Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų tiesinimas plokštelėmis

Atnaujinta: 2022 13 sausio, 10:39

Labai svarbu tinkamai pasirūpinti taisyklingu dantukų augimu jau vaikystėje. Kokybiškos dantų plokštelės padės tai padaryti. Ortodontiniai dantų tiesinimo aparatai paprastai yra naudojami apatinio arba viršutinio žandikaulio praplėtimui ir vietos dantims padarymui. Norint, kad gydymo procesas būtų sėkmingas, plokštelę reikia nešioti reguliariai. Nepastovus nešiojimas neturės žymesnio efekto – dantys gali vėl pradėti augti netaisyklingai.

Gydymas dantų plokštele

Plokštelę dantims gali sumontuoti tiktai patyręs ortodontologas. Paprastai dantų plokštelės pagrindas gaminamas iš plastmasės, tvirtinamas prie gomurio kartu su metaliniu lankeliu, kuris tvirtai užsifiksuoja ties dantimis. Šiuo būdu galima sėkmingai gydyti burnos sąkandžio problemas. Toks metodas labiausiai tinka 6-12 metų vaikams, nes tokiame amžiuje dantys dar tik auga, todėl juos yra nesunku ištiesinti. Jeigu neužtenka gydymo plokštelėmis, tuomet galima parengti vaiko dantukus tolimesnėms gydymo procedūroms breketais, kurie yra tinkami nešioti ir vyresniame amžiuje.

Dantų plokštelės ar breketai?

Plokštelės daugiau tinka vaikams koreguoti dar nevisiškai susiformavusiam sukandimui. Breketai – vaikams ir suaugusiems, kada gydymas plokštelėmis neefektyvus.

Aukšta teikiamų paslaugų kokybė

odontologijaModerni odontologijos klinika Vivus Sanus veikia Panevėžyje jau nuo 2012 metų. Esame subūrę profesionalių gydytojų komandą. Kiekvienas jų yra savo srities specialistas. Čia ne tik gydomi dantys, taip pat teikiamos įvairių specialistų – kardiologų, neurologų konsultacijos. Klinikoje dirbantys patyrę pediatrai maloniai aptarnauja vaikus. Diagnozuojamos bei gydomos įvairios vaikų bei suaugusiųjų ligos. Itin daug dėmesio skiriama burnos ertmės ligų gydymui.

Naujausi gydymo įrenginiai ir metodai, kaip ir patyrusių gydytojų patirtis, padeda užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę bei suteikti kiekvienam pacientui jam reikalingą, individualų gydymą.

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia