Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Kondilomų šalinimas lazeriu

Ši netikėta dermatologo diagnozė gali gerokai supurtyti ramią kasdienybę. Nekalbant apie estetinį išvaizdos pablogėjimą – bet ir koja kojon kartu sekantį gėdos jausmą, sumažėjusį libido, kritusią savivertę – gali atsirasti ir rimtesnių sveikatos problemų. Tačiau neverta nusiminti – tai ne toks jau retas reiškinys, o be to – kondilomas galima pašalinti lazeriu, tad galite greitai atsikratyti šio odos nesusipratimo. Džiaugiamės galėdami Jus priimti Vivus Sanus klinikoje Panevėžyje. Čia sprendimą rasime visiems negalavimams.

Kas yra kondiloma ir kaip ją atpažinti?

Tai nedidelės virusinės kilmės išaugėlės, pasitaikančios tiek vyrams, tiek moterims. Kandilomos dažniausiai aptinkamos ant išorinių lytinių organų ar išangės srityse, joms būdinga rausva – odos spalva. Šių virusinių darinių paviršius dažniausiai būna šiurkštokas, šiek tiek iškilęs. Jas lengva pamatyti plika akimi. Kondilomas nuo karpų skiria tik darinio buvimo lokacija, nes abiejų šių navikų sukėlėjas – ŽPV (žmogaus papilomos virusas). Kondilomos plinta lytiniu būdu ar naudojant jau užkrėstus daiktus, o žmonės, dažnai sergantys lytinių takų uždegiminėmis ligomis, turintys silpnesnį bendrą imunitetą, jomis užsikrečia lengviau. Imliau užsikrečiama, jei organizmą vargina kokie nors odos pažeidimai, odos išsausėjimas, prasta higiena. Beje, galite nė nenutuokti, jog nešiojate šį virusą ištisus mėnesius, mat tiek trunka jo inkubacinis laikotarpis.

Kodėl rekomenduojama šalinti kondilomas?

Tai ne tik akiai nemalonus odos darinys, tačiau ir odos paviršiuje itin plintantis bei užkrečiamas virusas. Laikui bėgant kondilomos tik dar labiau įsitvirtina, tampa skausmingos. Dėl šių priežasčių vedini gėdos jausmo ir vis atidėdami gydytojo specialisto konsultaciją pacientai susiduria su tokiomis komplikacijomis, kad vienos procedūros nepakanka, jas tampa sunku išnaikinti, o senosios kondilomos linkusios ataugti.

Modernaus lazerio pagalba kondilomų šalinimas yra greita, paprasta ir neskausminga procedūra. Pabaigus procedūrų kursą oda lieka lygi ir be žymės, tai – vienas patikimiausių jų naikinimo būdų dabartinėje rinkoje.

Taip pat, manoma, jog žmogaus papilomos virusas yra kancerogeninis, taigi, galintis sukelti lytinių organų vėžio formas. Lazerinę procedūrą atliekantis dermatologas, turėdamas bent menkiausią abejonę ir norėdamas tikslesnės diagnozės, atlieka šių gerybinių navikų biopsiją.

Kondilomų šalinimo lazeriu kaina

Procedūra Kaina (eurais)
Kondilomų šalinimas lazeriu
Nuo 60.00

 

Užsukite pas mus į kliniką – suteiksime išsamią konsultaciją apie paslaugas ir ko galima tikėtis po jų. Mus rasite Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C. Taip pat, jeigu turite klausimų, kviečiame užpildyti formą mūsų svetainėje, kontaktų puslapyje.