Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Tatuiruočių šalinimas lazeriu

„Tris kartus pamatuok ir tik ketvirtą kirpk.“ Girdėta, ar ne? Tačiau gyvenime ne visuomet pavyksta tai prisiminti. Sakoma, jog per septynerius metus žmogus pereina vieną gyvenimo ciklą, po kurio viskas pasikeičia iš pagrindų. Yra dalykų, kurie savu laiku visiškai apibūdina Jūsų asmenybę bei estetinį suvokimą, bet per tokį laiko tarpą gali pasikeisti tiek prioritetinės vertybės, tiek pats požiūris į gyvenimą. Ką jau kalbėti apie garbaus amžiaus žmones, besigėdijančius jaunsytės šėlsmo metu sukurtomis ilgalaikėmis kūno dekoracijomis. Kartais nereikia ir gyvenimo ciklo pergyventi – galima norėti tatuiruotės atsikratyti iš karto, ypač jei ji atlikta nekokybiškai. Šiuolaikinių technologijų dėka viską galima išspręsti. Mūsų klinikoje Panevėžyje naudojamas vienas moderniausių lazerių, suteikia Jums galimybę pašalinti ne vien juodas, bet ir įvairiaspalves tatuiruotes.

Tatuiruočių šalinimo lazeriu privalumai

Naujausia įranga. Vivus Sanus klinikos gydytojų specialistų naudojamas naujos kartos Quanta System Italia lazeris leidžia mūsų pacientams gauti plataus kalibro bei aukščiausios kokybės lazerinės dermatologijos paslaugas.

Saugumas. Džiaugiamės įsigiję itin saugų ir efektyvų tatuiruočių šalinimo įnagį, kuris užtikrina puikų estetinį efektą nepažeisdamas aplinkinių odos ląstelių. Liekamieji reiškiniai, tokie, kaip randai ar netolygi odos pigmentacija, yra itin reti ir beveik nepasitaikantys atvejai.

Platus veikimo spektras. Šis tatuiruočių šalinimo būdas yra tinkamas visų fototipų odai. Jis gerai toleruojamas net veido tatuiruotėms ar permanentiniam makiažui pašalinti.

Procedūros efektyvumas. Lazerinis tatuiruočių šalinimas yra greitas, neskausmingas ir efektyviausias būdas jų atsikratyti. Procedūros metu pacientas jaučiasi komfortabiliai.

Greitas gijimas. Lyginant su anksčiau mėgtais kūno žymių šalinimo būdais bei senesnės kartos lazeriais, dabartinis tatuiruočių naikinimo laikas yra sutrumpėjęs kone per pusę. Dar norėtume pabrėžti itin lengvą poprocedūrinį gijimo laikotarpį, kurio metu infekcijos tikimybė išlieka itin minimali. Beveik nereikalinga jokia papildoma priežiūra.

Ar visas tatuiruotes įmanoma panaikinti?

Unikalus lazerio veikimo principas įgalina panaikinti įvairaus tipo tatuiruotes – tiek monochromatines, tiek spalvotas. Tai – lazerių revoliucija, kuri suteikia neribotas galimybes patenkinti visų klientų lūkesčius.

Ar procedūra skausminga?

 tatuiruočių šalinimas lazeriuNepageidaujamo kūno ornamento naikinimo lazeriu metu pacientas gali justi šilumos, dilgčiojimo pojūtį, tačiau tai nėra skausminga. Jei pacientas turi itin žemą skausmo pakantumo lygį, procedūrą atliekantis dermatologas į tai atsižvelgia ir skiria anestetinį tepalą, o jei reikia – prieš procedūrą suleidžia nuskausminamųjų.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš atliekant tatuiruotės šalinimą lazeriu?

Specialaus pasiruošimo prieš atliekant tatuiruotės šalinimą lazeriu nereikia. Tačiau kaip ir prieš bet kurią kitą gydomąją lazerinę procedūrą, svarbu atminti, jog reikėtų bent mėnesį laiko iki numatomos vizito datos vengti tiesioginių saulės spindulių, naudoti apsaugines kosmetikos priemones, nesilankyti soliariumuose. Procedūra negali būti atlikta ant įdegusios odos. Taip pat, reikėtų turėti omenyje, kad kol bus atliekamas tatuiruotės šalinimo kursas, teks kuriam laikui atidėti keliones į saulėtus kraštus, siekiant išvengti pigmentinių odos dėmių.

Tatuiruotės šalinimo lazeriu procedūros eiga

tatuiruočių šalinimas lazeriu PanevėžyjeOda dezinfekuojama bei, jei to reikia, padengiama anestetiniu kremu, kuris sušvelnina pojūčius. Į tatuiruotę nukreipta lazerio šviesa sukuria trumpus, vibruojančius impulsus, kurie skaido tatuiruotės pigmentą į mažas daleles, kurios vėliau savaime pasišalina iš organizmo vykstant įprastai medžiagų apykaitai. Atliekant procedūrą oda iškart pabąla, tatuiruotė blunka, tačiau pilnas efektas bus matyti tik atlikus pilną, dermatologo Jums asmeniškai sudarytą, procedūrų kursą. Po kiekvienos papildomos procedūros tatuiruotė vis labiau blunka, kol galiausiai išnyksta visai.

Kiek procedūrų reikia, kad tatuiruotė būtų visiškai pašalinta?

Reikalingų procedūrų kiekis priklauso nuo naikinamos tatuiruotės dydžio bei individualių organizmo savybių. Dažniausiai užsakomų vizitų skaičiaus vidurkis yra 6 – 8 procedūros, kartojamos 4 – 6 savaičių periodiškumu. Taip pat, tatuiruotės šalinimo greitis labai priklauso ir nuo to, kurioje kūno vietoje ji yra, kokiame gylyje yra į odą įleistas pigmentas bei kaip seniai ir kaip profesionaliai tai buvo atlikta. Ilgiausiai užtrunka pašalinti šviesių (pvz.: geltonos) spalvų tatuiruotes.

Odos priežiūra po tatuiruotės pašalinimo

Praėjus šiek tiek laiko po atliktos procedūros, gydyta oda išrausta ir patinsta – tai įprasta organizmo reakcija į tokio tipo procedūrą. Paburkimas dažniausiai praeina pirmos paros bėgyje. Jei pašalintos tatuiruotės apimtis buvo nemaža ir dienos eigoje erzina juntamas šilumos pojūtis, galima odą atgaivinti vėsiais kompresais. Po keletos dienų gali pradėti formuotis šašeliai – jokiu būdu jų nekrapštinėkite, leiskite sugyti patiems. Svarbu kasdien odą tepti gydytojo dermatologo paskirtomis vietinio naudojimo priemonėmis, jos užtikrins geriausius gydymo rezultatus. Tai atlikdami nepamirškite tinkamos rankų higienos.

Kuomet tatuiruotės šalinimą lazeriu reikėtų atidėti?

Tatuiruotės šalinimo lazeriu nerekomenduojama atlikti moterims, kurios laukiasi ar žindo kūdikį. Šių kūno piešinių negalima naikinti, jei duotuoju metu yra aktyvus odos uždegimas, herpes simplex virusas ar Jums yra diagnozuoti onkologiniai susirgimai. Lazerinė procedūra neatliekama, jei pacientas turi įgimtą polinkį formuoti keloidinius randus. Nepamirškite įspėti gydytojo dermatologo apie lėtines ligas bei nuolat vartojamus medikamentus, antibiotikus ar papildus. Patariame atidėti žymės naikinimą, jei netikėtomis aplinkybėmis tatuiruotės vietoje atsirado žaizdelė.

Tatuiruočių šalinimo lazeriu procedūros kaina

Tatuiruočių naikinimo kainos Vivus Sanus klinikoje skirstomos pagal lazeriu veikiamo ploto apibrėžtumą:

Procedūra Kaina (eurais)
1 kvadratinis centimetras  35.00 – 55.00
5 kvadratinių centimetrų 55.00 – 85.00
10 kvadratinių centimetrų nuo 125.00

 

Užsukite pas mus į kliniką – suteiksime išsamią konsultaciją apie paslaugas ir ko galima tikėtis po jų. Mus rasite Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C. Taip pat, jeigu turite klausimų, kviečiame užpildyti formą mūsų svetainėje, kontaktų puslapyje.