Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Specialūs pasiūlymai

Atnaujinta: 2023 9 vasario, 07:30

Dantų gydymas su narkoze vaikams ir suaugusiesiems yra kompensuojamas TLK (teritorinių ligonių kasų) lėšomis, visiems Lietuvos gyventojams, atvykstantiems gydytis į mūsų kliniką. Taip pat yra kompensuojamas dantų rovimas su narkoze vaikams ir neįgaliesiems suaugusiems. Dėl išsamesnės informacijos teirautis telefonu +37065064996

SVARBU. Prieš procedūrą su narkoze reikia būti 6 valandas nieko nevalgius ir 3 valandas nieko negėrus.

 

 

 

 

 

 

Mūsų medicinos centre konsultuoja: dėl krūtų formos korekcijos (padidinimo silikono implantais, sumažinimo, pakėlimo), pilvo sienos plastikos-abdominoplastikos, riebalų nusiurbimo-liposakcijos, atlėpusių ausų.
Operacijos vaikams ir suaugusiems. Apatinių ir viršutinių vokų plastika, antakių pakėlimas, veido patempimas-pakėlimas chirurginiu būdų. Veido pakėlimas su siūlais. Botulino toksino injekcijos.
Plastinė chirurgija:
Konsultacija  30.00

Botulino toksino injekcijos:
Kaktos horizontalios raukšlės  70.00
Kaktos vertikalios raukšlės (“pykčio”)  70.00
Raukšlės apie akių kampučius  85.00
Lūpų padidinimas ir putlinimas hialurono rūgštimi  90.00-180.00
Veido raukšlių korekcija hialurono rūgštimi  180.00 (1ml)
Lūpų putlinimas ir padidinimas riebalų persodinimu  nuo 300.00
PRP (trombocitais praturtinta plazma) – veido ir kaklo odos atjauninimas  250.00

 BALINIMO INDIKACIJOS

EPIC Tai naujausias ir pažangiausias Biolase kompanijos lazeris, šiuo metu esantis rinkoje. Ši kompanija jau 20 metų yra pirmaujanti lazerių gamintoja pasaulyje. Studijos įrodė, kad EPIC lazeriu galima nubalinti visus dantis, taikant ofisinį dantų balinimą vidutiniškai 4-6 atspalviais ir tik per 20 minučių, greičiau nei kitomis ofisinėmis dantų balinimo sistemomis. Ir tik su originaliu LaserGel20  dantų balinimo geliu,  galima pasiekti norimą balinimo efektą, tuo pačiu apsaugant gilesnius danties audinius nuo stpraus lazerio spindulio.

Tai saugi, greita,  neskausminga ir efektyvi procedūra užtrunkanti vos 20 minučių. Balinimas lazeriu yra pranašesnis už visas kitas balinimo priemones, nes nesukelia dantų jautrumo, rezultatai matomi iš karto ir išlieka labai ilgai, poveikis efektyvesnis, balinimo medžiagos nepatenka į organizmą. Taip maksimaliai sumažinama tikimybė pakenkti dantų audiniams, nes procedūros metu medžiaga nekontaktuoja su aplinkiniais audiniais. Moksliniais tyrimais pagrįsta jog balinant dantis šiuo metodu, nematoma danties emalio pakitimų net elektroniniu mikroskopu.
Prieš balinant dantis atliekama profesionali burnos higienos procedūra, o pacientui paaiškinami visi dantų balinimo privalumai ir trūkumai bei kokio režimo reikės laikytis po procedūros.
Pradinis rezultatas matomas iš karto, o galutinis – po 24 valandų, nes balinančios medžiagos veikia dar kurį laiką po procedūros. Savaitę ar ilgiau patariame nevalgyti ir negerti jokių dažančių produktų – kavos, arbatos, raudono vyno, ir kitų. Taip yra todėl, kad iškarto po balinimo dantų paviršius yra imlesnis įvairioms dažančioms medžiagoms.

 

Daugiau informacijos ieškokite skiltyje –> dantų balinimas lazeriu.