Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Nagų grybelio gydymas lazeriu

Dailios pėdos bei tvarkingi nagai yra ne vien šiltojo metų laiko rūpestis. Estetinės šių sričių problemos ištinka netikėtai ir gali sujaukti planus skristi atostogauti ar savaitgalį praleisti sveikatingumo sanatorijoje. Viena dažniausiai pasitaikančių nagų ligų yra grybelis. Ši infekcinė liga tiek moterų, tiek vyrų tarpe kelia nemažai psichologinių kompleksų. Laimei, ilgas ir lėtas nagų grybelio gydymas medikamentais – jau praeitis. Kviečiame išbandyti mūsų klinikoje Panevėžyje naudojamą vieną moderniausių Quanta System Italia lazerių, skirtų kompleksiniams odos susirgimams gydyti.

Nagų grybelinės infekcijos simptomai

Grybelinė nagų infekcija lengvai ir greitai plinta drėgnose viešose vietose, pavyzdžiui, vandens pramogų kompleksuose, sporto salės dušuose. Pirmuosius ligos ženklus matyti galima nago kerpamuosiuose kraštuose arba tarpupirščiuose. Taip pat, grybelis dažniau aptinkamas kojų, nei rankų naguose.

Svarbūs ženklai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį:

  • Staigus nago storio pasikeitimas (sustorėjimas,suplonėjimas ar deformacija)
  • Spalvinis pakitimas (gelsva ar balta spalvos, dėmės nago plokštelėje)
  • Nago plokštelės šiurkštumas, trapumas, dažnas lūžinėjimas ar atšokimas

Tiksli diagnozė sprendžiama tik po mikroskopinio tyrimo bei pasėlio ėminio.

Kokie yra rankų ir kojų grybelio gydymo lazeriu privalumai

nagų grybelio gydymas lazeriu PanevėžyjeViena drastiškiausių šios problemos gydymo priemonių – chirurginis viso nago šalinimas, yra skausminga ir nemaloni intervencija. Kartu tai ir neužtikrina problemos eliminavimo – ataugęs nagas tebegali būti užkrėstas. Kitas grybelinės infekcijos šalinimo būdas – gydymas medikamentais, deja, taip pat ne toks jau malonus. Grybelio gydymui skiriami preparatai efektyviausi būna vartojant juos nuosekliai ir tęstinai, tad turi neretai pasireiškiančių šalutinių poveikių bei ilgainiui tampa žalingi organizmui.

Lazerinė dermatologija grožio rinkoje pirmauja ne be reikalo – lazeris yra itin universalus įrankis, tinkamas daugeliui odos susirgimų spręsti, įskaitant ir rankų bei kojų grybelį. Lazerinio gydymo procedūros yra saugios, atliekamos kvalifikuotų mūsų klinikos specialistų, o rezultatai yra greiti ir efektyvūs, pranašesni prieš kitus gydymo metodus. Žiūrint iš laiko perspektyvos – dažniausiai yra ekonomiškiau vieną sykį investuoti į lazerinių procedūrų kursą, nei gaišti laiką bandant problemą spręsti konservatyviais būdais, kurie neretai pralaimi estetinio kriterijaus prasme.

Ar rankų ir kojų grybelio gydymas lazeriu turi šalutinį poveikį?

Ne, gydomoji lazerinė procedūra neturi jokio šalutinio poveikio. Tai nežaloja nei aplinkinės odos, nei paties nago.

Koks specialus pasiruošimas reikalingas nagų grybelio gydymui lazeriu?

nagų grybelio gydymas lazeriuŠiai lazerinei procedūrai nėra reikalingas joks specialus pasiruošimas, tik įprasta higiena – nagai turėtų būti švarūs, nelakuoti. Taip pat, lazerinis grybelio gydymas negali būti atliekamas esant tam tikroms indikacijoms. Ši intervencija nerekomenduojama besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Jei nuolat vartojate tam tikrus vaistus ir papildus ar turite autoimuninių susirgimų – apie juos turėtumėte perspėti gydytoją konsultacijos metu.

Kaip atliekamas nagų grybelio gydymas lazeriu?

Pro nago plokštelę prasiskverbę lazerio impulsai naikina grybelio infekciją, bet nepažeidžia sveikų aplinkinių audinių. Tai nėra skausminga procedūra, jos metu juntamas lengvas dilgčiojimas. Tačiau jei turite žemą skausmo pakantumo lygį, gydytojas dermatologas į tai atsižvelgs bei aplikuos anestetinį kremą.

Kiek procedūrų reikia, kad nagų grybelis visiškai išnyktų?

Galutiniam nagų grybelio panaikinimui įprastais atvejais dažniausiai pakanka 3 – 4 vizitų dermatologo kabinete. Procedūros kartojamos dviejų savaičių periodiškumu.

Nagų grybelio gydymo lazeriu procedūros trukmė

Vienas nagų grybelio gydymo lazeriu vizitas trunka iki 30 minučių.

Priežiūra po procedūros: ką daryti norint pasiekti geriausius gydymo rezultatus?

nagų grybelio gydymasPo procedūros aplinkinė oda gali būti kiek paraudusi – tai normali organizmo reakcija, kuri praeina dienos bėgyje. Nėra jokios ypatingos priežiūros, po gydymo lazeriu iškart galite grįžti prie įprastos kasdienės veiklos. Tik reikėtų nepamiršti, jog grybelis – infekcinis susirgimas, tad svarbu stiprinti savo imuninę sistemą. Taip pat, rekomenduojama nevaikščioti basomis, nesidalinti asmeniniais daiktais, periodiškai atlikti giluminį tekstilinių namų paviršių (kilimų, kiliminės dangos) valymą, įsitikinti, jog perkate kokybiškas ir higienos reikalavimus atitinkančias pedikiūro ar manikiūro paslaugas, vengti gausaus pėdų prakaitavimo ankštoje avalynėje.

Nagų grybelio gydymo lazeriu kaina

Procedūra Kaina (eurais)
Nagų grybelio gydymas lazeriu 80.00 – 120.00

 

Užsukite pas mus į kliniką – suteiksime išsamią konsultaciją apie paslaugas ir ko galima tikėtis po jų. Mus rasite Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C. Taip pat, jeigu turite klausimų, kviečiame užpildyti formą mūsų svetainėje, kontaktų puslapyje.