Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Profhilo procedūra

Kiekvienas norėtų visą gyvenimą džiaugtis puikios išvaizdos oda: sveikai spindinčia, glotnia, lygia, elastinga, stangria, o jei dar jos nevagotų raukšlelės, būtų tiesiog tobula, tiesa? Dažnas pasakytų, jog tai – neįmanoma, mat odą kasdien veikia daug veiksnių iš aplinkos, darančių jai žalingą poveikį, o taip pat daug įtakos turi ir bėgantis laikas, kurio – kad ir kaip būtų gaila – sustabdyti negalime. Tačiau tai, kad negalime sustabdyti odos pokyčių ir senėjimo procesų, ne visai tiesa, mat šiandieninis grožio sektorius mums pažeria išties daug galimybių efektyviai pristabdyti senėjimo procesus, panaikinti odos defektus ir džiaugtis preciziškai atrodančia puikios būklės oda. Vienas iš pasirinkimų, padedančių pasiekti tokio rezultato, yra 5 jaunystės taškų injekcijomis vadinama Profhilo procedūra. Jei susigundysite ją išbandyti, esate laukiami Panevėžyje įsikūrusioje mūsų klinikoje „Vivus Sanus“.

Profhilo injekcijų privalumai:

  • efektyviai stabdo odos senėjimo procesus;
  • suteikia odai skaistumo;
  • pastebimai suteikia odai elastingumo, ji tampa kur kas stangresnė;
  • atkuria odos drėgmę;
  • padeda kovoti su spuogeliais bei randais odoje;

Procedūros privalumais drąsiai gali lepintis tiek jaunos, tiek brandaus amžiaus moterys.

Kaip pasiruošti 5 jaunystės taškų procedūrai Profhilo?

Daugelį nudžiugina tai, jog procedūrai nereikalingas specialus pasiruošimas, tačiau kelis aspektus žinoti verta. Pavyzdžiui, prieš atliekant procedūrą venkite fizinio krūvio, intensyvaus sporto, nereikėtų lepintis ir šilumos, karščio turinčiomis procedūromis, tad neikite į pirtį, karštą dušą ar vonią. Dar svarbu procedūros dieną nevartoti alkoholio.

Profhilo injekcijų procedūros eiga

Kadangi procedūra vadinama 5 jaunystės taškų procedūra, tai pirmiausia nustatomi penki dūrio taškai, išsidėstę abejose veido pusėse. Oda kruopščiai dezinfekuojama – tai  svarbu. Tada naudojant plonytes adatėles į numatytas dūrių vietas suleidžiamas procedūrai naudojamas preparatas. Tiesa, injekcijos gali sukelti nedidelį diskomfortą, todėl, jei yra poreikis, atliekamas vietinis nuskausminimas.

Ką reikėtų žinoti po Profhilo procedūros?

Daugelis šiuolaikinių žmonių gyvena įtemptu ritmu, sukasi darbų rate, mažai laiko turi poilsiui ir dažnam tikrai kasdienis dalykas yra skubėjimas. Todėl tas faktas, kad po procedūros iškart galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, yra didelis privalumas.

Po procedūros oda bus sudrėkinta, tad džiugins elastingumu, sveika išvaizda, bus panaikintos smulkios raukšlelės, efektyviai pristabdytas odos senėjimo procesas. Kelias valandas po procedūros dūrių vietoje gali būti nežymus paraudimas, mažyčiai guziukai, tačiau jie pranyksta per kelias valandas ar vėliausiai – kitą dieną.

Po procedūros kelias dienas reikėtų nesilepinti saulės spinduliais.

Kam nerekomenduojama Profhilo procedūra?

Nors ši grožio procedūra ir patys užpildai yra saugūs, tačiau yra tam tikri atvejai, kuomet ji visgi nerekomenduojama. Taigi Profhilo procedūra Jums netinka, jeigu laukiatės ar maitinate mažylį krūtimi. Taip pat nereikėtų procedūros išbandyti, jeigu turite kraujo krešėjimo sutrikimų, šiuo metu yra paūmėjusios infekcijos ar lėtiniai susirgimai. Kadangi procedūrai naudojama hialurono rūgštis, tai procedūra netinka tiems, kurie jautrūs hialuronui.

Kiek procedūrų reikės, norint pasiekti geriausių rezultatų?

5 jaunystės taškų procedūra yra viena iš tų, kurios nereikės kartoti labai dažnai. Tai naudinga ir laiko taupymo kontekste, ir išlaidų. Iš pradžių reikėtų atlikti dvi procedūras, tarp kurių turėtų būti maždaug mėnesio pertrauka. Vėliau, tikėtina, užteks tokį ciklą pakartoti porą kartų per metus. Žinoma, tikslus procedūrų skaičius turėtų būti nustatytas individualiai, atsižvelgiant į konkrečiai odai būdingus ypatumus, problematiką.

Ne paslaptis, jog dažną domina ir tai, kada pastebimi pirmieji rezultatai. O ilgai laukti to nereikės – jau po pirmųjų injekcijų galėsite stebėti džiuginančius pokyčius.

Profhilo procedūros kaina

Procedūra Kaina (eurais)
Profhilo injekcija 190.00 – 250.00

 

Ne paslaptis, jog dažnas domisi, kur paslaugas gali gauti pigiau, su gera akcija ir pan. Tačiau  kalbant apie grožį labai svarbi yra kokybė, naudojamos medžiagos, procedūras atliekantys specialistai ir, žinoma, pati klinika. Todėl nesivadovaukite įtartinai žema kaina, kuri neretai taikoma būtent kokybės sąskaita.

Mūsų klinikoje kiekvieno iš Jūsų laukia dėmesingumas, profesionalumas, patirtis.