Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Mezoterapija kūnui

Nors kiti gali sakyti, kad atrodome tobulai, bet jei pačių nedžiugina vaizdas veidrodyje, nuotaika bus ne kokia, sutinkat? Juk svarbiausia, kaip jaučiamės patys, ar patinkame sau. Natūralu, jog tam tikri defektai, pavyzdžiui, po nėštumo atsiradusios strijos ar kojų šlaunis išvagojusi „apelsino žievelė“ nekelia nei pasitikėjimo savimi, nei džiugesio. Tad vedini meilės sau ieškome, kaip galime padailinti savo kūną. Viena vertus, labai smagu, jog šiuolaikinis grožio sektorius be galo turtingas ir siūlo daugybę priemonių bei procedūrų. Tačiau, kita vertus, o kaip išsirinkti tai, kas su varginančiomis problemomis padės susidoroti efektyviausiai, kas dovanos taip laukiamą rezultatą.

Nesunku pastebėti, jog grožio procedūrų gausoje aukštas pozicijas užima mezoterapija. Ji akcentuojama kaip ideali pagalba veido odai, kai prarandamas elastingumas, stangrumas, atsiranda pirmosios raukšlelės, taip pat liaupsinama mezoterapija plaukams, gelbstinti nuo plaukų slinkimo, ir ne ką mažiau moterų (o tai pat ir vyrų) akcentuojama mezoterapija kūnui, kaip efektyvi pagalba prieš celiulitą, strijas ar kitus odos defektus, atsikišusį pilvuką ir panašiai.

Kalbant paprastai, mezoterapija yra procedūra, kurios metu į odą suleidžiamos mikroinjekcijos su preparatais, papildytais veikliosiomis medžiagomis, padedančiomis atsikratyti varginančių odos problemų. Juk daugelis žinome, kad tokių problemų kaip celiulitas išspręsti vien kremais vargu ar pavyks, kadangi problema slypi kur kas giliau odoje, nei pasiekia kremai ir panašios tepamos priemonės. Štai kodėl reikalinga procedūra, veikianti gilesnius odos sluoksnius. Jei ir Jums aktuali mezoterapija kūnui, laukiame Jūsų klinikoje „Vivus Sanus“ Panevėžyje.

Kokiose kūno vietose atliekama mezoterapija?

Procedūra dažniausiai atliekama pilvo, šlaunų, sėdmenų srityse, tačiau tinka bet kuriai kūno zonai.

Mezoterapija kūnui rekomenduojama esant:

  • strijoms;
  • celiulitui;
  • lokalioms riebalų sankaupoms;
  • hiperpigmentacijai.

Kokių rezultatų galima tikėtis atlikus procedūrą?

  • Po mezoterapijos procedūrų kurso galite pagrįstai tikėtis, kad atsikratysite arba iki minimumo sumažinsite celiulitą, kurio dažniausiai pažeidžiamos yra šlaunys, sėdmenys. Tokia procedūra nuo celiulito veikia gilesnius odos sluoksnius, todėl leidžia kur kas efektyviau nei paviršinės priemonės kovoti su šiuo daugelio moterų priešu.
  • Mezoterapijos procedūros padės atsikratyti ar iki minimumo sumažinti ir strijas, kurios dažniausiai atsiranda pilvo, sėdmenų, šlaunų srityse. Dažna dailiosios lyties atstovė išbando daugybę įvairių kremų, serumų ir kitų priemonių odai, kol galiausiai atranda mezoterapiją.
  • Moterys mezoterapiją dievina dar ir dėl to, kad ši procedūra padeda mažinti kūno apimtis, dailinti linijas. Ypač džiugina rezultatas problematiškiausiose kūno vietose: sėdmenų, klubų, šlaunų, pilvo srityse.

Celiulito ir strijų gydymas mezoterapijos procedūromis

Kas yra celiulitas, daugelis moterų puikiai žino, mat ilgą laiką su tuo kovoja. Šis apelsino žievelės efektas panaikinamas tikrai sunkiai. Mezoterapijos metu, kaip minėjome, į odą suleidžiamos tam tikrų veikliųjų medžiagų injekcijos, o pastarosios daro tikrus stebuklus: efektyviai mažina skysčių kaupimąsi, jungiamajam audiniui suteikia tvirtumo, skatina riebalų skaidymą, teigiamai veikia ir mikrocirkuliaciją. Dėl tokio poveikio oda tampa pastebimai lygesnė, glotnesnė, elastingesnė, taip pat mažėja ir tų kūno vietų apimtis, kas moteris nuteikia ypač optimistiškai. Tad mezoterapija – geras pasirinkimas celiulito gydymui.

Dar viena odos problema, su kuria kovoti ypač sunku, yra strijos, atsirandančios priaugus daugiau svorio, pavyzdžiui, besilaukiant. Strijos dažniausiai išmargina pilvo sritį, taip pat sėdmenis, krūtis, šlaunis, o gali atsirasti ir kitose kūno vietose. Dažna moteris, turinti šią problemą, patvirtintų, kad kovoti su tokiu odos defektu neretai prilygsta kovai su vėjo malūnais. Tačiau atradusios mezoterapiją nuomonę keičia. Tiesa, norint geriausio rezultato, gydymą mezoterapija reikia pradėti kuo anksčiau, nelaukti, kol strijos įsisenės ir taps odos spalvos.

Mezoterapija pilvo sričiai

Jei diskomfortą kelia kiek atsikišęs pilvas, suglebusi pilvo oda, verta išbandyti mezoterapiją. Procedūros metu oda stiprinama, stangrinama, drauge efektyviai mažinamos pilvo apimtys, koreguojamos linijos.

Kaip dažnai reiktų kartoti mezoterapijos kūnui procedūras?

Kiek procedūrų reikia? Toks klausimas kyla kone kiekvienam, planuojančiam išbandyti mezoterapiją kūnui. Tiksliai atsakyti į jį neįmanoma, kadangi reikalingą procedūrų skaičių lemia odos būklė, problemos įsisenėjimas, taip pat įtakos turi ir paciento amžius. Dažniausiai užtenka 5–10 procedūrų kartą per savaitę ar dvi, o vėliau reikia palaikomųjų – jų užtenka nuo dviejų iki keturių per metus.

Kam nerekomenduojama kūno mezoterapija?

mezoterapija kūnuiMezoterapija neturėtų būti atliekama besilaukiančioms moterims, taip pat pooperaciniu periodu. Procedūra nerekomenduojama odos ligų paūmėjimo laikotarpiu ar sergant neurologinėmis ligomis. Dar mezoterapijos nereikėtų atlikti, jei turite kraujo krešėjimo sutrikimų ar esate alergiškas bent vienam injekcijos komponentui.

Ar kūno mezoterapijai taikomas amžiaus apribojimas?

Visiškai nesvarbu, kiek Jums metų, – drąsiai galite mėgautis mezoterapijos nauda. Šiai procedūrai netaikomi jokie amžiaus apribojimai – kiekviena iš Jūsų nusipelno efektyviai susidoroti su diskomfortą keliančiomis odos problemomis.

Ar mezoterapijos procedūra sukelia ilgalaikį efektą?

Vienas iš mezoterapijos pranašumų prieš alternatyvius kovos su celiulitu, strijomis ar kitais odos defektais būdus ir yra ilgalaikis poveikis. Procedūrų rezultatas išlieka maždaug nuo pusmečio iki metų!

Kiek kainuoja atlikti mezoterapiją skirtingose kūno vietose?

Kiekvienos grožio procedūros kaina yra ne tik kaina už paslaugą, tačiau drauge ir už Jūsų pasitikėjimą savimi, meilę sau, džiuginantį atvaizdą veidrodyje. Visgi kaina yra vienas jautriausių aspektų ir neabejotinai daugelis moterų domisi, kiek gi kainuoja mezoterapijos procedūra. O kaina priklauso nuo tokių aspektų kaip: kuriai kūno vietai procedūra atliekama, koks yra odos problemos laipsnis (kuo labiau defektai įsisenėję, tuo sudėtingiau su jais kovoti).

Pastebime, kad kartais ieškoma procedūrų daug pigiau, su didele akcija. Tačiau norime pažymėti, jog kaina neturėtų būti esminis sprendimo priėmimą lemiantis veiksnys. Labai svarbu atsižvelgti, kokie atsiliepimai apie  kliniką ir jos komandą, kokios procedūros medžiagos bei kitos priemonės naudojamos.