Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Cheminiai pilingai

Mūsų veido odą tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų laiku veikia daugybė veiksnių iš aplinkos, pavyzdžiui: šaltis, vėjas, kondicionierių pučiamas oras, saulės kaitra, temperatūrų pokyčiai ir pan. O kur dar nešvarumai, kurių plika akimi nematome, tačiau pastebime jų daromą neigiamą poveikį, pavyzdžiui, užsikimšusias poras. Todėl siekdami kompensuoti odai tenkantį neigiamą poveikį turime ją labiau lepinti ir skrupulingai rūpintis, jei norime, kad ji atrodytų sveikai, dailiai bei džiugintų puikia savo būkle.

Šiandienis grožio sektorius tikrai dosnus – turime milžinišką pasirinkimą įvairiausių priemonių odos priežiūrai, o taip pat ir didelį spektrą procedūrų. Viena populiariausių yra pilingas, arba tiesiog – šveitimas. Šios procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, skatinamas odos ląstelių atsinaujinimas, o tai labai akivaizdžiai teigiamai veikia odos būklę ir išvaizdą.

Ar jau esate išbandę itin puikius rezultatus suteikiantį cheminį pilingą? Jei norite išbandyti pirmą kartą ar procedūra lepinatės periodiškai, laukiame Jūsų klinikoje „Vivus Sanus“ Panevėžyje. Užtikriname ne tik dėmesingą aptarnavimą, tačiau ir aukšto lygio paslaugas, profesionalumą bei itin kokybiškų priemonių naudojimą.

Kokias odos problemas padeda spręsti cheminis pilingas?

Cheminis pilingas gali būti labai geras pasirinkimas Jums, jeigu:

 • norite efektyviai kovoti su jaunatviniais spuogais;
 • turite probleminę odą, pavyzdžiui, pernelyg riebią;
 • trokštate padaryti pigmentines dėmes mažiau matomomis;
 • svajojate saugiai ir nekenkiant odai kovoti su smulkiomis raukšlelėmis;
 • norite panaikinti nedidelius odos nelygumus;
 • trokštate suteikti odai kiek daugiau elastingumo;
 • svajojate apie švelnesnę ir glotnesnę odą;
 • norite atsikratyti pilkšvo odos atspalvio, negyvybingumo ir džiaugtis skaisčia, sveikai atrodančia oda;
 • Jūsų tikslas – efektyviai kovoti su odos sausumu;
 • norite kovoti su randeliais po spuogų, aknės;
 • svajojate pagaliau pažaboti porų kimšimąsi;
 • norite užbėgti už akių senėjimo procesams ir šiokių tokių priemonių imtis anksčiau.

Kokiais metodais gali būti atliekamas cheminis veido odos šveitimas?

cheminis odos šveitimas PanevėžyjePirmiausia, galbūt ne visi tiksliai žino, kas yra cheminis pilingas. Taip vadinama procedūra, kurią atliekant odos paviršiui daromas poveikis, naudojant chemines medžiagas. Procedūros tikslas – paskatinti paviršinius odos pokyčius. Kartais žodis „cheminis“ iškart siejamas su kažkuo negatyviu, žalingu. Tačiau procedūrai naudojamos odai saugios, visiškai nekenksmingos medžiagos. Cheminis pilingas yra labai populiari ir saugi procedūra odai, kurios metu efektyviai pašalinamos negyvos odos ląstelės, skatinamas ląstelių atsinaujinimas, teigiamai veikiami gilesni odos sluoksniai.

Sakysite, o kuo gi jis skiriasi nuo įprasto odos šveitimo, kurį galime atlikti ir namuose? Esminis skirtumas tas, kad namuose atliekamas odos šveitimas tik nušveičia odos paviršiuje esančias negyvas ląsteles, odą nuvalo. Žinoma, tai gerai, tačiau cheminis šveitimas paveikia ir gilesnius sluoksnius, skatina ląstelių atsinaujinimą, padeda išlyginti raukšleles, atsikratyti pigmentinių dėmių, suteikia odai lygumo ir t.t.

Ar gali cheminis pilingas būti taikomas ne tik veido odai?

Žinoma! Nors veidas yra populiariausia zona, kurioje atliekamas cheminis odos šveitimas, ši procedūra gali būti atlikta ir kaklui, dekoltė sričiai, taip pat nugarai ar kt.

Ką reikia žinoti apie cheminio pilingo procedūros eigą?

cheminis odos pilingas PanevėžyjePirmiausia prieš kalbant apie tai, kaip atliekama cheminio odos šveitimo procedūra, būtina paminėti, jog mažiausiai savaitę iki procedūros pacientas turi vengti soliariumų, nesilepinti saule ar nesinaudoti jokiomis procedūromis, kurių metu naudojami UV spinduliai. Taip pat likus savaitei iki procedūros neatlikite tokių grožio procedūrų kaip nepageidaujamų plaukelių šalinimas (kremu, vašku, lazeriu ar kitais būdais). Tris dienas iki procedūros reikia vengti produktų, kurie gali sąlygoti didesnį odos dirglumą, sausėjimą. Apie tai išsamiau Jums papasakos grožio specialistas.

Pati procedūra gana operatyvi, tad Jums nereikės skirti daug savo laiko. Pirmiausia vyksta odos paruošimas – ji nuvaloma ir paruošiama šveitimui. Kitas etapas – pilingas. Medžiagos tepamos ant odos. Šiame etape galimas šioks toks diskomfortas: odą gali kiek perštėti, ją gali dilgčioti, galimas kaitimo jausmas, paraudimas. Tai normali odos reakcija, kuri netrunka praeiti. Paskutinis procedūros etapas – medžiagos nuplovimas ir efektyvus odos drėkinimas.

Daugelį pirmą kartą procedūrą išbandančių maloniai nustebina tai, kad procedūros poveikis odai pastebimas jau po pirmojo karto.

Kaip prižiūrėti odą po procedūros, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas?

Cheminis odos pilingas yra ne tik saugi procedūra, tačiau ir dovanojanti tikrai džiuginančius rezultatus. Į akis pirmiausia krenta sveikas odos skaistumas, ji švyti, yra švelni ir glotni. Sureguliuota riebalinių liaukų veikla lemia kur kas mažesnį riebalavimąsi, porų kimšimąsi. Pacientai džiaugiasi oda be pigmentinių dėmių, be raukšlelių, randų. Neabejotinai džiugina elastinga bei stangri oda, lygi ir švari. Tiesa, norint kuo ilgiau išlaikyti tokį rezultatą bei puoselėti odą po procedūros verta ją atidžiau palepinti ir prižiūrėti. Kaip tai padaryti?

Dieną, kai atlikta procedūra, nenaudokite jokių dekoratyvinės kosmetikos priemonių, alkoholio sudėtyje turinčio veido toniko ir pan. Nedirginkite odos. Venkite UV spindulių, o jei nėra tokios galimybės, būtinai naudokite apsaugą nuo saulės suteikiančius kremus, losjonus ar kitas priemones. Kurį laiką po procedūros nesilepinkite pirties, saunos, soliariumo malonumais. Svarbu, kad oda būtų tinkamai drėkinama – naudokite drėkinamąsias priemones ir būtinai atsižvelkite į tai, kokias kosmetikos priemones rekomendavo naudoti procedūrą atlikęs specialistas.

Kaip dažnai rekomenduojama kartoti cheminio pilingo procedūrą?

Paprastai cheminio odos pilingo kursą sudaro 2–5 procedūros. Tarp kiekvienos iš jų reikia daryti pertraukas nuo 2 iki 4 savaičių. Tokį procedūrų kursą tikslinga kartoti maždaug porą kartų per metus.

Kokios medžiagos naudojamos cheminiam pilingui?

Dažniausiai cheminiam odos šveitimui naudojamos tokios medžiagos kaip migdolų, pieno, salicilo, trichloracto ar kitos rūgštys. Jos skiriasi savo poveikiu, prasiskverbimu iki tam tikrų odos sluoksnių. Todėl vienos labiau tiks paviršiniam, kitos vidutiniam ar giliam pilingui. Kurias medžiagas procedūrai pasirinkti, nuspręs grožio specialistas.

Nuo ko priklauso pilingo gylis?

Cheminio pilingo gylis priklauso nuo to, į kokį odos gylį pateks aktyviosios medžiagos. Pagal tai skiriami trys pilingo tipai:

 • Paviršinis. Šis variantas bus labai geras pasirinkimas, jei tikslas – skaistesnė oda, dailesnė spalva, sumažėjusios smulkios raukšlelės bei pigmentacija.
 • Vidutinio gylio. Šis pilingas bus labai geras pasirinkimas, jeigu tikslas – pigmentinių dėmių eliminavimas, gilesnių raukšlių sumažinimas, skaistesnė oda, vientisa, graži jos spalva. Daromas teigiamas poveikis randams, strijoms.
 • Gilus. Toks pilingas pateisins lūkesčius, jeigu Jūsų tikslas – efektyvus smulkių bei gilesnių raukšlelių panaikinimas, pigmentinių dėmių eliminavimas, odos skaistumas, akivaizdžiai matomas odos atjaunėjimas.

Kuris variantas tinkamiausias Jums, parinks specialistas, įvertinęs odos būklę, problemas, kurios yra ir kurias norite spręsti.

Kada nerekomenduojama atlikti cheminio pilingo?

Nors ši odos procedūra saugi, visgi kaip ir daugeliui kitų grožio procedūrų yra tam tikros kontraindikacijos. Taigi cheminio pilingo negalima atlikti, jeigu:

 • laukiatės;
 • maitinate krūtimi;
 • turite kraujo krešėjimo sutrikimų, vartojate kraujo krešumą mažinančius vaistus;
 • esate arelgiškas kuriai nors iš procedūrai naudojamų medžiagų;
 • sergate onkologinėmis ligomis;
 • sergate sudėtinga diabeto forma;
 • sergate sudėtingomis vidaus organų ligomis;
 • dėl ŽIV, AIDS ar imuninę sistemą slopinančių vaistų turite nusilpusį imunitetą;
 • turite odos virusinės kilmės infekciją;
 • turite polinkį į egzemą, dermatitą ar panašias odos ligas;
 • sergate pūsleline;
 • turite padidėjusį randėjimą;
 • turite polinkį padidėjusiai pigmentacijai;
 • oda pažeista, nudegusi (saulėje ar soliariume);
 • odos plote, kur planuojama atlikti procedūrą, turite išvešėjusių randų, neaiškios kilmės pigmentinių darinių ar oda yra priešvėžinės būklės;
 • per savaitę iki planuojamos procedūros turėjote tokių procedūrų kaip fotoatjauninimas, elektrolizė, plaukelių šalinimas kremu, lazeriu ar vašku bei kt. Jei turėtoje šių ar kitų procedūrų, informuokite specialistus, kurie Jums patars, ar galima atlikti odos šveitimą;

Jei abejojate dėl turimų sveikatos sutrikimų ar kitų aspektų, nežinote, ar Jums galima atlikti šią procedūrą, nesibaiminkite – susisiekite su mūsų specialistais, kurie įvertins veiksnius bei patars, koks sprendimas geriausias.

Galimos cheminio odos šveitimo komplikacijos, šalutinis poveikis

Po cheminio pilingo galite jausti, kad veido oda sudirgusi, ji gali parausti, pleiskanoti. Kai kurie pacientai skundžiasi tarsi nežymiu dilgsėjimo pojūčiu, kiti įvardija jaučiantys tempimo jausmą. Taip pat gali atsirasti jaunatvinius spuogelius primenantis bėrimas, gali paūmėti pūslelinė. Siekiant išvengti tokio šalutinio poveikio arba iki minimumo sumažinti jo riziką ar intensyvumą, verta laikytis jau minėtų rekomendacijų po procedūros.

Cheminio odos pilingo (šveitimo) kaina

Grožio procedūrų pasirinkimą lemia ne tik jų ypatumai ir teikiama nauda. Sutikime, daugeliui moterų bei vyrų daugiau ar mažiau svarbi ir kaina. Todėl džiaugiamės galėdami kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti patrauklų kainos ir kokybės santykį.

Procedūra Kaina (eurais)
Cheminis odos pilingas Nuo 60.00

 

Tai tikrai nedidelė investicija į savo odos sveikatą, gerą būklę bei, žinoma, dailią išvaizdą, jaunatviškumą. Tikslią kainą lemia odos plotas, kuriame atliekama procedūra, problemiškumas, naudojamos medžiagos, pilingo gylis ir kiti aspektai.

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas, aukštos kvalifikacijos grožio specialistų konsultacijas, maksimalų profesionalumą atliekant procedūras, modernių priemonių naudojimą. Vertiname kiekvieną klientą. Tad jei domina profesionalus cheminis pilingas gera kaina, užsukite pas mus Panevėžyje!