Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Mezoterapija

Šiandieninis grožio sektorius besirūpinantiems savo išvaizda siūlo labai platų įvairių procedūrų spektrą. Tad puoselėjantys savo kūną gali rinktis, kas labiausiai atitinka jų poreikius, lūkesčius, finansines galimybes, kas teikia norimą rezultatą. Verta pastebėti, jog tarp visų grožio procedūrų jau prieš kurį laiką sparčiai išpopuliarėjusi mezoterapija iki šiol sulaukia labai daug liaupsių. Kuo ši procedūra ypatinga ir ką reikia žinoti visiems, nusprendusiems išbandyti jos privalumus?

Kokias problemas padeda išspręsti mezoterapija?

mezoterapija galvos odaiPirmiausia paminėkime, kas yra mezoterapija. O tai yra procedūra, kurios metu veikliosios medžiagos miniatiūrinėmis dozėmis įvedamos į probleminių kūno vietų vidurinį odos sluoksnį, siekiant tam tikro poveikio, pavyzdžiui, pakoreguoti suglebusią odą, suteikti jai skaistumo, mažinti raukšleles ir pan. Bene populiariausia yra mezoterapija veidui, taip pat plaukams, bet gali būti atliekama ir bet kuriai kitai kūno vietai.

Kokie preparatai suleidžiami, priklauso nuo to, koks rezultatas yra aktualus. Vienos medžiagos suteiks odai sveiko švytėjimo, kitos mažins raukšleles, dar kitos užmaskuos patamsėjusius paakius ir pan. Paprastai įvedamas hialuronas, taip pat labai dažnai vitaminai bei mineralai, augalinio pagrindo preparatai.

Minėtas būdas vadinamas adatiniu, tačiau gali būti ir beadatinė mezoterapija – tai neinjekcinė procedūra, o jos metu probleminės sritys veikiamos naudojant ultragarso bangas bei impulsinės elektroterapinės simuliacijos terapiją. Šiuo atveju jokios intervencijos į odą neatliekamos.

Šiek tiek daugiau informacijos apie adatinę ir beadatinę mezoterapiją:

  • Adatinė. Pastaroji vis dar yra populiaresnė, o tai lemia geresnis medžiagų įsisavinimas, mat veikliosios medžiagos įvedamos į gilesnius odos sluoksnius. Suleidžiant jas į gilesnius sluoksnius, atliekami mikro dūriai. Būtent toje vietoje, kur preparatai suleisti, jau kone iškart pro procedūros galite matyti pirmuosius teigiamus pokyčius, mat odos ląstelės pamaitinamos, medžiagos pasisavinamos ir ima vykti kur kas spartesni odos atsinaujinimo procesai.
  • Beadatinė. Šio tipo procedūra nekelia visiškai jokio skausmo ar kitokio diskomforto. Tiesa, beadatinės mezoterapijos rezultatas nebus jaučiamas taip ilgai, kaip adatinės. Tad beadatinė mezoterapija idealiai tinka tada, kai labiau norima laikino efekto, pavyzdžiui, ruošiantis ypatingai šventei.

Ir nors mezoterapija sėkmingai taikoma medicinoje gydant skausmus, taip pat ginekologijos, reumatologijos, sporto medicinos ir panašiose srityse, mums ji daugiausia žinoma iš estetinės dermatologijos, grožio procedūrų pusės.

Mezoterapijos procedūra padeda išspręsti nemažą pluoštą odos problemų, pavyzdžiui:

  • papilkėjusi oda;
  • suglebusi, elastingumą bei stangrumą praradusi oda;
  • labai sausa arba, atvirkščiai, itin riebi oda;
  • raukšlelės;
  • strijos;
  • riebalų sankaupos;
  • pajuodę, papilkėję paakiai;
  • po operacijų, traumų, aknės likę randai;
  • itin ryškūs kapiliarai odoje;
  • įvairūs odos bėrimai ir kt.

Taip pat mezoterapija gali padėti efektyviau susidoroti ir su plaukų slinkimo problema.

Procedūros rezultatu džiaugsitės kone iškart – oda bus pastebimai lygesnė, sveikai spindinti, stangresnė. Jos metu atkuriamas drėgmės balansas, aktyvinama kolageno gamyba, apsauginės odos funkcijos.

Tad jei vargina minėtos odos, plaukų problemos, galbūt pats laikas skirti laiko vizitui pas grožio specialistus ir išbandyti šią modernią, efektyvią ir moterų labai pamėgtą procedūrą?

Ar galima mezoterapiją derinti su kitomis procedūromis?

mezoterapijaŽinoma, mezoterapiją galima derinti su kitomis grožio procedūromis. Naudojami medžiagų kiekiai labai minimalūs, tad neturi įtakos kitoms priemonėms.

O lyginant su kitomis procedūromis, tai verta pastebėti kelis labai reikšmingus mezoterapijos procedūros pranašumus. Pirmiausia, tai dėl to, kad veikliosios medžiagos yra suleidžiamos į gilesnius odos sluoksnius, jos išvengia patekimo į virškinamąjį traktą, bendrą kraujotakos sistemą. Negana to, šitaip užtikrinamas spartus ir efektyvus poveikis. Gerai ir tai, kad suleidžiamų medžiagų kiekiai yra neįtikėtinai maži, todėl nedaro jokios neigiamos įtakos, nepageidautino poveikio organizmui bendrai.

Tai dar ne visi pranašumai, palyginti su kitomis procedūromis. Mezoterapijos metu į poodinius sluoksnius suleistos medžiagos rezorbuojasi labai lėtai, palaipsniui – štai kodėl išlaikomas ilgalaikis poveikis, o procedūrą galima kartoti kartą per savaitę ar net dar rečiau.

Nemažai grožio procedūrų yra minimaliai ar daugiau skausmingos, o mezoterapija žavi dar ir tuo, kad nekelia skausmo, atliekama gana greitai ir lengvai, po procedūros itin retai pasireiškia šalutinis poveikis.

Kada nerekomenduojama atlikti procedūros?

mezoterapija PanevėžyjeNors mezoterapijos procedūra yra visiškai nekenksminga, o, atvirkščiai, teikia didžiulę naudą Jūsų odai, išvaizdai, pasitikėjimui, visgi yra tam tikrų kontraindikacijų, kada procedūros nerekomenduojama atlikti. Pirmiausia – nėštumo metu bei maitinant mažylį – šiais gyvenimo laikotarpiais nuo mezoterapijos verta susilaikyti. Taip pat mezoterapijos procedūros nereikėtų atlikti pooperaciniu laikotarpiu, jei yra pakitę kraujo krešėjimo rodikliai. Mezoterapijos negalima atlikti ir tada, jei sergate epilepsija, esant lėtinių ligų paūmėjimui, atsiradus ūmių odos ligų simptomams. Procedūros negalima atlikti, jei esate alergiškas bent vienai iš sudedamųjų preparato dalių.

Prieš mezoterapijos procedūrą

Dažnai procedūrą pirmą kartą planuojantys atlikti nerimauja dėl pasiruošimo: ar reikia specialiai tam pasiruošti, ką žinoti, kokius „namų darbus“ atlikti ir pan. Tačiau skubame patikinti, jog tai dar vienas šios procedūros privalumas – prieš ją atliekant nereikalingas joks pasiruošimas, todėl Jums nereikės gaišti savo laiko. Tereikia atvykti į procedūrą, pasimėgauti ja ir tuoj pat galite grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Ko negalima (nerekomenduojama) po mezoterapijos?

Po procedūros specialistai pacientams išvardija, ko negalima daryti po mezoterapijos. Taigi, po šios procedūros maždaug vieną parą negalima lepintis saulės voniomis, soliariumo malonumais, nederėtų užsiimti fizine veikla, reikėtų vengti kosmetikos priemonių. Taip pat negalima eiti į pirtį, sauną. Saugokite ir netrinkite ar kitaip nedirginkite to odos ploto, kuriame buvo atliekama procedūra. Taip pat reikia šiek tiek atidumo renkantis maisto produktus – 24 valandas po procedūros negalima vartoti aštrių maisto produktų, plečiančių kraujagysles bei aktyvinančių kraujotaką.

Kiek laiko trunka mezoterapija?

Mezoterapijos procedūrai reikės skirti maždaug nuo 15 iki 60 minučių savo laiko. Tačiau jis tikrai neprailgs, kadangi procedūros metu nejusite jokio diskomforto, o jai pasibaigus iškart galėsite važiuoti į darbą, namo ar kitais reikalais.

Kaip dažnai rekomenduojama kartoti procedūrą?

Kaip ir daugelio kitų kūnui skirtų grožio procedūrų, taip ir mezoterapijos atlikti vieną kartą neužteks – reikalingas tam tikrą laiką trunkantis nuoseklus jų kursas. Jį sudaro nuo 2 iki 10 procedūrų, kurios kartojamos kas vieną ar maždaug dvi savaites. Rezultatu paprastai džiaugiamasi nuo pusmečio iki metų. Kiek ilgai poveikis išliks, priklauso nuo odos tipo, būklės, amžiaus, taip pat rezultato ilgalaikiškumui įtakos turi ir gyvenimo būdo ypatumai, turimos lėtinės ligos ar kiti aspektai.

Kokie galimi šalutiniai poveikiai po mezoterapijos?

Tikriausiai nerasite tokios grožio procedūros, po kurios nebūtų rizikos bent minimaliam šalutiniam poveikiui, ir tai visiškai normalu, juk kiekviena panaši procedūra yra didesnė ar mažesnė intervencija į mūsų organizmą. Tad ir kalbant apie mezoterapiją, yra galimas šalutinis poveikis, tad tikslinga paminėti, jog itin retais atvejais galimos alerginės reakcijos, odos paraudimas, kuris gana greitai praeina, taip pat odą gali niežėti, galite pamatyti nedidelių kraujosruvų. Jei buvo atlikta mikroadatinė mezoterapija, odoje gali atsirasti ir nedidelių mėlynių – neverta nerimauti, tai natūralu po tokios procedūros, o mėlynės per kelias dienas išnyks.

Kalbant apie šalutinius poveikius, tai beadatinės mezoterapijos atveju jų tikimybė yra kur kas mažesnė, kadangi procedūros metu oda visiškai nepažeidžiama.

Kas gali atlikti mezoterapiją?

Procedūros sėkmė didele dalimi priklauso ir nuo to, kas ją atliks. Specialistą ir pačią kliniką reikėtų rinktis itin atsakingai. Rinkdamiesi, kur atlikti procedūrą, prioritetą teikite tik profesionalams, pripažinimą pelniusioms ir puikiai vertinamoms klinikoms. Mezoterapiją gali atlikti tik dermatologas ar kvalifikuotas kosmetologas, kuris turi medicininį išsilavinimą.

Ar mezoterapija veiksminga?

Taip, ši procedūra veiksminga ir pelnanti labai daug simpatijų visame pasaulyje. Ypač ją pamėgusios moterys dėl akivaizdaus efekto – oda atrodo kur kas jaunesnė, lygesnė, stangresnė, skaistesnė, atgavusi sveiką spalvą ir pan.

Ji plačiai naudojama veido sričiai, ypač paakiams, lūpų zonai bei toms vietoms, kuriose dažniau susidaro raukšlelės, taip pat mezoterapija labai populiari plaukams, randams gydyti, daugelio moterų priešui celiulitui mažinti, kovai su strijomis ir t.t.

Ar mezoterapijos procedūra skausminga?

Mezoterapija nėra skausminga procedūra. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog skausmas yra ganėtinai reliatyvus dalykas, kadangi kiekvienas jį suvokiame skirtingai. Todėl natūralu, jog kai kurių pacientų, pasižyminčių didesniu jautrumu, atsiliepimai rodo, jog šiokį tokį diskomfortą procedūros metu jautė, tačiau bendrai – procedūra skausmo tikrai nekelia – nei adatinė, nei beadatinė mezoterapija.

Mezoterapijos kainos

Procedūra Kaina (eurais)
Mezoterapija Nuo 80.00

 

Jei domina mezoterapija nuo raukšlių, galvos odai, veidui, paakiams, lūpų zonai, rankoms, kojoms, celiulitui, strijoms mažinti ar siekiant efektyviai kovoti su kitomis odos, plaukų slinkimo ir panašiomis problemomis, mūsų klinika ir profesionalų komanda laukia Jūsų. Net kai netaikoma akcija, čia mėgausitės labai patraukliomis kainomis, profesionalumu bei dėmesingumu. Puikūs atsiliepimai neleis suabejoti šios procedūros nauda, todėl nevaržykit savęs.