Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Mezoterapija veidui

Ar kada susimąstėte, kodėl tiek daug dėmesio skiriame būtent veido odai? Žinoma, bene esminė priežastis – ši kūno dalis visada yra matoma ir net šaltuoju metų laiku nepridengiama rūbais. Dėl to būtent veido odai tenka ir daugiausia išorinio poveikio, pavyzdžiui, ją veikia kondicionieriai, šaltis, saulė, temperatūrų kaita ir pan. Negana to, įtakos veido odos pokyčiams turi ir amžius, tad galime tik pasidžiaugti, jog šiandieninis grožio sektorius pažeria daugybę galimybių puoselėti savo išvaizdą, prilėtinti senėjimo procesus ir dailinti odą. Viena populiariausių procedūrų yra mezoterapija veidui, kuri grožio sektoriuje tikrai ne naujokė. Jau kuris laikas damos mėgaujasi jos teikiamais privalumais. Jei ir Jūs susigundysite palepinti odą bei džiaugtis kur kas geresne jos būkle ir išvaizda, laukiame Jūsų „Vivus Sanus“ klinikoje Panevėžyje.

Mezoterapijos nauda veido odai

mezoterapija veidui PanevėžyjeProcedūros metu į gilesnius odos sluoksnius suleidžiamos mažytės odai itin naudingų medžiagų dozės, užtikrinančios ilgalaikį rezultatą. Daugeliu atvejų injekcijas sudaro hialurono rūgštis, tačiau leidžiamos ir kitos medžiagos, o dar dažniau – jų mišiniai, kuriuose gausu vitaminų, mineralų, antioksidantų bei kitų vertingų medžiagų. Pirmiausia joms patekus į gilesnius odos sluoksnius efektyviai skatinama odos ląstelių regeneracija, kolageno, elastino gamyba, todėl mezoterapija didina odos elastingumą. Taip pat po procedūros oda tampa akivaizdžiai lygesnė, sumažinamos ar net visai panaikinamos mimikos raukšlelės, jai suteikiamas tinkamas drėkinimas, tad oda būna pastebimai glotnesnė, švelnesnė ir skaistesnė.

Procedūros nauda ir teigiami moterų atsiliepimai neretai paskatina paslaugą išbandyti tas, kurios dar dvejoja.

Kada rekomenduojama atlikti mezoterapiją veidui?

Verta pabrėžti, jog ši procedūra neturi neigiamo poveikio, todėl ją drąsiai galima atlikti ir profilaktiškai, siekiant užkirsti kelią odos senėjimo procesams, elastingumo praradimui. Tačiau bene dažniausiai mezoterapija veidui pasirenkama esant tam tikroms odos problemoms.

Ši procedūra bus puikus pasirinkimas, jeigu:

  • norite aktyvesnių regeneracijos procesų;
  • yra poreikis koreguoti veido kontūrus;
  • diskomfortą kelia po akimis atsiradę maišeliai;
  • matomi pirmieji senėjimo požymiai;
  • oda praranda stangrumą, elastingumą;
  • oda atrodo pavargusi, papilkėjusi, sausa;
  • vargina po aknės likę randai ir kt.

Kaip atliekama mezoterapija veidui?

Kaip atliekama procedūra, priklauso nuo to, kokia konkrečiai pasirenkama. Mezoterapija veidui gali būti dvejopa:

  • Adatinė. Ši rūšis populiaresnė, mat leidžia geriau įsisavinti veikliąsias medžiagas. Adatinės mezoterapijos metu veikliosios medžiagos minimaliomis dozėmis suleidžiamos į gilesnius odos sluoksnius. Poveikis prasideda iškart, kai medžiagos pasiekia galutinį savo tikslą.
  • Beadatinė. Esminiai privalumai yra tai, kad procedūra nekelia jokio skausmo, nepalieka randelių, tačiau trūkumas tas, jog jos poveikis trumpalaikis. Nenuostabu, kad šio tipo procedūra dažniau pasirenkama laikinam efektui, pavyzdžiui, ypatingai progai. Preparatai į odą įstumiami, neatliekant jokių dūrių.

Pasiruošimas veido mezoterapijos procedūrai

mezoterapija veiduiJei procedūrą išbandysite pirmą kartą, natūralu, jog kyla klausimų, ar jai reikia kaip nors pasiruošti. Tad dar viena gera žinia ta, jog mezoterapija veidui nereikalauja jokio išankstinio pasirengimo. Tiesiog laiku atvykite į kliniką.

Veido priežiūra po mezoterapijos procedūros

Ir vis nebaigiame vardyti mezoterapijos procedūros privalumų. Dar į jų sąrašą galime įtraukti ir tai, jog po procedūros iškart galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Visgi kelis aspektus turėtumėte žinoti. Pirmiausia, po procedūros kelias dienas reikia vengti pirties, baseinų, didelio fizinio krūvio, sporto. Maždaug savaitę reikėtų nesilepinti saule, neiti į soliariumą. Pirmą parą po procedūros nenaudokite kosmetikos priemonių.

Tiesa, specialistai turėtų įspėti, jog po adatinės mezoterapijos gali atsirasti nedidelių paraudimų ar mažyčių mėlynių. Nors vizualiai tai nebus dailu, tačiau nusigąsti nereikia – tai normali odos reakcija. Po kelių dienų jų nebus matyti.

Veido mezoterapijos kaina

Procedūra Kaina (eurais)
Veido mezoterapija Nuo 80.00

 

Kiekviena grožio procedūra yra piniginis indėlis į savo odos būklę bei puikią išvaizdą, į Jūsų pasitikėjimą savimi. Tačiau kaina vis vien išlieka svarbiu aspektu, neretai lemiančiu pasirinkimą. Džiaugiamės galėdami kiekvienam savo klientui pasiūlyti profesionalias paslaugas, dėmesingumą ir specialistų prisilietimą už labai patrauklią kainą.

Tiesa, kartais norintys mokėti pigiau ieško paslaugos su akcija. Tačiau labai svarbu vertinti ne tik kainą, bet ir klinikos patikimumą, atsiliepimus, darbuotojų kompetencijas ir savo veido odą patikėti tik kvalifikuotiems grožio specialistams.