Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Randų gydymas injekcijomis

Odos paviršiaus pažeidimui pamažu gyjant, visuomet susiformuoja randeliai. Tačiau dažnu atveju jų nė nepastebime, nes formuojantis taip vadinamiems, normaliems randams, šie sugyja lygiai, lygiagrečiai natūraliems kūno linkiams ir raukšlėms, o ilgainiui jų paviršiaus spalva suvienodėja su aplinkine nepažeistąja. Deja, ne visi atvejai tokie sėkmingi. Šios kūno žymės dar klasifikuojamos į iškilusius (hipertrofinius ir keloidinius) bei įdubusius (atrofinius) randus. Šių tipų randai gadina estetinį vaizdą ir pacientai linkę ieškoti būdų, kaip juos panaikinti. Džiaugiamės galėdami Panevėžyje pristatyti naują ir dar nelabai žinomą randų gydymo būdą injekcijomis.

Randų gydymo injekcijomis privalumai

Randų gydymas injekcijomisTai itin saugi, gerai toleruojama procedūra, tinkama gydyti net randus, likusius po chirurginių operacijų ar aknės gydymo veido srityje. Taip pat, tai yra bene veiksmingiausias keloidinio tipo randų naikinimo būdas.

Dar vienas didelis privalumas – šiai procedūrai nėra reikalingas joks išankstinis pasiruošimas, taip pat, kaip ir nereikia jokios poprocedūrinės priežiūros.

Šalinant randus injekcijomis galima kombinuoti kelis, vienas kitą papildančius, gydymo būdus – tai itin paranku siekiant greičiausio ir efektyviausio estetinio rezultato.

Randų gydymo injekcijomis procedūros eiga ir trukmė

Ši procedūra atliekama neįtikėtinai greitai. Po lūkesčių aptarimo su gydytoju dermatologu, oda yra dezinfekuojama ir taip paruošiama būsimai procedūrai. Tuomet sterilios adatos pagalba tiesiai į randą suleidžiamas medikamentinis tirpalas. Tai trunka iki 15 minučių. Procedūros efektyvumas pelno gerus mūsų klinikos pacientų atsiliepimus.

Kiek procedūrų gali prireikti?

Tai labai individualu, procedūrų kiekiui įtakos gali turėti rando vieta bei jo dydis, tačiau optimaliausias reikalingų injekcijų skaičius yra 4 – 6 vizitai.

Ar procedūra, naudojant injekcijas, yra skausminga?

Procedūra atliekama naudojant plonytę adatą, tad sąlyginai tai nėra labai skausminga. Esant poreikiui, gydytojas dermatologas suleidžia anestetikų, taigi, šis randų šalinimo būdas gali būti puikiai toleruojamas net vaikų tarpe. Tiesa, šios terapijos negalima taikyti vaikams, jaunesniems nei 6 metų amžiaus. Prieš atliekant tokio tipo procedūrą svarbu informuoti gydytoją apie nuolat vartojamus vaistus ir papildus, galimas lėtines ligas, imuninės sistemos sutrikimus. Nepatartina atlikti injekcijų randams gydyti, jei planuojate pastoti ar maitinate kūdikį.

Ar galimas visiškas rando panaikinimas, gydant injekcijomis?

Deja, bet dar nėra išrastas toks būdas, kuris visiškai panaikintų randą. Tačiau šiuolaikinės medicinos dėka, gydant randus injekcijomis, galima juos ženkliai sumažinti, padaryti beveik nematomus ar vos regimus. Žinoma, tai priklauso ir nuo rando įsisenėjimo, jo lokacijos bei kokio tipo tai randas.

Randų šalinimo injekcijomis kaina

Procedūra Kaina (eurais)
Randų naikinimo injekcija Nuo 70.00

 

Užsukite pas mus į kliniką – suteiksime išsamią konsultaciją apie paslaugas ir ko galima tikėtis po jų. Mus rasite Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C. Taip pat, jeigu turite klausimų, kviečiame užpildyti formą mūsų svetainėje, kontaktų puslapyje.