Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Kapiliarų šalinimas lazeriu

Kiekvienas besikeičiančių sezonų temperatūros pokytis atsispindi Jūsų veide? Vengiate mėgautis aštresniu maistu ar išgerti taurę vyno, nes žinote, jog vėl išpils raudonis? Tai ne tokia jau reta problema, o šiais laikais vis dažniau pasitaikanti įvairaus amžiaus žmonėms, tiek moterims, tiek vyrams. Kartu su išvardytais simptomais, dažnai veido ar kitose odos srityse pasireiškia mažos, voratinklius primenančios, plika akimi matomos kraujagyslinės struktūros. Tačiau jaudintis neverta – ši estetinė problema gali būti išspręsta. Vivus Sanus klinikos komanda  džiaugiasi galėdama prisidėti prie Jūsų kelionės sveikos odos link, kompetentingų gydytojų kolektyvas neabejotinai padės įgyti pasitikėjimo savimi.

Kodėl verta šalinti kapiliarus būtent lazeriu?

Praktiškai nėra odos problemos, kurios nebūtų galima išspręsti lazerio pagalba. Iš tiesų, šiuolaikinė dermatologija ir naujausi lazeriniai sprendimai leidžia pilnavertiškai mėgautis gyvenimu be kosmetinių problemų. Lazerinis odos gydymas – minimaliai invazinis būdas atsikratyti kraujagyslinių darinių, taigi poprocedūrinis gijimas yra lengvas ir greitas, nereikia rūpintis likusiomis siūlėmis, mažesnė tikimybė gauti infekciją. Aplinkinė oda lieka nepažeista, o po procedūros oda atrodo skaistesnė, jaunatviškesnė. Mūsų klinikoje Panevėžyje naudojamas vienas pažangiausių lazerių, kuris užtikrina atliekamos procedūros patikimumą ir efektyvumą, grąžina odai estetinį patrauklumą.

Kada rekomenduojama atlikti kapiliarų šalinimo lazeriu procedūrą?

Apleisti išsiplėtę kapiliarai gali virsti lėtine uždegimine liga – rožine, dar kitaip vadinama kuperoze. Jos metu odos paviršiuje juntamas tarsi nuolatinis šilumos pojūtis. Tai itin nemalonus kasdienybę lydintis simptomas, jau nekalbant apie estetinį, nuolat įraudusio veido (ar kitos kūno zonos) diskomfortą. Kapiliarus šalinti rekomenduojama, nes tai palaipsniui progresuojanti odos liga, kurią suvaldyti vėliau reikės daugiau laiko ir kantrybės.

Kokiose kūno vietose kapiliarai gali būti šalinami lazeriu?

Ši moderni ir itin efektyvi procedūra gali būti taikoma veido (nosies, smakro, kaktos, skruostų) sričių ir dekoltė zonų, kojų ar kitų probleminių kūno vietų gydymui. Ji yra tinkama tiek vyrams, tiek moterims. Jei abejojate, ar šis gydymo būdas yra tinkamas Jūsų odos problemoms, tuomet rekomenduojame apsilankyti gydytojo dermatologo konsultacijoje, kurioje būtų atsakyti visi rūpimi klausimai.

Kaip pasiruošti kapiliarų šalinimo procedūrai lazeriu?

Gydomoje zonoje oda turėtų būti švari ir nepažeista – reikėtų pašalinti visus nereikalingus plaukelius. Negali būti aktyvaus uždegiminio odos susirgimo.

Mėnesį laiko iki numatytos procedūros dienos reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariumuose. Kapiliarų šalinimas nėra atliekamas esant įdegusiai odai.

Jei naudojate kraują skystinančius vaistus, jų vartojimą turėtumėte nutraukti bent trys dienos iki numatomos procedūros. Jei vartojate kitus stiprius hormoninius ar antibiotinius preparatus, atliekate imunoterapijos kursą – tai aptarkite su gydytoju dermatologu konsultacijos metu.

Šios odos gydymo procedūros nerekomenduojama atlikti nėštumo ir žindymo laikotarpiais.

Kaip vyksta kapiliarų šalinimas lazeriu?

Tai itin greita procedūra, kuri trunka vos 10 – 30 minučių. Gydoma zona yra dezinfekuojama ir paruošiama gydymui, pacientui uždedami apsauginiai akiniai. Lazerio spindulys nukreipiamas į kapiliarus, jo siunčiami impulsai šildo ir brinkina kraujagyslinį darinį, taip skatindami savaiminį jo suirimą. Tai sukelia dilgčiojantį pojūtį. Tuo pat metu lazeris skatina kolageno gamybą, vyksta odos atsinaujinimo procesai, tad net jei kapiliarai ir nėra galutinai pašalinami pirmosios procedūros metu – poveikis ir odos būklės pagerėjimas matomas iš karto.

Ar šalinant kapiliarus lazeriu gali kilti komplikacijų?

Komplikacijos – itin retas reiškinys šalinant kapiliarus lazeriu. Tačiau jei Jūsų organizmas turi stiprų polinkį formuoti randus – taip gali nutikti. Pasitaiko ir kapiliarų vietoje likusios pigmentacijos atvejų. Šias galimas indikacijas aptarkite su gydytoju konsultacijos metu.

Taip pat, pašalinti kraujagysliniai dariniai yra sunaikinti negrįžtamai, tačiau priklausomai nuo paciento genetinių savybių, kraujagysliniai dariniai gali formuotis iš naujo, tik kitose vietose. Be to, kapiliarų išsiplėtimui įtaką daro ir sveikos gyvensenos principų nesilaikymas – netinkama mityba, prastas fizinio aktyvumo režimas, dažnas buvimas saulėje, rūkymas, alkoholio, karštų gėrimų vartojimas. Šiuos įpročius taip pat reikėtų pasistengti eliminuoti iš savo kasdienybės.

Ar procedūros metu naudojami nuskausminamieji?

Atliekant lazerinį kraujagyslinių darinių šalinimą, juntamas lengvas dilgčiojimas, tad dažniausiai nėra reikalingi nuskausminamieji, tačiau šios procedūros metu naudojamos šaldomosios priemonės. Jei Jūs esate nepakantus skausmui, ar gydomoji sritis Jums yra itin jautri, gydytojas dermatologas atsižvelgs į tai ir aplikuos anestetinį kremą, kad procesas Jums būtų kaip įmanoma komfortabiliškesnis.

Kiek seansų reikės norint pašalinti visus kraujagyslinius darinius?

Priklausomai nuo Jūsų individualaus atvejo, gali reikėti 2 – 5 lazerinių kraujagyslinių darinių šalinimo procedūrų. Kartais, esant itin lengvoms indikacijoms, pakanka ir vienos lazerinės procedūros. Reikalingo odos gydymo vizitų kiekis varijuoja dėl gydomų skirtingų kūno zonų, darinių dydžio, jų išsiplėtimo, individualių organizmo atsakomųjų savybių. Dėl mūsų klinikoje taikomų akcijų paslaugų paketams galite pasiteirauti klinikos registratūroje.

Ar po procedūros pasireiškia kokie nors odos pakitimai?

Atliekant kapiliarų šalinimą lazeriniu būdu galimi minimalūs odos pakitimai – gydyta odos zona kurį laiką gali atrodyti paraudusi ir patinusi, gali susiformuoti šašeliai, o jiems nukritus – kiek kitokios spalvos, nei aplinkinė oda, dėmelės. Geriausia šašelių  nesikasyti, nesistengti nukrapštyti  – jie turi nukristi patys. Ši odos būsena praeina keletos dienų ar savaitės bėgyje. Oda pilnai sugyja ir galutiniai rezultatai matomi praėjus mėnesiui po atlikto odos gydymo.

Kaip reikėtų prižiūrėti odą po atliktos lazerinės procedūros?

Po atliktos procedūros gydytojas specialistas paskirs specialų antibakterinį kremą, kurį reikės savarankiškai naudoti lazeriu paveiktoje odos srityje. Esant poreikiui, patinusią vietą galima šaldyti vėsiais kompresais. Taip pat, siekiant išvengti pigmentinių dėmių atsiradimo tikimybės, rekomenduojama 4 savaites vengti būti saulėje, naudoti stiprų SPF turinčias apsaugos priemones nuo saulės, plačiakraščius galvos dangalus, nesilankyti soliariumuose. Rekomenduojama vengti vandens procedūrų, pirčių, saunų, intensyvios fizinės veiklos – gausus prakaitavimas ir drėgmė yra puiki terpė bakterijoms plisti. Svarbu palaikyti tinkamą higieną, laikytis gydytojo nurodymų.

Nuo ko priklauso kapiliarų šalinimo kaina?

Kapiliarų šalinimo procedūros vertė kinta priklausomai nuo gydomos srities bei kraujagyslinio darinio dydžio. Tikslią lazerinio gydymo kainą galite rasti mūsų svetainėje patalpintame kainyne arba galite kreiptis į klinikos registratūrą.

Procedūra Kaina (eurais)
Veido sritis 70.00 – 140.00
Dekoltė sritis 160.00
Kojų sritis 35.00 – 200.00

 

Užsukite pas mus į kliniką – suteiksime išsamią konsultaciją apie paslaugas ir ko galima tikėtis po jų. Mus rasite Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C. Taip pat, jeigu turite klausimų, kviečiame užpildyti formą mūsų svetainėje, kontaktų puslapyje.