Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Hialurono rūgšties injekcijos

Grožio sektoriuje hialurono rūgšties injekcijos veidui neabejotinai yra viena iš dažniausiai linksniuojamų procedūrų, kurią pamėgę ne tik dailiosios lyties atstovės, bet ir vyrai. Ir tai visai nestebina, kadangi tai suteikia progą ilgiau odą išsaugoti lygią, glotnią, elastingą, sveikai skaisčią.

Bėgantis laikas neabejotinai yra mūsų odos priešas. Anksčiau ar vėliau atsiranda pirmosios raukšlelės, vyresniame amžiuje su nerimu stebime, kaip oda praranda elastingumą, stangrumą, vėliau glemba, o ką jau kalbėti apie gilėjančias raukšles, kurioms draugiją palaiko vis naujai atsirandančios. Vieni dėl išvaizdos pokyčių sielojasi mažiau, o štai kitiems tai smarkiai „kerta“ per pasitikėjimą savimi, meilę sau, todėl imtis tam tikrų priemonių privalu dėl geresnės gyvenimo kokybės. Štai tada ieškome klinikų, grožio specialistų ir renkamės procedūras, iš kurių viena populiariausių yra hialurono injekcijos. Jei ir Jums aktuali ši procedūra, užsukite į kliniką „Vivus Sanus“ Panevėžyje – patarsime, atsakysime į klausimus, išsamiai pristatysime procedūrą ir padėsime priimti sprendimą. Siūlome aukšto lygio paslaugas už patrauklią kainą.

Kas yra hialurono rūgštis?

hialurono injekcija  Tai natūrali medžiaga, kuri gaminama ir kiekvieno iš mūsų organizme, o daugiausia jos randama būtent odoje. Viena iš svarbiausių šios medžiagos savybių yra gebėjimas išlaikyti drėgmę, kas odai yra itin svarbu. Tačiau bėda ta, jog maždaug apie 25-uosius gyvenimo metus natūrali hialurono rūgšties gamyba organizme ima lėtėti, o tai netrunka atsispindėti ir odoje: anksčiau ar vėliau atsiranda pirmosios negilios raukšlelės, vargina odos sausumas, ji pilkėja, laikui bėgant pastebime, kad ji nebe tokia elastinga, dar pasigendame ir seniau buvusio stangrumo bei panašiai. Kodėl taip nutinka? Jau minėjome, kad hialurono rūgštis išlaiko drėgmę (palyginkite – viena šios rūgšties molekulė gali išlaikyti net apie 1 000 vandens molekulių), o hialurono rūgšties gamybai lėtėjant drėgmės odoje ima stigti, ji sausėja ir lemia minėtų veiksnių atsiradimą.

Dažnai galite išgirsti hialurono rūgštį vadinant jaunystės eliksyru ir tai visiškai nebus perdėta! Štai kodėl ilgainiui moterys susigundo itin saugiomis ir efektyviomis hialurono rūgšties injekcijomis.

Kam naudojamos hialurono rūgšties injekcijos?

 • Mažinti raukšles veido (ypač populiaru aplink akis, į lūpas), kaklo zonoje ar kitur;
 • Koreguoti lūpų formą, suteikti joms putlumo;
 • Koreguoti nosies formą;
 • Į paakius leidžiamas hialuronas padeda efektyviai kovoti su patamsėjusių paakių problema, paakių srities įdubimu;
 • Koreguoti skruostų formą;
 • Formuoti veido kontūrus;
 • Suteikti odai drėgmės;
 • Atkurti odos elastingumą;
 • Efektyviai kovoti su aplink akis esančiomis raukšlelėmis, vadinamomis „žąsų     kojelėmis“;
 • Po aknės atsiradusiems odos randams mažinti;
 • Efektyviai prisideda gydant žaizdeles, opeles odoje, mat drėkinamos vietos greičiau gyja.

Kaip atliekamos hialurono injekcijos?

hialurono rūgšties injekcijosPirmiausia svarbu odą gerai nuvalyti ir dezinfekuoti. Siekiant užkirsti kelią bet kokiam diskomfortui, oda patepama kremu ar kita priemone, malšinančia skausmą toje vietoje. Atliekant šią procedūrą į odą suleidžiami labai didelės koncentracijos hialurono rūgšties užpildai, kurie po oda pasiskirsto ir kompensuoja šios medžiagos stoką. Hialurono rūgštis užpildo raukšleles, suteikia odai drėgmės, skatina kolageno sintezę, aktyvina odos atsinaujinimo procesus.

Preparatui į odą suleisti naudojamos plonytės adatėlės. Pati procedūra nesudėtinga ir atliekama gana operatyviai – maždaug per pusę valandos.

Hialurono injekcija – kaip jai pasiruošti?

Pradinis žingsnis turėtų būti apsilankymas pas specialistą ir išsami konsultacija. Tam, kad būtų parinkti tinkamiausi preparatai, būtina įvertinti Jūsų odą, jos būklę, esamas problemas. Nusprendus taikyti hialurono rūgšties injekcijų procedūrą, specialistas Jus informuos, jog prieš tai nereikėtų lepintis saulės spinduliais, mėgautis soliariumo paslaugomis. Injekcijas atliksiantį specialistą būtina įspėti, jei vartojate tam tikrus vaistus, pavyzdžiui, priešuždegiminius ar skystinančius kraują. Įvertinkite, ar per pastarąjį mėnesį neatlikote tokių procedūrų: lazerinių, pilingo, kitų estetinių. Jei minėtų procedūrų turėjote, informuokite grožio specialistą apie tai ir jis patars, kada hialurono injekcijas tokiu atveju geriausia atlikti.

Kiek laiko trunka procedūra?

Gyvename gana dinamiškame pasaulyje ir aktyvus gyvenimo būdas daugeliui puikiai pažįstamas. Nenuostabu, jog tame skubėjimo kontekste labai svarbus yra laikas, todėl vienas dažniausių pacientų klausimų yra, kiek laiko procedūrai reikia skirti. Paprastai hialurono rūgšties injekcijų procedūra atliekama gana sparčiai, dažniausiai užtenka maždaug pusvalandžio. Tačiau tikslus laikas priklauso nuo ploto, kuriame atliekamos injekcijos, – jei plotas didesnis, tai procedūra gali užtrukti ilgėliau.

Kokios galimos komplikacijos po hialurono rūgšties injekcijos?

hialurono rūgšties injekcijos PanevėžyjeHialurono rūgšties injekcijų veidui procedūra yra saugi, tačiau kartais gali sukelti šiokį tokį šalutinį poveikį. Vienas dažnesnių yra paraudimas injekcijų vietoje, taip pat patinimas po hialurono injekcijos. Kai kurie pacientai po procedūros skundžiasi minimaliu odos injekcijų vietoje niežėjimu. Minėti simptomai trunka paprastai iki poros dienų. Kartais po procedūros injekcijų vietose atsiranda mėlynės, kurios savaime pranyksta daugiausia per porą savaičių.

Siekiant, kad šalutinis poveikis nepasireikštų ar būtų sumažinta jo rizika, verta žinoti, jog po hialurono injekcijos negalima apie parą naudoti kosmetikos priemonių, eiti į pirtį, nereikėtų ir vartoti alkoholio, rūkyti. Venkite fizinio krūvio. Apie porą savaičių nesilepinkite saule, soliariumu.

Kiek laiko išlieka hialurono efektas?

Vienas dažniausių klausimų – per kiek laiko išsivaikšto hialuronas. Vienareikšmio ir tikslaus atsakymo, kuris galiotų visiems, nėra, kadangi esame skirtingi ir mūsų organizmai nevienodai reaguoja į tam tikras medžiagas. Tad ir injekcijų poveikio trukmė skiriasi. Tačiau dažniausiai rezultatu džiaugtis galima gana ilgai – maždaug 1–2 metus.

Ar hialurono rūgšties suleidimo procedūros saugios?

Procedūros nebandžiusiems klausimų kelia jos saugumas, mat visgi tai yra intervencija į mūsų kūną. Natūralu, kad tokie klausimai kyla. Patikiname, jog hialurono rūgšties injekcijos procedūra yra saugi, kadangi tai nėra kūnui svetima medžiaga – ji natūraliai gaminama kiekvieno iš mūsų organizme. Taip pat mes naudojame tik aukštos kokybės priemones bei pasikliaujame mūsų komandos specialistų ilgamete patirtimi bei žinių bagažu.

Ar hialurono injekcijos skausmingos?

Skausmui jautresni pacientai visuomet pasiteirauja, ar procedūra skausminga. Galime patikinti, kad injekcijų metu skausmas gali būti arba visai nejuntamas, arba juntamas labai minimaliai, bet didelio diskomforto procedūra tikrai nekelia.

Hialurono rūgšties injekcijoms suleisti naudojamos labai plonos adatėlės, tad dūris beveik nejaučiamas, oda stipriai nepažeidžiama. Visgi siekiant apsaugoti pacientus net ir nuo mažiausių galimų nemalonių pojūčių, injekcijų vietos gali būti patepamos losjonu, kremu ar kita priemone, turinčia skausmą malšinantį poveikį.

Kuomet nerekomenduojama leisti hialurono rūgšties injekcijos?

Kontraindikacijos hialurono rūgšties injekcijoms yra alergija bent vienai iš preparato sudedamųjų dalių, taip pat anamnezėje esantis anafilaksinis šokas. Tokios procedūros nerekomenduojama atlikti ir tada, jei procedūros vietoje yra odos uždegimas. Žinoma, procedūra nerekomenduojama nei nėštumo metu, nei žindymo metu.

Kuo skiriasi botoksas nuo hialurono?

Ir botoksas, ir hialuronas skirti odai padailinti, defektams paslėpti, jie leidžiami į paakius, į lūpas, į skruostus ir kitas veido ar kūno zonas. Tad kuo gi šios medžiagos skiriasi?

Hialurono rūgšties injekcijos leidžiamos ne tik norint sumažinti raukšleles – jos paakiams suteikia skaistumo, mažina įdubimus, leidžia koreguoti apatinio žandikaulio formą, nosies formą, hialuronas padeda putlinti lūpas, o leidžiamas į kelio sąnarį suteikia galimybę efektyviai kovoti su sąnarių skausmu ir jį sąlygojusiomis problemomis. Botoksas daugelio šių funkcijų neatlieka. Pastaroji medžiaga daugiausia naudojama siekiant panaikinti ar iki minimumo sumažinti mimikos raukšleles, taip pat botulino injekcijomis gydomas perteklinis prakaitavimas, bruksizmas.

Jei Jums aktualios kokybiškos hialurono injekcijos į nosį, aplink akis, į lūpas, į paakius ar kitas veido ar kūno sritis, apsilankykite mūsų klinikoje Panevėžyje. Garantuojame aukštą paslaugų teikimo lygį, profesionalumą, dėmesingumą kiekvienam pacientui. Naudojame tik patikimus, aukštos kokybės įrankius, medžiagas ir pasitelkiame kvalifikuotų specialistų žinias bei įgūdžius.

Kiek kainuoja hialurono injekcijos?

Procedūra Kaina (eurais)
Hialurono injekcija Nuo 200.00

 

Tiesa, kalbant apie kainą, svarbu pastebėti, jog rinkoje tikrai galite rasti paslaugų ir nepagrįstai pigiau, tačiau itin svarbu atidžiai rinktis kliniką, specialistus, svarbūs procedūras konkrečioje klinikoje išbandžiusių atsiliepimai, rekomendacijos. Svarbu įvertinti, kokie preparatai, priemonės naudojamos, mat tai tiesiogiai susiję su Jūsų išvaizda. Itin žema kaina neretai siūloma kokybės sąskaita.