Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Karpų šalinimas lazeriu

Galite pamiršti vargą vaistinėse ieškant dar vienos naujos, lyg šiol neišbandytos karpų šalinimo priemonės. Apskritai, kai kurioms užleistoms problemoms vaistinėse randamos prekės gali būti neveiksmingos. Jei karpos laikosi keletą mėnesių, jos yra matomose zonose, intymiose srityse ar intensyviai plinta ir neigiamai veikia Jūsų savivertę – tuomet jau verta sunerimti ir kreiptis pagalbos į savo srities specialistus. Palikite karpuotas senutes pasakų knygų iliustracijoms, odos darinius šalinti kviečiame Jus į Vivus Sanus kliniką Panevėžyje!

Privalumai šalinant karpas lazeriu

karpų naikinimas lazeriuLazerinis gydymas ypatingai efektyvus ir gydytojų mėgiamas gydant karpas, atsiradusias matomose kūno srityse (kaip antai – ant veido), nes yra mažiausia randų atsiradimo tikimybė. Net ir paprastas didesnes karpas savarankiškai išnaikinti gali būti labai sudėtinga, tokiu atveju geriau iš karto kreiptis į gydytoją. Lazeris yra itin tinkamas šios problemos sprendimo būdas, jei karpos yra didelės, daugybinės. Mūsų klinikoje Panevėžyje naudojami naujausios kartos lazeriai karpą pašalina greitai, o naikinant karpas šiuo būdu, pasiekiamas geriausias estetinis efektas. Taip pat, ši procedūra dažnai parenkama vaikams, kadangi nesukelia traumuojamos patirties kenčiant skausmą. Be to, lazeriniu būdu galima šalinti visokio tipo karpas: paprastąsias (kurios pasireiškia dažniausiai), plokščias (itin smulkias, lygaus paviršiaus), padų (skausmingas, surambėjusias), tiek smailiagales kondilomas (genitalijų srityje).

Ar karpų šalinimas lazeriu yra saugi procedūra?

karpų šalinimas lazeriuLazerinis odos darinių gydymas – inovatyvi procedūra, suteikianti tikslią įrangos kontrolę ir aukščiausios kokybės rezultatus. Mūsų klinikoje šią procedūrą atlieka profesionalus ir itin patikimas gydytojas dermatologas, o prieš šalinimą būtina konsultacija. Jos metu įsitikinama darinio diagnoze, atliekama dermatoskopija – dermatoskopu priartinama karpa, kad būtų aiškiai matoma jos struktūra, gydytojas numato reikalingų procedūrų skaičių.

Ar karpų šalinimas lazeriu yra skausminga procedūra?

Karpų šalinimas – itin greita procedūra, trunkanti nuo 10 iki 30 minučių (priklausomai nuo darinių skaičiaus ir dydžio), tad kartais nuskausminamųjų net neprireikia. Atsižvelgdamas į zonos, kurioje bus šalinama karpa, jautrumą bei paties paciento pakantumo savybes, gydytojas dermatologas taiko vietinius nuskausminamuosius. Gydant šiuos odos mazgelius lazeriniu būdu, dažniausiai net vaikams nekyla skausmo pakantumo problemų. Jei gydoma vieta reikalauja didelio preciziškumo ar yra labai sudėtinga, itin retais atvejais gali būti taikoma ir narkozė. 

Prieš karpų šalinimo procedūrą

Ypatingo pasiruošimo šiai lazerinei operacijai nėra, tačiau reikėtų laikytis tam tikrų rekomendacijų. Bent mėnesį laiko prieš numatomą procedūros datą, reikia vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariumuose. Šią procedūrą nėra rekomenduojama atlikti žindymo laikotarpiu ir nėštumo metu, verčiau atidėti. Karpos šalinti negalima, jei tuo metu yra odos uždegimas ar kita kontraindikuojanti liga, tai aptarti reikėtų konsultacijos su gydytoju metu.

Pradėjus procedūrą, pirmiausiai yra dezinfekuojamas reikiamas odos plotas. Atliekant karpos šalinimą, lazeris stipria srove, skleidžiančia aukštą temperatūrą, išgarina odos mazgelį, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Baigus procedūrą, gydyta vieta yra užklijuojama pleistru ar sutvarstoma.

Po karpų šalinimo procedūros

Pabaigus karpų naikinimo procedūrą, labai svarbu laikytis tinkamos asmens higienos, gydytas zonas palaikyti švarias ir sausas. Vengti gausaus prakaitavimo sportuojant, porą mėnesių nebūti saulėje (dėvėti galvos apdangalus, drabužius ilgomis rankovėmis, avėti uždarus batus), naudoti tik asmeninius daiktus (rankšluosčius, avalynę ir kt.)

Po šalinimo buvusios karpos vietoje susiformuoja šašelis, reikėtų jo neliesti, nesikasyti, nes taip galima sutrikdyti gijimo procesą, atnešti užkratą. Minėtas šašelis nukris, žaizdelė pilnai užgis 1 – 4 savaičių laikotarpyje.

Privalu vengti ir kitokio žaizdelės dirginimo – jei karpa buvo genitalijų srityje, reikėtų susilaikyti nuo lytinių santykių.

Procedūrą atlikęs dermatologas paskirs specialų antibakterinį preparatą, kurį reikės tepti lokaliai gydytoje zonoje. Jei gydytojas nurodė, jog bus reikalingas procedūros kartojimas, svarbu to neatidėti, nes taip bus sutrikdytas gydymo procesas: karpos gali atsinaujinti ar toliau plisti.

Svarbu nepamiršti, jog pagrindinis karpų sukėlėjas – pro Jūsų imunitetą prasibrovęs žmogaus papilomos virusas, tad net ir idealiai dailiai pašalintos karpos gali grįžti, jei nedidinsite savo organizmo atsparumo.

Karpų šalinimo lazeriu kaina

Procedūra Kaina (eurais)
Karpų šalinimas lazeriu Nuo 35.00

 

Užsukite pas mus į kliniką – suteiksime išsamią konsultaciją apie paslaugas ir ko galima tikėtis po jų. Mus rasite Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C. Taip pat, jeigu turite klausimų, kviečiame užpildyti formą mūsų svetainėje, kontaktų puslapyje.