Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Mezoterapija plaukams

Plaukai yra vienas iš svarbiausių moters atributų, tiesa? Sutikite, glotnūs, žvilgantys ir nepriekaištingai vilnijantys plaukai visada traukia akį, žavi ir moteriai suteikia ne tik elegancijos, tačiau ir pasitikėjimo savimi. Bėda ta, kad tikrai ne visoms lemta turėti įstabius plaukus – kai kurioms tenka dėti nemažai pastangų ir skirti šiek tiek investicijų tam, kad galėtų džiaugtis savo plaukų išvaizda ir būkle. Tikslinga paminėti ir dar viena problemą – plaukų slinkimą. Pastaroji problema gerokai išmuša iš vėžių ir paskatina moteris nedelsiant ieškoti efektyvių priemonių plaukų slinkimui pažaboti. Vienos renkasi išbandyti vitaminus, kitos – brangius serumus, skatinančius plaukų augimą, dar kitos ieško rimtesnės pagalbos, pavyzdžiui, profesionalų atliekamų procedūrų plaukams. Kartais vienus pasirinkimus keičia kiti, kol atrandama visiškai nesudėtinga, bet labai efektyvi procedūra – mezoterapija plaukams. Pastaroji ne tik padės sėkmingai nugalėti plaukų slinkimo problemą, tačiau ir teigiamai veiks patį plauką bei galvos odą. Tad jei vargina plaukų slinkimas, nedvejokite – mezoterapija padės tai sustabdyti ir suteiks šansą džiaugtis vešliais, sveikais plaukais. Mezoterapija Panevėžyje atliekama klinikoje „Vivus Sanus“. Čia Jūsų lauks dėmesingas aptarnavimas, kvalifikuoti specialistai, išsamios konsultacijos ir profesionalios plaukų procedūros.

Kaip mezoterapijos procedūra padeda nuo plaukų slinkimo?

mezoterapija plaukamsMezoterapiją rinkitės, jei vargina plaukų slinkimas. Procedūra padės sustabdyti šią problemą, lengviau atsiauginti sveikus bei tvirtus plaukus ir džiaugtis puikios būklės galvos oda. Daugelis moterų žino, jog kalbant apie odą, tai pasirenkama adatinė arba beadatinė mezoterapija, o plaukams paprastai atliekama mikroadatinė. Procedūrai naudojama maža adatėlė, kuria į galvos odą suleidžiamos injekcijos. Pastarosios savo sudėtyje turi labai daug plaukams reikalingų vitaminų. Dar gali būti leidžiama plazma, papildyta paties paciento trombocitais (vadinama PRP). Tai užtikrina, jog plaukų augimui reikalingas medžiagas šaknys gaus tiesiogiai, todėl kur kas sparčiau ir efektyviau jas įsisavins. Jau minėta PRP procedūra traktuojama kaip efektyviausia. Trombocitai atskiriami iš kraujo, kuris paimamas pacientui prieš mezoterapijos procedūrą. Plazmos suleidimas į galvos odą užtikrina dar ir tai, kad bus išvengta alerginės reakcijos.

Tiesa, kokios injekcijos tinkamiausios Jums, patars tik specialistas, įvertinęs, kodėl plaukai slenka. Vienu atveju gali būti tikslinga skatinti plaukų augimą, kitu – gydyti galvos odą, todėl svarbu pasikliauti savo srities profesionalais.

Kokių rezultatų galite tikėtis po plaukų mezoterapijos procedūros?

mezoterapija plaukams PanevėžyjeMezoterapijos plaukams procedūrą pirmą kartą išbandžiusieji kartais skundžiasi, kad norimo efekto nepavyko pasiekti iškart. Tačiau labai svarbu žinoti, jog mezoterapija plaukams nesuveikia taip operatyviai, kaip norėtume. Rezultatui pamatyti gali prireikti 3 mėnesių, o kartais ir viso pusmečio. Sakysite, kodėl reikia laukti tiek laiko iki pirmųjų rezultatų? Taip yra todėl, jog pirmiausia ataugti turi pats plauko folikulas. Būdamas sveikas jis išaugina naują sveiką plauką. O tai vyksta tikrai nelabai sparčiai, tad tenka luktelėti, tačiau rezultatas to vertas.

Pasibaigęs plaukų slinkimas bus ne vienintelis dalykas, kurio galite laukti po mezoterapijos procedūrų. Juk jos veikia ir galvos odą, todėl pastaroji bus kur kas sveikesnė, o jei turėjote tokių problemų kaip pleiskanojimas, tai galėsite jas pamiršti.

Rekomendacijos prieš ir po procedūros

Plaukams skirta mezoterapijos procedūra visiškai nereikalauja jokio pasirengimo, tad Jums nereikės skirti tam savo brangaus laiko. Tiesiog atvykite į kliniką, kai Jums paskirtas vizitas ir viskas – mėgaukitės procedūra, o po jos grįžkite į įprastas gyvenimo vėžes.

Po mezoterapijos reikia vengti vandens telkinių, baseinų ir kitų vandens procedūrų. Taip pat neikite į soliariumą, pirtį, o jei lauke šalta, saugokite galvos odą, kiek įmanoma išvenkite didesnių temperatūrų skirtumų.

Kiek mezoterapijos plaukams procedūrų reikia atlikti, norint pasiekti geriausių rezultatų?

Jau minėjome, kad mezoterapija plaukams nesuteiks džiaugsmo akimirksniu – reikės kantrybės, laiko ir noro. Pirmąsias maždaug penkias procedūras rekomenduojama atlikti laikantis nuolatinio grafiko, pavyzdžiui, kas 5–10 dienų. Po penkių procedūrų vėliau paprastai visiškai užtenka palaikomųjų, kurias reikia atlikti maždaug kartą per mėnesį.

Kada plaukų mezoterapija nerekomenduojama?

Nors mezoterapija plaukams yra nekenksminga, visiškai saugi procedūra, visgi tam tikrais atvejais rekomenduojama nuo jos susilaikyti. Procedūros nerekomenduojama daryti tokiais gyvenimo laikotarpiais kaip nėštumas, pooperacinis periodas. Procedūra nerekomenduojama ir tada, jei yra stiprus kokios nors odos ligos paūmėjimas, sergate neurologinėmis ligomis ar esate alergiški kuriam nors iš procedūros metu naudojamų preparatų. Tiesa, esant alergijai nereiškia, kad procedūros visai negalite atlikti – tokiu atveju galima atlikti PRP procedūrą.

Plaukų priežiūra po procedūros

Pirmosios procedūros šiek tiek siejasi su nežinomybe, abejonėmis, daugybe klausimų (kaip atliekama, ar padeda, kokia nauda ir t.t.), o tai visiškai normalu. Kiekvienas procedūrą išbandantis klausia, kaip plaukus reikia prižiūrėti po procedūros. Tad patikiname, jog nieko specifinio imtis nereikia, tiesiog kelias dienas po procedūros pasaugokite plaukus, venkite vandens malonumų, neikite į pirtį, neatlikite kitų procedūrų plaukams.

Galimas šalutinis poveikis – paraudimai ar smulkios kraujosruvos odoje, tačiau tai netrukus išvyksta.

Kiek kainuoja mezoterapija plaukams?

Procedūra Kaina (eurais)
Mezoterapija plaukams Nuo 80.00

 

Profesionalios, kokybiškos grožio procedūros yra investicija ne tik į norimą išvaizdą, tačiau ir į pasitikėjimą savimi, kuris labai svarbus kiekvienam. Natūralu, jog renkantis, kokiomis procedūromis pasinaudoti, aktuali yra kaina.

Norime pastebėti, jog kartais žmonės ieško galimybių mokėti kuo mažiau, renkasi paslaugas su didele akcija, tačiau labai svarbu įvertinti, kokie atsiliepimai apie kliniką ir jos komandą, kokie dirba specialistai ir kokios medžiagos bei kitos priemonės naudojamos. Juk kalbame apie Jūsų grožį, išvaizdą, tad svarbus maksimalus profesionalumas.