Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Frakcinis odos atjauninimas

Visais laikais moterys siekė išlaikyti savo unikalų grožį ir jaunystę. Esame girdėję legendų apie maudymąsi asilių pieno voniose, odos skaistinimą naudojant šviną ar arseną (kurie šiai dienai yra pripažinti nuodingais), lūpų putlinimą bičių geluonimi, įvairių gyvūnų išmatų veido kaukes bei daug kitų, keistokų anksčiau naudotų gražinimosi būdų. Šiuolaikiniai žmonės nėra linkę skirti tiek laiko vien kūno dailinimo ritualams atlikti, jau nekalbant apie įvairias priemones, kurias būtų sudėtinga gauti ir ne itin malonu naudoti. Į grožio rinką įžengusi lazerinė dermatologija tapo patogiausiu ir efektyviausiu įvairių odos problemų sprendimo būdu. Kviečiame išbandyti vieną inovatyviausių estetinės dermatologijos procedūrų – frakcinį odos atjauninimą lazeriu. Tai padaryti galite Vivus Sanus klinikoje Panevėžyje.

Kokiose kūno srityse galima atlikti frakcinį odos atnaujinimą?

Frakcinį odos atnaujinimą galima atlikti ne vien veido srityje (įskaitant odą po akimis), bet ir kitose Jūsų pageidaujamose zonose, kuriose senėjimo ženklai pasireiškia pirmiausiai, kaip antai, kaklo ar dekoltė sritys.

Kam rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

Ši procedūra yra rekomenduojama visiems, besirūpinantiems savo išvaizda ir trokštantiems padailinti veido odos būklę. Ši klinikoje atliekama paslauga yra unikali tuo, kad yra tinkama spręsti įvairiems odos netobulumams:

Odos spalvinio netolygumo naikinimui. Įvairaus pobūdžio pigmentinių dėmių blukinimas. Papilkėjusios, pavargusios odos atgaivinimas, skaistinimas, stangrinimas.

Odos tekstūros lyginimui. Atrofinių ir hipertrofinių randų gydymas nepaisant jų atsiradimo aplinkybių – chirurginių, paviršinių odos pažeidimų, nudegimų ar randų, atsiradusių po aknės gydymo šalinimas. Strijų naikinimas, senstančios odos raukšlių lyginimas, pirmųjų ar mimikos raukšlelių naikinimas. Glembančios, žemyn smunkančios odos stangrinimas. Išsiplėtusių veido odos porų gydymas.

Kam nerekomenduojamas frakcinis odos atjauninimas?

Rekomenduojame atidėti planus atlikti šią lazerinę procedūrą, jei šiuo metu esate nėščia ar žindote kūdikį. Taip pat, suplanuotą vizitą vertėtų nukelti, jei netikėtai atsirado gydytinos vietos paviršinis pažeidimas, odos uždegimas ar pasireiškė herpes simplex infekcija.

Lazerinės procedūros nėra įgyvendinamos, jei pacientas turi didelį polinkį formuoti keloidinio tipo randus. Frakcinio odos atjauninimo lazeriu negalima atlikti, jei vartojate antibiotikus, stiprius hormoninius preparatus, kraują skystinančius vaistus, Jums diagnozuoti onkologiniai susirgimai ir Jūs atliekate imunoterapijos kursą. Apie aptartas ar kitas, Jūsų manymu, svarbias indikacijas nepamirškite pranešti gydytojui dermatologui konsultacijos metu.

Ar reikia specialaus pasiruošimo frakcinio odos atjauninimo procedūrai?

Frakcinio odos atjauninimo procedūrai specialus pasiruošimas nėra reikalingas. Tačiau kaip ir prieš bet kurią kitą lazerinio pobūdžio procedūrą, svarbu keletą savaičių vengti būti tiesioginiuose saulės spinduliuose, nesilankyti soliariumuose, nenaudoti agresyvių rūgštinių (retinolio, salicilo, glikolio, pieno ar kt.) odos priežiūros priemonių, netraumuoti kūno srities, kurią planuojate gydyti odos šveitimo procedūromis ar depiliacijomis.

Ar frakcinis odos atnaujinimas lazeriu skausmingas?

Frakcinio odos atjauninimo lazeriu metu yra naudojami vietiniai nuskausminamieji, tad jutimai išlieka minimalūs. Procedūros metu gali būti lengvas dilgčiojimo, šiluminių bangų pojūtis. Tačiau mūsų klinikoje naudojamas lazeris turi integruotą vėsinimo sistemą, tad pacientui užtikrinamas maksimalus komfortas. Ši procedūra yra neabejotinai saugi – ją preciziškai atlieka kvalifikuoti savo srities profesionalai, naudojantys modernią, tam pritaikytą įrangą.

Kaip oda atrodo po frakcinio atjauninimo, ar rezultatas matomas iš karto?

Frakcinis odos atjauninimasPo atliktos lazerinės procedūros matomas ženklus gydytos zonos paraudimas ir paburkimas. Pirmąją dieną po odos gydymo gali erzinti lazeriu gydytoje zonoje juntamos karščio bangos – tai normali organizmo reakcija, kuri greitai praeina. Šiuos pojūčius apmalšinti padeda vėsūs kompresai. Savaitės bėgyje odos paviršiuje gali susiformuoti šašeliai, dar vėliau – prasideda odos pleiskanojimas, lupimasis. Gydytojas specialistas išsamiai aptars su Jumis visus šiuos etapus konsultacijos metu. Svarbu leisti odai sugyti pačiai, nesistengti pagreitinti rezultato lupinėjant ar stengiantis šašelius pašalinti mechaniškai patiems. Gydytai zonai gyjant, matomi pasikeitimai stulbina, odos būklė vis gerėja. Galutinai oda sugyja per 3 – 4 savaites po frakcinio jos atjauninimo.

Kokių rezultatų galima tikėtis po frakcinio odos atjauninimo lazeriu procedūros?

Švelnus frakcinis odos atjauninimasStiprių lazerinių impulsų dėka veikiamas ne vien išorinis, bet ir vidiniai, gilesni odos sluoksniai. Procedūros metu itin sužadinama organizmo naujų ląstelių kūrimosi reakcija bei stimuliuojama kolageno gamyba, o tai suteikia nepriekaištingą efektą – stangri, elastinga, drėgmės prisotinta, švytinti oda, tolygi veido spalva, išsilyginusios raukšlelės. Visa tai – be jokių injekcijų ar plastikos chirurgo išvaizdos tobulinimo – tik įmantriomis technologijomis atkurtas natūralus grožis. Dėl šių priežasčių frakcinis odos atjauninimas yra mėgstamas mūsų klinikos pacientų tarpe. Vis dažniau šią procedūrą renkasi ir vyrai, ne vien moterys.

Rezultatų kokybė labai priklauso nuo paciento kuriamų lūkesčių. Prieš atliekant procedūrą gydytojas dermatologas atlieka išsamią kliento apklausą, išklauso nusiskundimus ir pageidavimus. Esant minimaliems nusiskundimams smulkiais odos defektais dažniausiai pakanka vienos frakcinio atjauninimo procedūros. Rimtesniems netobulumams spręsti prireikia nuo 3 iki 5 vizitų dermatologo kabinete. Individualus grožio procedūrų planas bus aptartas ir sudarytas konsultacijos metu.

Odos priežiūra po frakcinio atjauninimo procedūros

Frakcinis odos atjauninimas Panevėžyje Konsultacijos metu gydytojas dermatologas išsamiai apibūdins, kokia poprocedūrinė odos priežiūra bus reikalinga ir kokios kosmetinės priemonės kurį laiką bus tinkamiausios, paskirs antibakterinį tepalą, kurį reikės savarankiškai aplikuoti gydytoje zonoje nurodytu periodiškumu. Tai atliekant nepamirškite kruopščios rankų higienos. Reikia tikėtis, kad po tokio pobūdžio procedūros odai reikia stipraus ir dažno drėkinimo. Kurį laiką oda bus jautri ir delikati, tad stenkitės būti švelnūs ją prausdami bei šluostydami, vilkdamiesi drabužius. Itin svarbu mažiausiai mėnesį laiko po atlikto frakcinio odos atjauninimo vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariumuose, naudoti stiprų apsauginį filtrą nuo saulės turinčias kosmetikos priemones. Reikėtų vengti vandens procedūrų, staigių temperatūros pokyčių pirtyse, saunose. Todėl nusiteikite kurį laiką nekeliauti į šiltesnės klimato zonos kraštus.

Frakcinio odos atjauninimo lazeriu kaina

Frakcinio odos atjauninimo lazeriu kainos skiriasi priklausomai nuo gydomos kūno zonos. Dėl papildomų, šiuo metu vykstančių akcijų teikiamoms paslaugoms, galite pasiteirauti klinikos registratūroje.

Procedūra Kaina (eurais)
Kaktos sritis 220.00
Skruostų srtitis 310.00
Kaklo sritis 320.00
Dekoltė sritis 420.00
Visas veidas 560.00
Veidas, kaklas, dekoltė 900.00
Švelnus frakcinis odos atjauninimas 350.00
Frakcinis odos atjauninimas kartu su PRP terapija 730.00

 

Užsukite pas mus į kliniką – suteiksime išsamią konsultaciją apie paslaugas ir ko galima tikėtis po jų. Mus rasite Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C. Taip pat, jeigu turite klausimų, kviečiame užpildyti formą mūsų svetainėje, kontaktų puslapyje.