačiau lengviausia lazeriniu būdu šalinti apgamus, kurie yra įgyti (gyvenimo eigoje atsiradę apgamai), neiškilę, tarytum dėmelės odos paviršiuje. Kiekvienas atvejis reikalauja individualaus sprendimo būdo, todėl konsultacija yra būtina. Norėdami užsiregistruoti konsultacijai pas gydytoją dermatologą ar sužinoti apie šiuo metu vykstančias akcijas, galite kreiptis į mūsų klinikos registratūrą.

Apgamų šalinimo lazeriu kainos

Procedūra Kaina (eurais)
Apgamo šalinimas lazeriu 45.00 – 85.00

 

Užsukite pas mus į kliniką – suteiksime išsamią konsultaciją apie paslaugas ir ko galima tikėtis po jų. Mus rasite Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C. Taip pat, jeigu turite klausimų, kviečiame užpildyti formą mūsų svetainėje, kontaktų puslapyje.