Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų tiesinimas kapomis

Atnaujinta: 2022 12 sausio, 11:36

Ar pagalvojote, kiek kartų buvo situacija, kai norėjote nusišypsoti ir staiga apėmė drovumas, jog šypsena ne tokia graži, kaip norėtumėte? Ir seniai svajojote apie gražią šypseną, kuria galėtumėte dalintis su visais, tačiau dantų tiesinimą atidėliojote, nes breketų jau nenorite nešioti dėl amžiaus, estetikos, pastebimumo ir pan.

Visgi ar kada susimąstėte, kad dantų tiesinimas yra įmanomas be breketų sistemos? Atsakome Jums – taip, žinoma, Jūs galite aktyviai gyventi, socializuotis, rūpintis burnos higiena, savęs neriboti gydantis naujos kartos dantų tiesinimo priemonėmis – tiesinimo kapomis.

Kokiose situacijose padės dantų tiesinimo kapos?

Jeigu turite susigrūdusius priekinius, galinius dantis, erzinantį tarpelį tarp dantų arba gilų sąkandį, visada galite kreiptis į gydytoją odontologą konsultacijai dėl gydymosi tiesinimo kapomis galimybės.

Kokias tiesinimo kapas siūlome?

Mūsų klinikoje galite rinktis AirNivol tiesinimo kapas. Jos gaminamos apjungiant biomechaninius procesus ir 3D technologijas. Individualiai Jums yra sudaromas gydymo planas (3D kompiuterine programa), kuriame aiškiai matoma gydymo eiga ir pasiektas rezultatas bet kuriame etape, t. y. Jūs galite matyti, kaip atrodys Jūsų šypsena bet kuriuo gydymosi kapomis metu ir, žinoma, po gydymo, kuris dar net neprasidėjo.

Tiesinimo kapos AirNivol yra skaidrios ir jas pastebės tikrai ne kiekvienas. Kapas nešioti – patogu, jas galite išsiimti valgydami, todėl neturėsite vengti Jums mėgstamų produktų, kuriuos tektų sunkiai valyti jeigu nešiotumėte breketus. Gydantis kapomis neprivalėsite drąstiškai keisti savo dantų priežiūros įpročių, priežiūrai skirti papildomo ir brangaus Jūsų laiko. Galėsite jas tiesiog patogiai valyti, nes kapos yra išimamos.

Gyvenate užsienyje? Daug keliaujate? Nesijaudinkite, lankytis pas odontologą galite rečiau, nes AirNivol tiesinimo kapų rinkinį gaunate tikslingai suplanuotais etapais gydymo eigoje.

Dantų tiesinimas kapomis AirNivol – estetiškas ir patogus sprendimas kiekvienam iš Jūsų nepriklausomai nuo amžiaus. Šypsotis dar niekad nebuvo taip lengva! Kviečiame rezervuotis laiką mūsų odontologijos klinikoje.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia