Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Spindintys, glotnūs ir paklusnūs plaukai yra daugelio siekiamybė ir – sutikite – svariai prisideda prie žavesio bei pasitikėjimo savimi. Tačiau tiesa ir ta, kad tokius plaukus pasiseka turėti toli gražu ne kiekvienam. Negana to, esti ir dar sudėtingesnių problemų, pavyzdžiui, plaukų slinkimas. Žinoma, normalu, kad atitinkamas plaukų kiekis kasdien iškrenta, o jų vietoje atauga nauji plaukai, tačiau yra nemažai atvejų, kai vargina pernelyg gausus plaukų slinkimas, sąlygojantis akivaizdų plaukų išretėjimą, plikimą ir pan. Bet šiuolaikinis grožio sektorius, regis, turi sprendimų kiekvienai problemai, ne išimtis ir plaukų slinkimas. Kartais išsirinkti iš įvairių procedūrų plaukams gausos nėra taip lengva, tad daugelį domina atsiliepimai, rekomendacijos, naudojamos medžiagos, procedūrų atlikimo ypatumai ir kiti aspektai. Ieškodami puikiai vertinamų variantų, neabejotinai susidursite su PRP terapijos plaukams terminu. Tai visiškai natūrali ir efektyvumu stebinanti procedūra, daugeliui suteikianti galimybę džiaugtis savo plaukų būkle bei pavydėtina išvaizda.

Jei susigundėte daugiau sužinoti apie šią procedūrą ar norite ją išbandyti, Jūsų laukiame Panevėžyje įsikūrusioje „Vivus Sanus“ klinikoje. Aukšta specialistų kompetencija, moderni įranga ir pažangūs sprendimai leidžia kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti aukšto lygio paslaugas labai gera kaina.

Privalumai atliekant PRP procedūrą plaukams

prp procedūra plaukams PanevėžyjeTie, kurie apie šią procedūrą išgirsta pirmą kartą, klausia, kas yra PRP ir ką reiškia plazmoliftingas. Trijų raidžių trumpiniu PRP vadinama paciento plazma, turtinga trombocitų, mikroelementų, peptidų. Patekę į odą trombocitai teigiamai veikia ląstelių atsinaujinimą, jų gamybą. Plazmoliftingu, arba paprasčiau – PRP procedūra, vadinama natūrali, pasižyminti aukštu saugumu plazmos procedūra, kurios esminė paskirtis – atjauninti odą, skatinti audinių atsinaujinimą. Nors grožio sektoriuje PRP terapija nėra naujokė, tačiau ji vis dar aktyviai populiarėja, mat įsitikinę jos efektyvumu procedūrą išbando vis daugiau ir daugiau pacientų. PRP padeda spręsti daug problemų, tarp kurių yra ir plaukų slinkimas.

PRP terapija plaukų slinkimui gydyti

Ši procedūra tinka įvairaus amžiaus tiek vyrams, tiek moterims.

Moterims

Į plaukų slinkimą moterys reaguoja gana jautriai, mat tai neigiamai veikia jų pasitikėjimą savimi, išvaizdą. PRP procedūra bet kurio amžiaus moteriai gali sugrąžinti džiaugsmą savo plaukais.

Vyrams

Neretai vyrams plaukai slinkti pradeda dar gana jauname amžiuje, kas kelia diskomfortą. PRP terapija plaukams gali padėti šią problemą efektyviai suvaldyti. Procedūra tinka taip pat bet kurio amžiaus vyrams.

Kaip atliekama PRP procedūra plaukams?

prp procedūra plaukamsKaip jau minėjome, PRP terapijai naudojamas paties paciento kraujas. Taigi prieš procedūrą jis paimamas iš venos (nedidelis kiekis), specialiai apdirbamas, išgaunant iš jo didelę trombocitų koncentraciją turinčią plazmą. Pastaroji itin mažytėmis dozėmis suleidžiama į galvos odą. Įdomu tai, jog šioje plazmoje trombocitų koncentracija kone dešimt kartų viršija įprastą, esančią kraujyje. Savo sudėtyje trombocitai turi daug skirtingų, augimą skatinančių elementų, kurie iškart pradeda savo darbą, vos tik patenka į odą. Esminiai jų uždaviniai yra stimuliuoti naujų plaukų svogūnėlių formavimąsi bei plaukų augimą.

Dažnam svarbus yra laikas. Nenuostabu, daugelis gyvena įtemptu ritmu ir laiką planuoja labai skrupulingai. Taigi čia išryškėja dar vienas šios procedūros privalumas – jai nereikės skirti daug Jūsų laiko, mat procedūra truks nuo 30 iki 60 minučių.

Nors PRP terapija plaukams nėra skausminga procedūra, visgi skausmui kiekvienas esame jautrus savaip, todėl jei pacientas nori, prieš procedūrą injekcijų vieta gali būti patepama kremu, losjonu ar kita priemone, turinčia nuskausminamąjį poveikį.

Pirmieji rezultatai po PRP plazmoliftingo plaukams

Šios procedūros rezultatų gali tekti palaukti kelis mėnesius. Tačiau ne dėl to, kad terapija prasčiau veiktų, tačiau todėl, kad poveikis plaukams prasideda iškart, bet plika akimi matomas tampa kur kas vėliau. Natūraliai kasdien išslenka tam tikras kiekis plaukų, o plikimo atveju nyksta plauko šaknis. Todėl procedūra pirmiausia padės sustiprėti plaukų šaknims, formuotis plaukų svogūnėliams, o tik tada augti naujiems plaukams. Būtent pastarąjį veiksmą Jūs jau pastebėsite.

Plaukų priežiūra po PRP procedūros

Pirmiausia, verta paminėti, kad po procedūros injekcijų vietoje gali būti paraudimas, patinimas ar matomi mažyčiai spuogeliai. Sunerimti nereikėtų – tai normali odos reakcija, kuri savaime pranyks maždaug per parą po procedūros.

Po terapijos iškart galėsite grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, užsiimti įprastomis veiklomis, tačiau siekiant apsaugoti injekcijų vietas bei sulaukti maksimaliai geriausio rezultato, galvos odą reikės šiek tiek pasaugoti ir dėmesingiau prižiūrėti plaukus. Kas svarbu? Pirmiausia, tai bent parą nešlapinkite galvos. Stenkitės jos ir nekasyti, nemasažuoti ar kitaip nedirginti. Po procedūros kurį laiką venkite maudynių vonioje, baseinuose ar kituose vandens telkiniuose. Nereikėtų užsukti nei į pirtį, nei į sauną.

Kas kiek laiko rekomenduojama kartoti PRP procedūras plaukams?

Norint pasiekti lūkesčius atitinkančius rezultatus, pirmiausia reikės kelias procedūras atlikti dažniau, o vėliau bus reikalingos tik palaikomosios. Pirmąsias mažiausiai 3 PRP procedūras atlikite kas 3–6 savaites. Vėliau užteks procedūras kartoti 1 ar 2 kartus per metus. Palaikomosios procedūros leis išlaikyti maksimaliai gerą rezultatą.

Visgi kiekvienas iš mūsų esame skirtingi, todėl natūralu, kad organizmas gali nevienodai reaguoti į tokias intervencijas. Taigi tikslų gydymo planą, t. y. procedūrų dažnumą, individualiai parinks specialistas.

PRP plaukams kaina

Procedūra Kaina (eurais)
PRP plaukams 250.00

 

Jei domina PRP plaukų slinkimui gydyti gera kaina, laukiame Jūsų Panevėžyje, „Vivus Sanus“ klinikoje.